...

Reguliuojamo dydžio Žiedas su tikru Perlu

Prekės kodas: G 629

Prekė

Pridėti apyrankę

Pridėti vėrinį

Pridėti Auskarus

...
Kiekis: 1
35,00 €

Aprašymas

Reguliuojamo dydžio, sidabrinis perlų žiedas iš natūralių perlų ir cirkonio. Gražus sidabrinis papuošalas - dovana moterims.  

Sidabrinis  žiedas su juoduoju arba baltuoju perlu -  tai subtilumo ir elegancijos akcentas. Perlai lengvai priderinami prie įvairios aprangos. Gražus ir ypatingas žiedas, nes nėra Žemėje dviejų visiškai identiškų perlų - sukurta gamtos. Kultivuoti tikri upiniai perlai išauginti tikruose moliuskuose. 

Žiedo Dydis: pasirinktas
● Metalas ir praba: sidabras 925 ° 
● Akmuo:   spindintis cirkonio akmuo
● Perlo rūšis:  natūralūs gėlavandeniai perlai (sertifikuoti Europoje)
● Perlo dydis: tikri perlai, apie
 7 mm (skersmuo)
● Perlo forma:  apvalus
● Spalva:  balta 
● Svoris:  apie 2g   


Europoje sertifikuoti: 100% tikri perlai - auginti net 2-4 metus
Sertifikatai / įspaudai:

 • Europoje registruotas sertifikato ženklas (įspaustas ant kiekvieno gaminio)
 • + Lietuvos Prabavimo Rūmų ženklas (įspaustas ant kiekvieno gaminio su sidabro arba aukso praba)

 
Tikri perlai yra originalus moliuskų kūrinys ir kiekvienas perlas yra skirtingas. Nesutiksite dviejų identiškų perlų visoje planetoje. Tikrai perlai dažnai turi nedidelių ar didesnių trūkumų: nėra tobulos apvalios formos, tobulai vienodo dydžio ir blizgumo ar spalvos ryškumo. Taip juos ir atpažinsite. Bet gamindami papuošalus stengiasi atrinkti panašius vienas į kitą. Paėmus tikrus perlus į ranką - jie bus vėsūs ir šaltoki. Patrynus perlus vienas į kitą irgi pajausite skirtumą - trapumo ir šiurkštumo.

Sidabro detalės padengtos plonu Rodžio sluoksniu, kuris kaip ir platina priklauso tai pačiai metalų grupei. Todėl papuošalai tampa atsparesni įbrėžimams. Rodis yra labai tvirtas metalas, priešingai nei sidabras, kuris yra gana minkštas, todėl sidabrą padengus rodžiu - gaminio tvirtumas padidėja ir galėsite ilgai juo džiaugtis.

 
 
Originalus perlų žiedas lengvai reguluojamo dydžio -  žavi gimtadienio dovana moterims.  Graži dovana geriausiai draugei, dovana merginai, dovana draugei, dovana sužadėtinei, dovana moksleivei, abiturientei.


Gražus sužadėtuviu žiedas su perlu ir cirkonio žibančiu akmenuku. Natūralūs perlai išauginti iš moliuskų. Natūralūs perliniai sidabriniai auskarai moterims. Praktiška ir graži gimtadienio dovana žmonai, perlai mamai, dukrai, merginai, panelei, meilužei, vestuvių metinių proga. Dovana Mamos dienos proga. Papuošalo dovanos idėja Kalėdoms.

Kartu su gražiu perlų papuošalu, dovana galite užsakyti saldainių, ar natūralių perlų apyrankę, ar vėrinį, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose miestuose.

 

Brangus ir kokybiškas moteriškas perlinis papuošalas, sidabrinis moteriškas žiedas su baltuoju perlu piršlyboms pirštis žiedas - dovana iš natūralių kultivuotų perlų. Ypatingai graži dovana nustebina - suteikia daugiau elegancijos ir išskirtinumo. Kokybiškas perlų papuošalas - naudinga dovana moterims. Gimtadienio dovana -  sidabrinis žiedas su natūraliu kultivuotu baltuoju perlu -  sidabrinis žiedas su cirkoniu - perlinis žiedas moterims. Gražus žiedas  iš tikrų  perlų  žmonai, dovana iš perlų sesei,  perlų dovana  geriausiai draugei, vėrinys merginai ar mamai, dovana sužadėtinei, dovana moksleivei, abiturientei.

Sidabrinis žiedas su baltuoju arba  juoduoju perlu ir cirkonio akmenukais. Pristatymas internetu į namus visoje Lietuvoje: Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir kitur


Pardavėjas: Tautvydas Lokys

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  29 €
  0

Pridėti

 • Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudinga dovana vyrams

  19 €
  0

  Užsukamas Tušinukas Rašiklis iš nerūdijančio žalvario su užkišimu į sąsiuvinį

  22 €
  0

  Plunksnakotis - sunkus parkeris iš medžio ir žalvario

  25 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Natūralios odos dėklas + Stora užrašinė 300pls - Gimtadienio dovanos vyrams vyrui sūnui

  79 €
  0

  Akinių dėklas | Odinis Penalas | Pieštukinė

  39 €
  0

  Odinis Paso dėklas + Inicialai įspausti

  38 €
  0

  Vairuotojo Pažymėjimo - automobilio Dokumentų dėklas Iš natūralios odos + Inicialai

  77 €
  0

Susijusios prekės:

Populiariausios: