...

Išskirtinė Vyriška piniginė su Rankų darbo unikaliu piešiniu | Vienetinė prabangi dovana

Prekės kodas: G340

Spalva

Pridėti

...
Kiekis: 1
119,00 €

Aprašymas

Išskirtinė prabangi dovana vyrams. Mūsų rankų darbo piešinys iš abiejų pusių - laikosi ypač tvirtai. Unikali gimtadienio, jubiliejaus, tėvo dienos dovana vyrui, tėčiui, sūnui, vaikinui.    

  

 Dizainas 

Unikali vyriška piniginė iš natūralios odos su specialiais dažais nupieštu piešiniu iš abiejų pusių! Meniška ir stilinga dovanas su daug skyrių banknotams ir banko kortelėms, dokumentams. Pagaminta Italijoje. Nupiešta Lietuvoje.   
 

 Naudojamos medžiagos 

 • Pagaminta iš kokybiškos natūralios "full-grain" galvijų odos

  Spalva ir Oda

 • Oda dažyta rankomis, o kraštai patamsinti.    

Išlik praktiškas ir Organizuotas

 • Prekė atkeliaus saugiai tiesiai į jūsų ar gavėjo namus su ranka parašyta atvirute   
 • didelis skyrius gryniesiems pinigams
 • permatomas skyrius dokumentui
 • 2 skyriai kortelėms
 • užsegamas skyrius monetoms  

     
Matmenys

 • Piniginės dydis sulenkus:  aukštis ~ 9,5 cm, ilgis ~11.5 cm.

  

Tai išskirtinė dovana vyrui. Piniginė - dėkliukas - naudinga dovana kiekvienam vyrui.  Oda maloni liesti, kvepia natūralia oda. Dovana tėvo dienos proga su pristatymu į namus visoje Lietuvoje. Naudinga dovana Tėčiui į namus.  

Aukščiausios kokybės vyriška odinė piniginė. Banko kortelių dėklas piniginė. Personalizuota dovana vyrams. Individuali dovana vyrui sukaktuvių proga. Praktiška ir naudinga dovana vyrams. Dovana vyrui ar tėvui tėčiui, broliui, uošviui, vaikinui, sužadėtiniui dovana, seneliui. 

 

 

Kalėdų dovanų idėja iš natūralios odos: banko kortelių dėklas, krepšys, odinė piniginė, kasdieniai daiktai darbui ir laisvalaikiui.  
Aukštos kokybės unikali vyriška piniginė su piešiniu, odinė vienetinė vyriška piniginė. Praktiška dovana vyrams ir odinis gaminys.

Iš natūralios odos -  kokybiškos ir išskirtinė vyriška dovana tėčiui, sūnui, vaikinui. Naudinga prabangi dovana  įmonės partneriams Kalėdų proga. Aukštos kokybės odinė vyriška piniginė. Prabangi brangi vardinės dovana. 

 Natūralios odos vyriška piniginė. Naudinga ir  praktiška dovana iš odos. Odinė Kalėdinė Dovana. Gimtadienio dovana vadovui, viršininkui, Odinė vyriška piniginė.

Išskirtinė odinė vyriška piniginė ✓ Su rankų darbo Piešiniu ✓ Iš natūralios odos ✓ Praktiška kokybiška gimtadienio dovana vyrams, vyrui. Prabangi naudinga jubiliejaus 20 25 30 35 40 50 dovanų idėja tėčiui ,vaikinui, sūnui, unikali vienetinė meniška.

Praktiška prabangi dovana iš natūralios odos. Išskirtinė dovana įsimenama - suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Kokybiškas Odinis gaminys naudingas pasirinkimas dėl savo patvarumo, unikalumo, kvapo ir ilgaamžiškumo. Natūrali oda gerai sulaiko šilumą ir nepraleidžia šalčio.  Natūralios Odos vyriška  sendinta piniginė -  iš natūralios itališkos odos - išskirtinė ir klasikinė stiliaus detalė. Unikali ir praktiška dovana vyrui, kuris keliauja, sportuoja, turi nešiojamą kompiuterį, skuba ir daug dirba. Vyriška dovana vyrams, dovana broliui,  dovana uošviui,  dovana žentui, dovana vaikinui, dovana sūnui, dovana sužadėtiniui.


Kartu su praktiška dovana galite užsakyti šakotį, Raffaelo, natūralios odos praktišką suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose mietuose.

Odinių aksesuarų ir dovanų vyrams pristatymas internetu į namus nuo 2 Eur visoje Lietuvoje ir į užsienį


Pardavėjas: Rolandas Lokys

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  29 €
  0

Pridėti

 • Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudinga dovana vyrams

  17 €
  0

  Užsukamas Tušinukas Rašiklis iš nerūdijančio žalvario su užkišimu į sąsiuvinį

  22 €
  0

  Plunksnakotis - sunkus parkeris iš medžio ir žalvario

  25 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Juoda Vyriška prabangi piniginė + Inicialai

  69 €
  0

  Ruda Natūralios odos Vyriška piniginė iš prabangios augalinio rauginimo odos

  69 €
  0

  Natūralios odos dėklas + Stora užrašinė 300pls - Gimtadienio dovanos vyrams vyrui sūnui

  79 €
  0

  Akinių dėklas | Odinis Penalas | Pieštukinė

  39 €
  0

  Odinis Paso dėklas + Inicialai įspausti

  38 €
  0

  Banko Kortelių dėklas - mini piniginė + įspausti inicialai

  28 €
  0

  Vairuotojo Pažymėjimo - automobilio Dokumentų dėklas Iš natūralios odos + Inicialai

  73.15 €
  0

Susijusios prekės:

Populiariausios: