IŠPARDAVIMAS
Vasario 21 - 28d
Nuolaidos iki -25%
...

Tikrų Perlų Ypatingas Vėrinys Karoliai - Plokšti perlai

Prekės kodas: G484

Prekė

Pridėti Dėžutę

Pridėti apyrankę

Pridėti auskarus

...
Kiekis: 1
98,00 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Naujausios kolekcijos išskirtinio dizaino sidabrinis perlų vėrinys - iš ,,laukinės" formos tikrų perlų. Suteiks išskirtinumo jausmą. Perliniai karoliai iš natūralių perlų   

Baltos spalvos įvairių dydžių, formų,  ryškus plokščių ir apvalių perlų derinys. Išskirtinis dizainas nuo mažiausio iki didžiausio natūralaus perlo. Gražūs perlų karoliai atkreips daugelio dėmesį. Papuošalas mėgstančioms išsiskirti iš minios tyliai. Perlai labai panašūs vienas į kitą, bet nėra Žemėje dviejų visiškai identiškų perlų - sukurta gamtos, o šie kampuoti dar labiau žavi. Kultivuoti tikri upiniai perlai išauginti moliuskuose. 


● Užsegimas 925 sidabras. Dėl didesnio atsparumo subraižymams padengta labai plonu sluoksniu rodžio. Rodis priklauso tai pačiai metalų grupei kaip ir platina
● Perlo rūšis: natūralūs gėlavandeniai kultivuoti perlai (sertifikuoti Europoje) 
● Perlo dydis:  
nuo ~1cm iki 2-3cm  (labai dideli)  
● Perlo forma:   ,,laukinė" - nelygūs, kampuoti, didieji plokšti (žiūrėti nuotraukose)
● Spalva:  balta
● Svoris:
 ~50g  
● Ilgis:  ~45cm (didinasi)
● Papildomai: už papildomą mokestį - galima pridėti priderintą perlų auskarus 


Europoje sertifikuoti: 100% tikri perlai - auginti net 3-5 metus
Sertifikatai / įspaudai  

 • Europoje registruotas sertifikato ženklas (įspaustas ant kiekvieno gaminio)
 • ir Lietuvos Prabavimo Rūmų ženklas (įspaustas ant kiekvieno gaminio su metalo praba

 

 
Tikri perlai yra originalus moliuskų kūrinys ir kiekvienas perlas yra skirtingas. Nesutiksite dviejų identiškų perlų visoje planetoje. Tikrai perlai dažnai turi nedidelių ar didesnių trūkumų: nėra tobulos apvalios formos, tobulai vienodo dydžio ir blizgumo ar spalvos ryškumo. Taip juos ir atpažinsite. Bet gamindami papuošalus stengiasi atrinkti panašius vienas į kitą. Paėmus tikrus perlus į ranką - jie bus vėsūs ir šaltoki. Patrynus perlus vienas į kitą irgi pajausite skirtumą - trapumo ir šiurkštumo. 

 
 
Išskirtiniai perlų karoliai iš didėjančių baltos spalvos tikrų perlų internetu praktiška jubiliejaus dovana moterims.  Graži Kalėdinė dovana geriausiai draugei, dovana merginai, dovana draugei, dovana sužadėtinei, dovana moksleivei, abiturientei.


Prabangus ypatingo dizaino perlų vėrinys iš nelygų natūralių perlų. Perlų vėrinys, gera kaina internetu. Unikalus perlų karolių dizainas iš tikrų perlų. Unikalaus dizaino, moterims, Gimtadienio dovana žmonai, perlai mamai, dukrai, merginai, panelei, meilužei, Mamos dienos proga. Papuošalų idėja Kalėdoms.

Kartu su gražiu perlų papuošalu dovana galite užsakyti saldainių, ar natūralių perlų apyrankę, ar vėrinį, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose miestuose.

 

Brangus ir kokybiškas moteriškas perlų papuošalas, natūralių tikrų perlų vėrinys, karoliai   - dovana iš natūralių kultivuotų perlų. Ypatingai graži dovana nustebina - suteikia daugiau elegancijos ir išskirtinumo. Kokybiškas perlų papuošalas - naudinga dovana moterims. Kalėdinė dovana moterims iš perlų naujos kolekcijos. Išskirtinės išvaizdos perlinis vėrinys iš tikrų kultivuotų perlų.  Gražus vėrinys iš tikrų perlų  žmonai, dovana iš perlų sesei,  perlų dovana  geriausiai draugei, auskarai merginai ar mamai, dovana sužadėtinei, dovana moksleivei, abiturientei.

 

Baltas perlų vėrinys, karoliai internetu. Pristatymas į namus visoje Lietuvoje: Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir kitur.


Pardavėjas: Tautvydas Lokys

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  29 €
  0

Pridėti

 • Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudinga dovana vyrams

  19 €
  0

  Užsukamas Tušinukas Rašiklis iš nerūdijančio žalvario su užkišimu į sąsiuvinį

  22 €
  0

  Plunksnakotis - sunkus parkeris iš medžio ir žalvario

  25 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Natūralios odos dėklas + Stora užrašinė 300pls - Gimtadienio dovanos vyrams vyrui sūnui

  79 €
  0

  Akinių dėklas | Odinis Penalas | Pieštukinė

  39 €
  0

  Odinis Paso dėklas + Inicialai įspausti

  38 €
  0

  Vairuotojo Pažymėjimo - automobilio Dokumentų dėklas Iš natūralios odos + Inicialai

  77 €
  0

Susijusios prekės:

Populiariausios: