Dovanų ir sveikinimų Pristatymas į namus

 Odinių dovanų  iš natūralios odos pristatymas į namus vyrams ir moterims, verslo partneriams ir tėvams

Siuntas pristatome greitai ir saugiai.   

Priimami kokybiškų, nepersonalizuotų prekių gražinimai 14 dienų nuo pristatymo. Jeigu dvejojete, neužsakinėkite inicialų ir prekę drasiai galėsite gražinti :)

 

Kurjerio pristatymo kainos:

Atsiimsiu pats (Kaune): 1.85 € (įdėsime į paštoma pasaugojimui, bet ne siuntimui Aukštieji Šančiai, Kaunas, Prancūzų g. 81)
 
Į Paštomatą:    2.5 € 1.85 
DPD Kurjeris didieji miestai ir miesteliai   6 € (galime išsiųsti ir autobusų siuntomis)
Kurjeris vienkiemiai:   6 €
Į Paštu: 7 €
*Savaitgaliais - NEpristatome.
Kurjeriu Nida ar Kuršių nerija:  48 € ( alternatyva - Omniva paštomatas 1.85 eur)
Išperkamoji siunta - susitarus iš anksto, nes tai galime pasiūlyti tik daliai prekių
  

Pristatymo laikas:

Dovanos moterims, vyrams, verslo partneriams ir tėvams (mamai, tėčiui) - sveikinimų pritatymas į namus.

  

Visoje Lietuvoje: dovanas į namus stengiamės pristatyti sekančią darbo dieną po gauto apmokėjimo (apmokėjimus gauname tą pačią sekundę sumokant PayPal arba Pasirinkus Lietuvos bankinius mokėjimus).  
Žinoma galim išsirinkiti pristatymo dieną.  Visada galite paklausti:  
info@grizlis.lt 

  

Šventiniu laikotarpiu dovanų pristatymas gali užtrukti keliomis dienomis ilgiau, nei įprastai ir nepasiekti jūsų laiku.

 

Kartais siuntos paruošimas išsiuntimui gali užtrukti iki 48 val. Jeigu nesate tikri ar gausite prekę laiku, prieš atlikdami užsakymo apmokėjimą - paskambinkite arba parašykite mums el. paštu iki kada pageidaujate gauti prekę, tuomet jums galėsime tiksliai pasakyti ar jūsų užsakymas bus pristatytas laiku.

 

Kurjeris paskambina susiderinti konkretų laiką, kada jis galėtų atvykti. 

Prieš ir per šventines dienas (Kalėdas, Valentino diena, Moters diena, Mamos diena) tikslaus pristatymo laiko negalime garantuoti!

 

Pristatymas savaitgaliais:
 

Savaitgaliais - dėja Lietuvos kurjarių tiekėjai nepristato  

  

 

Administracinis adresas

Administracinis adresas:  Savanoriu pr. 273, Kaunas, Lietuva.

 

Pakavimo būdai

 Įpakavimo papuošimas priklauso nuo to kokiį išsirinksite. Galimi variantai:

 Be papuošimų 0 €   - įsuktas į popierių ar plėvelę ir appildomai apsuktas kartonu ar kartono dėžute. 
 Papuoštas 6 €  - įpakuotas į blizgią plėvelę arba gražų retro laikraštinį popierių ir papuoštas spalvotu medžiaginiu bantu
 Puošnus 15 €  - įpakuotas į blizgią plėvelę arba dovanų popierių pritaikytą prie dovanos turinio. Papuoštas spalvotais kaspinais 
 

Atsiskaitymo būdai

Mūsų Internetinėje parduotuvėje suteikiame galimybę saugiai atsiskaityti už dovanas.  Visus apmokėjimo būdus rasite apmokėjimo lange. Atsikaitymo būdai:
       
- elektroninė bankininkystė;   
- mokėjimas pavedimu.
Viza, MasterCard, American Express, PayPal ar kita (Atlikite užsakymą, o mes jums išsiųsime   nuorodą, kur vienu paspaudimu galėsite sumokėti betkokia kortele. Naudojames Paypal pagalba ir užsienio kortelėms net Nereikia registruotis Paypal tik įvesti kortelės duomenis).
Sekite punktus 1,2  

PAYPAL arba Banko kortele:
1) atlikite prekių užsakymą 

2) Mes jums išsiųsime el. laiską, kur vienu mygtuko paspaudimu galėsite apmokėti Paypal arba bet kuria pasaulio banko kortele.
 

Grynaisiais: Apmokėti už prekes grynaisiais pristatymo metu NEgalima. Nebent susitarus telefonu iš anksto ir išperkamąja siunta.

 

Užsakymo atšaudimas

Užsakymą galima atšaukti TIK 48val (dvi paros) iki pristatymo dienos. Dauguma prekių ir dovanų gaminamos iš greitai gendančių maisto produktų ir išskirtinai tik jūsų užsakymui. Todėl prasšome suprasti, kad atšaukus tik diena ar dvi iki užsakymo - nebegalėsime grąžinti pinigėlių. Taip pat ne maisto prekės dažniausiai gaminamos ar užsakomos ir sukomplektuojamos išskirtinai jūsų užsakymui. Dėl šių priežasčių dažniausiai negalima grąžinti jūsų pinigų likus iki užsakymo pristatymo dienos 48val.

 Kaip elgtis jeigu gavau siuntinį pažeistoje pakuotėje?

Svarbu! Siuntos apdraustos. Priimdami užsakymą iš kurjerio būtinai reik patikrinti ar siuntos pakuotė neapgadinta, ar jos turinys sveikas. Jeigu siunta pažeista:
  1.  pareiškite pretenziją kurjeriui, kad siunta atkeliavo apgadinta ir paklauskite kur galite pasirašyti.
  2. Padarykite nuotrauką.
  3. Praneškiet kurjeriu tarnybai, kuri pristatė siuntą apie apgadinimą. Paskambinkite kurjerių tarnybai ir padiktuokite ant siuntos esantį siuntos numerį.

    Pasiimdami siuntas iš LP Express terminalo ar Omniva ar DPD terimnalo arba atsiimdami pašte, patikrinkite ar pakuotė ir prekės nėra pažeistos. Jei taip atsitiko, susisiekite su terminalo įmone ir apie tai praneškite pretenziją, padarykite nuotrauką kaip įrodymą, užsirašykite siuntos numerį esantį ant pakuotės. Taip pat informuokite mus el. paštu per 3 kalendorines dienas nuo siuntos gavimo dienos.

    Visos siuntimo tarnybos taiko draudimą, bet apie pažeitas pakuotes ir apgadintus gaminius reikia pranešti joms iškarto tik gavus siuntą el.paštu su nuotrauka ir siuntos numeriu (kuris yra ant pakuotės viršaus).