...

Akinių dėklas | Odinis Penalas | Pieštukinė

Prekės kodas: G 333

Inicialai

Pridėti

Spalva

...
Kiekis: 1
39,00 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Natūralios odos prabangus (augalinio rauginimo) Akinių arba rašiklių dėklas. Praktiškos gimtadienio dovanos tėčiui, mamai, seneliui, močiutei, geriausiam draugui. Dovanos iš natūralios odos. 

 

Privalumai:  Dvigubo storio oda, kad akiniai išliktų apsaugoti. Papildoma kišenėlė servetėlėms. Odiniai gaminiai ilgaamžiški ir patvarūs, malonūs liesti, išskirtinai atrodo ir kvepia. Su metais įgauna prisiminimus.
Dydis:   18 x 8.3 cm 

Spalva:  tamsiai ruda, juoda, ruda.   
Sudėtis: Odinis akinių dėklas (be akinių, servetėlės, dėžutės ar kitų priedų) 

 
Inicialai
: galime įspausti dvi raides, užsakymo metu nurodykite po adresu laukelyje pastabos ( be lietuviškų raidžių)

   

 

 Dizainas 

Orginalus aukštos kokybės (augalinio rauginimo) itališkos odos dėklas akiniams arba rašikliams su papildoma kišenėle sevetėlėms arba pinigams.    Minimalistinis odinis akinių dėklas 

 

 Naudojamos medžiagos

 • Pagaminta iš aukščiausios kokybės natūralios "full-grain" galvijų odos.
 • Naudojama oda yra augalinio rauginimo (auksčiausia rūšis), todėl prižiūrima tarnaus dešimtmečius.
 • Kraštai padengti derva, kad atrodytų dar gražiau.
 • Natūraliai kvepia.

 

  Spalva ir Oda

 • Oda dažyta rankomis naudojant natūralius dažus. Oda pagaminta, naudojant augalinį rauginimo metodą, kuriame naudojamos tik natūralios medžiagos ir nėra kenksmingų cheminių medžiagų.
 • Tai suteikia odai išskirtinį jausma liečiant, ypatingą spalvą ir ypač didelį ilgamžiškumą, kuris dažnai tęsiasi visą gyvenimą (sutepant odos balzamu).

  

Išlik Organizuotu

 •     Odinis dėklas atkeliaus saugus tiesiai į jūsų ar gavėjo namus su ranka parašyta atvirute; 
 •     Papildoma kišenėlė suteikia daugiau praktiškumo, telpa akinių servetėlės, vizitinės kortelės.

Kokybė

· Aukščiausios kokybės (augalinio rauginimo) oda, kuri tarnaus dešimtmečius 

 

Orginalus aukštos kokybės itališkos odos dėklas akiniams arba rašikliams.  Praktiška gimtadienio dovana mamai, tėčiui, vyrui, draugei, panelei ar merginai.  

Minimalistinis odinis akinių dėklas, rašiklių pieštukų dėklas - Pagamintas iš itališkos odos. Odinis unikalus rankų darbo  dėklas yra gero stiliaus  detalė.  Sukurtas praktiškumui ir ilgaamžiškumui. Gražus paprastas dėklas.  

 

Dovano tėvams, kurios išsiskiria. Praktiška dovana kiekvienam vyrui. Išsiskira dėl aukštos kokybės ir išskirtinės išvaizdos, labai maloni liesti, kvepia natūralia oda. Dovanos tėvo dienos proga su pristatymu į namus visoje visoje LIetuvoje. Naudinga dovana Tėčiui į namus. Dovana, kuri suteikia daugiau pasitikėjimo savimi.

 


Praktiška dovana vyrui, seneliui, žentui, mamai, dovanos įmonės darbuotojams švenčių proga. Dovana darbo kolegai. Naudingos dovanos vyrams jubieliejaus proga. Dovanos tėvui. Praktiškos vyriškos dovanos

Galima naudoti naturalios odos krokodilo imitaciją. Kraštai bus padengti spec. derva, kad išlaikytų ilgaamžiškumą ir būtų atsparesnė drėgmei, bei gražiai atrodytų. 


Unikalios staigmenos dovanos Jubiliejaus 30-to 40-to 50-to 60-čio mečio proga. Praktiškos dovanos moterims ir draugams iš odos. Natūralios odos dovanos gimtadienio progomis mamai. Odinis akinių dėklas - pieštukinė iš natūralios odos - praktiška dovana mamos dienos progra,  oda pasižymi plačiomis dovanų idejų galimybėmis. Jubiliejaus sukakties gimtadienio dovanos.

  

Kartu su praktiška dovana iš natūralios odos, galite užsakyti medinę dėžute su natūraliomis medžio drožlėmis,  ar natūralios odos praktišką suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose mietuose.

Praktiškos dovanos iš natūralios odos kiekvienam vyrui ir jaunuoliui. Odiniai gaminiai naudingas pasirinkimas dėl savo patvarumo, unikalumo, kvapo ir ilgaamžiškumo. Jie taip pat sulaiko šilumą ir nepraleidžia šalčio. Natūralios Odos  rašiklių dėklai - odiniai penalai - akinių dėklai iš odos  - unikali ir praktiška dovana vyrams, kurie keliauja, sportuoja, turi nešiojamą kompiuterį, skuba ir daug dirba. Vyriškos dovanos vyrams, dovana broliui,  dovana  uošviui, dovana  žentui, dovana  vaikinui, dovana  seneliui, dovana  sužadetiniui.

 


Pardavėjas: Edita Lokienė

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  29 €
  0

Pridėti

 • Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudinga dovana vyrams

  19 €
  0

  Užsukamas Tušinukas Rašiklis iš nerūdijančio žalvario su užkišimu į sąsiuvinį

  22 €
  0

  Plunksnakotis - sunkus parkeris iš medžio ir žalvario

  25 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Natūralios odos dėklas + Stora užrašinė 300pls - Gimtadienio dovanos vyrams vyrui sūnui

  79 €
  0

  Akinių dėklas | Odinis Penalas | Pieštukinė

  39 €
  0

  Odinis Paso dėklas + Inicialai įspausti

  38 €
  0

  Vairuotojo Pažymėjimo - automobilio Dokumentų dėklas Iš natūralios odos + Inicialai

  77 €
  0

Populiariausios: