...

Išskirtinė Vyriška piniginė su Rankų darbo unikaliu piešiniu | Vienetinės prabangios dovanos

Prekės kodas: G340

Spalva

Pridėti

...
Kiekis: 1
119,00 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Išskirtinės prabangios dovanos vyrams. Mūsų rankų darbo piešinys iš abiejų pusių - laikosi ypač tvirtai. Unikalios gimtadienio, jubieliejaus, tėvos dienos dovanos vyrui, tėčiui, sūnui, vaikinui    

  

 Dizainas 

Unikali vyriška piniginė iš natūralios odos su specialiais dažais nupieštu piešiniu iš abiejų pusių! Meniškos ir stilingos dovanos su daug skyrių banknotams ir banko kortelėms, dokumentams. Pagaminta Italijoje. Nupiešta Lietuvoje   
 

 Naudojamos medžiagos 

 • Pagaminta iš kokybiškos natūralios "full-grain" galvijų odos

  Spalva ir Oda

 • Oda dažyta rankomis, o kraštai patamsinti.    

Išlik praktiškas ir Organizuotas

 • Prekė atkeliaus saugiai tiesiai į jūsų ar gavėjo namus su ranka parašyta atvirute   
 • didelis skyrius gryniesiems pinigams
 • permatomas skyrius dokumentui
 • 2 skyriai kortelėms
 • užsegamas skryius monetoms  

     
Matmenys

 • Piniginės dydis sulenkus:  aukštis ~ 9,5 cm, ilgis ~12 cm.

  

Dovanos vyrams, kurios išsiskiria. Piniginė - dėkliukas - naudinga dovana kiekvienam vyrui.  Oda maloni liesti, kvepia natūralia oda. Dovanos tėvo dienos proga su pristatymu į namus visoje visoje LIetuvoje. Naudinga dovana Tėčiui į namus.  

Aukštos kokybės piniginės. Banko kortelių dėklas piniginė. Personalizuotos dovanos vyrams. Individualios dovanos vyrui sukaktuvių proga. Praktiška ir naudinga dovana vyrams. Dovana vyrui ar tevui teciui, broliui, uosviui, vaikinui, suždėtiniui dovana, seneliui. 

 

Kalėdų dovanų idėjos iš natūralios odos: banko korterlių dėklai, krepšiai, odinės piniginės, kasdieniai daiktai darbui ir laisvalaikiui.  
Aukštos kokybės unikali vyriška piniginė su piešiniu, odinė vienetinė vyriška piniginė. Praktiškos dovanos vyrams ir aukštos kokybės odiniai gaminiai 

Iš natūralios odos -  kokybiškos ir išskirtinės vyriškos dovanos tėčiui sūnui vaikinui. Naudinga prabangi dovana  įmonės partneriams Kalėdų proga. Aukštos kokybės odinė vyriška piniginė. Prabangios brangios vardinės dovanos. 

 Natūralios odos vyriška piniginė su snieginiu gepardo piešiniu. Pabangus auksčiausios kokybės. Naudingos ir  praktiškos dovanos iš odos. Odinės Kalėdinės brangios Dovanos. Aukštoskokybės gimtadienio dovana vadovui, viršininkui, Odinės vyriškos piniginės.

Išskirtinė odinė vyriška piniginė ✓ Su rankų darbo Piešiniu ✓ Iš natūralios odos ✓ Praktiška kokybiška gimtadienio dovana vyrams vyrui. Prabangios naudingos jubiliejaus 20 25 30 35 40 50 dovanų idėjos tėčiui ,vaikinui,sūnui,unikalios vienetinės meniš

Praktiškos prabangios dovanos iš natūralios odos. Išskirtinės dovanos įstringa - suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Kokybiški Odiniai gaminiai naudingas pasirinkimas dėl savo patvarumo, unikalumo, kvapo ir ilgaamžiškumo. Natūrali oda gerai sulaiko šilumą ir nepraleidžia šalčio. Natūralios Odos vyriška  sendinta piniginė -  iš natūralios itališkos odos - išskirtinė ir klasikinė stiliaus detalė. Uikali ir praktiška dovana merginai, kuri keliauja, sportuoja, turi nešiojamą kompiuterį, skuba ir daug dirba. Vyriškos dovanos vyrams, dovana broliui,  dovana uošviui,  dovana žentui, dovana vaikinui, dovana sūnui, dovana sužadetiniui.


Kartu su praktiška dovana galite užsakyti šakotį, Raffaelo, natūralios odos praktišką suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose mietuose.

Odinių aksesuarų ir dovanų vyrams pristatymas internetu į namus nuo 2 Eur visoje Lietuvoje ir į užsienį

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  25 €
  0

  Papildomai 5 Eur

  5 €
  0

  Papildomai 10 Eur

  10 €
  0

  Papildomai 20 Eur

  20 €
  0

  Papildomai 30 Eur

  30 €
  0

  Papildomai 40 Eur

  40 €
  0

  Papildomai 50 Eur

  50 €
  0

Pridėti

 • Dovana Personalizuotas Natūralios odos kompiuterio pelės kilimėlis

  12 €
  0

  Sunkus Rašiklis iš 100% žalvario - naudingos dovanos vyrams

  19 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Metaliniai Galvosūkiai suaugusiems - universalios dovanos vyrams, tėvams, seneliams

  36 €
  0

  Smulkios dovanos vyrams - Galvosūkiai praktiškos dovanos

  19 €
  0

  Odinis Penalas | Pieštukinė | Akinių dėklas - Dovanos moterims mamai merginai panelei

  30 €
  0

Populiariausios: