...

Vyriška piniginė + įspausti inicialai | Iš natūralios odos piniginė

Prekės kodas: G339

Inicialai

Pridėti

Spalva

...
Kiekis: 1
69,00 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Itališka odinė vyriška piniginė - naudinga dovana vyrams. Dovana sūnui, vaikinui, vyrui iš Natūralios odos. Gimtadienio vardinė idėja su jūsų inicialais.   

 
Inicialai ant priekio galime įspausti dvi raides (be lietuviškų simbolių). Inicialus nurodykite užsakymo metu, po adresu - laukelyje ,,Pastabos".  

 Dizainas 

 Klasikinė sendinto stiliaus vyriška odinė piniginė su daug skyrių banknotams ir banko kortelėms. Praktiška piniginė su skyriumi centams, kortelėms, dokumentams. Tamsiai rudo sendinto efekto spalvos, kur kraštai patamsinti. Pagaminta Italijoje.   
 

 Naudojamos medžiagos 

 • Pagaminta iš kokybiškos natūralios "full-grain" galvijų odos
   

  Spalva ir Oda

 • Oda dažyta rankomis, o kraštai patamsinti.   

  

Išlik praktiškas ir Organizuotas

 • Prekė jūsų pageidavimu atkeliaus saugiai tiesiai į jūsų ar gavėjo namus su ranka parašyta atvirute.   

     
Matmenys

 • Piniginės dydis sulenkus:  aukštis ~ 9,5 cm, ilgis ~12 cm.

 

Skyriai 

 • didelis skyrius gryniesiems pinigams
 • permatomas skyrius dokumentui
 • 2 skyriai kortelėms
 • užsegamas skyrius monetoms  

 

Tai išskirtinė dovana vyrui. Piniginė - dėkliukas - naudinga dovana kiekvienam vyrui.  Oda maloni liesti, kvepia natūralia oda. Dovana tėvo dienos proga su pristatymu į namus visoje Lietuvoje. Naudinga dovana Tėčiui į namus.  

Vyriška odinė piniginė. Banko kortelių dėklas piniginė. Personalizuota dovana vyrams. Individuali dovana vyrui sukaktuvių proga. Praktiška ir naudinga dovana vyrams. Dovana vyrui ar tėvui tėčiui, broliui, uošviui, vaikinui, sužadėtiniui dovana, seneliui. 

 

Kalėdų dovanų idėja iš natūralios odos: banko kortelių dėklas, krepšys, odinė piniginė, kasdieniai daiktai darbui ir laisvalaikiui.  
Vyriška piniginė, odinė šiuolaikiška piniginė. Praktiška dovana vyrams ir odinis gaminys.

Iš natūralios odos -  kokybiška vyriška dovana vyrui, studentui, tėčiui. Naudinga ir graži dovana  įmonės partneriams Kalėdų proga. Odinė vyriška piniginė. Graži vardinė dovanos. 

 Natūralios odos vyriška piniginė. Naudinga ir  praktiška dovana iš odos. Odinė Kalėdinė Dovana. Gimtadienio dovana vadovui, viršininkui, Odinė vyriška piniginė.

Odinė vyriška piniginė Su inicialais Iš natūralios odos. Praktiška ir kokybiška gimtadienio dovana vyrams - vyrui. Graži ir naudinga dovana jubiliejaus proga. Dovanų idėja tėčiui tėvo dienos proga. Dovanų idėja vaikinui, seneliui, broliui, sūnui, sužadėtiniui, odinis aksesuaras vyrams vyrui. Naudinga gimtadienio dovana jubiliejaus proga tėčiui, dovana Tėvo  dienos proga, vaikinui, seneliui, broliui, sužadėtiniui, sūnui odinis aksesuaras iš kokybiškos odos.

Praktiška prabangi dovana iš natūralios odos. Išskirtinė dovana įsimenama - suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Kokybiškas Odinis gaminys naudingas pasirinkimas dėl savo patvarumo, unikalumo, kvapo ir ilgaamžiškumo. Natūrali oda gerai sulaiko šilumą ir nepraleidžia šalčio.  Natūralios Odos vyriška  sendinta piniginė -  iš natūralios itališkos odos - išskirtinė ir klasikinė stiliaus detalė. Unikali ir praktiška dovana vyrui, kuris keliauja, sportuoja, turi nešiojamą kompiuterį, skuba ir daug dirba. Vyriška dovana vyrams, dovana broliui,  dovana uošviui,  dovana žentui, dovana vaikinui, dovana sūnui, dovana sužadėtiniui.


Kartu su praktiška dovana galite užsakyti šakotį, Raffaelo, natūralios odos praktišką suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose mietuose.

Odinių aksesuarų ir dovanų vyrams pristatymas internetu į namus   visoje Lietuvoje ir į užsienį

Pagaminta: Italijoje


Pardavėjas: Edita Lokienė

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  29 €
  0

Pridėti

 • Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudinga dovana vyrams

  17 €
  0

  Užsukamas Tušinukas Rašiklis iš nerūdijančio žalvario su užkišimu į sąsiuvinį

  22 €
  0

  Plunksnakotis - sunkus parkeris iš medžio ir žalvario

  25 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Juoda Vyriška prabangi piniginė + Inicialai

  69 €
  0

  Ruda Natūralios odos Vyriška piniginė iš prabangios augalinio rauginimo odos

  69 €
  0

  Natūralios odos dėklas + Stora užrašinė 300pls - Gimtadienio dovanos vyrams vyrui sūnui

  79 €
  0

  Akinių dėklas | Odinis Penalas | Pieštukinė

  39 €
  0

  Odinis Paso dėklas + Inicialai įspausti

  38 €
  0

  Banko Kortelių dėklas - mini piniginė + įspausti inicialai

  28 €
  0

  Vairuotojo Pažymėjimo - automobilio Dokumentų dėklas Iš natūralios odos + Inicialai

  73.15 €
  0

Susijusios prekės:

Populiariausios: