...

Macbook pro Air 11 12 13 colių odinis dėklas įmautė | Itališkas dizainas

NUOLAIDA: -25 %
Prekės kodas: G319

Prekė

...
Kiekis: 1
129,00 € 96,75 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Dėklas dokumentams mažam nešiojamam kompiuteriui ar planšetei. Naudinga ir praktiška gimtadienio jubiliejaus dovana vyrams, tėčiui, sūnui. Dovana iš natūralios odos į namus internetu visoje Lietuvoje.  

 

 Dizainas 

Laikykite savo  ar kitą nešiojamąjį kompiuterį apsaugotą kartu su savimi. Klasikinio dizaino odinė įmautė - dėklas, pagamintas iš aukščiausios kokybės itališkos odos (augalinio rauginimo be chemikalų). Dėklas apsaugos jūsų daiktus atskleis jūsų asmeninį stilių bei asmenybę. Nešiojamojo kompiuterio dėklą naudosite ir kaip patogų dokumentų  dėklą  arba tiesiog kaip įmautę, kurią įdėsite į kitą krepšį. 

 
· Kompiuterį bus galima krauti neišėmus iš dėklo pro spec. skylutę

· Magnetinis užsegimas
· Sutvirtintas viduje, kad dar geriau apsaugotų kompiuterį

 

Naudojamos medžiagos

 • Aukščiausios kokybės oda (augalinio rauginimo )  prižiūrima tarnauja  dešimtmečius kartais šimtmečius. Neveltui itališka augalinio rauginimo oda yra pati garsiausia Pasaulyje 
 • Kraštai padengti derva, kad atrodytų dar gražiau
 • Natūraliai švelniai kvepia

 

  Spalva ir Oda

 • Oda dažyta rankomis naudojant natūralius dažus. Oda pagaminti naudojant augaluose rauginimo metodą, kuriame naudojamos tik natūralios medžiagos ir nėra kenksmingų cheminių medžiagų
 • Tai suteikia odai išskirtinį jausmą liečiant, ypatingą spalvą ir ypač didelį ilgaamžiškumą, kuris dažnai tęsiasi visą gyvenimą (prižiūrint kartais sutepant odos balzamu) 

 

 

 

Išlik Organizuotu

 •    Odinis nešiojamo kompiuterio ir dokumentų portfelis atkeliaus saugus tiesiai į jūsų ar gavėjo namus su ranka parašyta atvirute (jeigu pageidausite)
 •     Odinis dėklas - delninė yra tinkama A4 dokumentams, darbo bloknotams, planšetei ar mažesniam kompiuteriui 

Matmenys:

 • Odinio dėklo dydis: 25.5 x 35.5 
 • Talpinamas nešiojamas kompiuterio dydis: Macbook Pro ir Air 11"  12" ir 13" colių kompiuteriams

Užsegimas:

 • Magnetinis dvigubas

Lytis: Tinka tiek vyram tiek moterims  

Sudėtis:

 • Natūralios odos nešiojamojo kompiuterio arba dokumentų dėklas-įmautė  
 • Užrašinės ir kiti priedai nuotraukoje Nepridedami

Kokybė

· Aukščiausios kokybės (augalinio rauginimo) oda, kuri tarnaus dešimtmečius 

 

Odinis kompiuterio dėklas - krepšys kompiuteriui. Rankų darbo iš natūralios odos dokumentų  ir planšetės įmautė, verslo dovana vyrams ir verslo partneriams. Prabangi dovana gimtadieniui, sukaktuvėms,  praktiška ir prabangi dovana įmonėms.

Gimtadienio ir verslo dovanų idėja iš natūralios odos: dėklas krepšys, kasdienis daiktas darbui ir laisvalaikiui.  
Darbo dokumentų papkė, darbinių popierių įmautė iš natūralios odos dovana aukštos kokybės odinis gaminys.

Verslo Dovanų idėja: šefui, bosui, vadovui, viršininkui.  

 

Aukštos kokybės itališka Verslo dovana. Dovana moterims. Individuali dovana žmonai sukaktuvių proga. Praktiška ir naudinga dovana moterims.  Dovana šefui, bosui, vadovui, viršininkui, įmonės partneriams. Dovana Gimtadienio ar jubiliejaus proga, sukaktuvių proga.  

 

Iš natūralios odos -  dokumentų ar nešiojamojo kompiuterio odinis dėklas. Naudinga prabangi dovana  įmonės partneriams Kalėdų proga. Aukštos kokybės odinis planšetės dėklas. Prabangi brangi vardinė dovana. 

Macbook odinis dėklas - Bloknotų Papkė. Prabangus aukščiausios kokybės. Naudinga ir  praktiška dovana iš odos. Odinė Kalėdinė brangi Dovana. Aukštos kokybės gimtadienio dovana vadovui, viršininkui,  Odinis  dokumentų portfelis byloms ir Macbook pro air 11 12 13 colių kompiuteriams.

Kompiuterio dėklas ✅ Iš Natūralios odos ✅ Naudinga Kalėdinė brangi prabangi dovana vyrui tėčiui sūnui tėvo dienos proga gimtadienio jubiliejaus 30 40 50 25 odinis užrašų Macbook pro air 11 12 13" coliu papkė įmautė 

   

Kartu su praktiška dovana galite užsakyti odos suvenyrą, Raffaelo, natūralios odos praktišką suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose miestuose.

 Dovana yra Praktiška ir Naudinga vyrams -  kai pamąstoma  ar ji stovės lentynoje ar ji  bus kas dieną šalia, automobilyje, po ranka prie stalo darbe, netoliese laisvalaikiu, o gal net sportuojant ar keliaujant? 
 
Natūralios Odos daiktas - kuria prisiminimus, nes yra labai ilgaamžis. Kiekvienas įbrėžimas ar įlinkimas įgautas per metus - mums primena konkrečią akimirką ir įvykį, o svarbiausia - mus supusius žmones.
   

Praktiška dovana iš natūralios odos kiekvienam vyrui ir jaunuoliui. Odinis gaminys naudingas pasirinkimas dėl savo patvarumo, unikalumo, kvapo ir ilgaamžiškumo. Jis taip pat sulaiko šilumą ir nepraleidžia šalčio. Natūralios Odos gaminys - unikali dovana vyrams,  kurie turi dokumentų, nešiojamą kompiuterį, skuba ir daug dirba. Vyriškos dovanos vyrams, dovana broliui,  dovana uošviui,  dovana žentui, dovana vaikinui, dovana sūnui, dovana sužadetiniui.

Odinis gaminys, natūralios odos dovana vyrams, praktiška dovana, naudinga dovana, prabangi dovana, brangi dovana vyrams, vyrui, dovana iš odos, Natūralios odos gaminys, rankų darbo, odinis diržas, odinis, odinė piniginė, odinis krepšys, odinė tašė, odinė užrašinė, odinė įmautė kompiuteriui.


Kartu su praktiška dovana galite užsakyti natūralios odos naudingą aksesuarą ar suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Kalvarija, Druskininkai, Ukmergė, Pasvalys, Radviliškis, Kuršėnai, Joniškis, Šilutė, Tauragė, Gargždai, Palanga, Kretinga, Jonava, Kėdainiai ir kituose mietuose.

 


Pardavėjas: Edita Lokienė

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  29 €
  0

Pridėti

 • Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudinga dovana vyrams

  17 €
  0

  Užsukamas Tušinukas Rašiklis iš nerūdijančio žalvario su užkišimu į sąsiuvinį

  22 €
  0

  Plunksnakotis - sunkus parkeris iš medžio ir žalvario

  25 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Juoda Vyriška prabangi piniginė + Inicialai

  69 €
  0

  Ruda Natūralios odos Vyriška piniginė iš prabangios augalinio rauginimo odos

  69 €
  0

  Natūralios odos dėklas + Stora užrašinė 300pls - Gimtadienio dovanos vyrams vyrui sūnui

  79 €
  0

  Akinių dėklas | Odinis Penalas | Pieštukinė

  39 €
  0

  Odinis Paso dėklas + Inicialai įspausti

  38 €
  0

  Banko Kortelių dėklas - mini piniginė + įspausti inicialai

  28 €
  0

  Vairuotojo Pažymėjimo - automobilio Dokumentų dėklas Iš natūralios odos + Inicialai

  73.15 €
  0

  Odinis Penalas | Pieštukinė | Akinių dėklas - Dovanos moterims mamai merginai panelei

  30 €
  0

Susijusios prekės:

Populiariausios: