...

RUDA Odinė Moteriška piniginė + Jūsų Inicialai

Prekės kodas: G 618

Spalva

Inicialai

...
Kiekis: 1
87,00 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Odinė rudos slapvos moteriška piniginė su užtrauktuku ir jūsų inicialais. iš Aukštos kokybės (augalinio rauginimo) tikros natūralios odos

Praktiška piniginė moterims vidutinio storio su trimis skyriais gryniesiems pinigams ir užsegamu monetų skyriumi. Piniginė pagaminta Italijoje iš prabangios natūralios jaučių odos, kuri gaminama  senoviniu būdu, kad kvepėtų ir būtų labai atspari.

 
Inicialai - kampe ant viršelio arba viduje galime įspausti dvi raides (be lietuviškų simbolių). Inicialus nurodykite užsakymo metu, po adresu - laukelyje "Pastabos". 
 

Dydis

 • Natūrali jaučio tvirta oda
 • Piniginės dydis: 20.5 x 10 cm  
 • Storis 2cm  
 • Dėžutė: yra
 • Pagaminta: Italijoje

Skyrių ir kišenių kiekis 

 • Užsegamas skyrius monetoms  
 • 3 skyriai gryniesiems pinigams  
 • 10 skyriai banko kortelėms  
 • 1 skyrius permotamas dokumentams     

 

 Odinė moteriška piniginė, tai rpaktiška dovanų idėja geriausiai draugei, mamai, sesei Kalėdų proga. Vardinė dovanos idėja gimtadieniams moterims ir mamai dienos proga.
Gera Dovana, aukštos kokybės odinė prabangi moteriška piniginė, piniginė iš natūralios odos dukrai, odinė moteriška brangi piniginė geriausiai draugei, odinis aksesuaras. Prabangi, brangi odinė dovana sesei.

 
Originali dovana iš natūralios odos. Praktiška dovana žmonai, kuri skuba ir daug dirba. Moteriška dovana moterims, dovana sesei,  dovana  geriausiai draugei, dovana  anytai, dovana  merginai, dovana  draugei, dovana  sužadėtinei, dovana moksleivei, abiturientei.

   

Personalizuota su inicialais moteriška piniginė moterims su užtrauktuku. Iš natūralios odos. Prabangi gimtadienio dovana, Kalėdoms dovana mamai, žmonai, dukrai, merginai, meilužei, močiutei, panelei, geriausiai draugei, sesei. Piniginė iš natūralios odos. Prabangi gimtadienio dovana žmonai, dukrai, merginai, močiutei, panelei, vestuvių metinių proga. Dovana Mamos dienos proga.  

Kartu su praktiška dovana iš natūralios odos, galite užsakyti medinę dėžute su natūraliomis medžio drožlėmis,  ar natūralios odos praktišką suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose miestuose.

 

Brangi ir kokybiška moteriška piniginė, dienoraštis, kompiuterio dėklas - dovana iš natūralios odos. Ypatingai graži dovana nustebina - suteikia daugiau elegancijos ir išskirtinumo. Kokybiški Odiniai gaminiai naudingas pasirinkimas dėl savo patvarumo, unikalumo, kvapo ir ilgaamžiškumo. Gimtadienio dovana Natūralios Odos kokybiška moteriška piniginė - dovana žmonai, merginai.  Unikali ir praktiška dovana žmonai, kuri keliauja, sportuoja, turi nešiojamą kompiuterį, skuba ir daug dirba. Moteriška dovana moterims, dovana sesei,  dovana  geriausiai draugei, dovana  anytai, dovana  merginai, dovana  draugei, dovana  sužadėtinei, dovana moksleivei, abiturientei.

Pristatymas į namus visoje Lietuvoje: Vilnius, Kaunas, Klaipėda.

 

Pagaminta: Italijoje


Pardavėjas: Edita Lokienė

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  29 €
  0

Pridėti

 • Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudinga dovana vyrams

  19 €
  0

  Užsukamas Tušinukas Rašiklis iš nerūdijančio žalvario su užkišimu į sąsiuvinį

  22 €
  0

  Plunksnakotis - sunkus parkeris iš medžio ir žalvario

  25 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Natūralios odos dėklas + Stora užrašinė 300pls - Gimtadienio dovanos vyrams vyrui sūnui

  79 €
  0

  Akinių dėklas | Odinis Penalas | Pieštukinė

  39 €
  0

  Odinis Paso dėklas + Inicialai įspausti

  38 €
  0

  Vairuotojo Pažymėjimo - automobilio Dokumentų dėklas Iš natūralios odos + Inicialai

  77 €
  0

Susijusios prekės:

Populiariausios: