Dovanos į namus visoje Lietuvoje - APIE PASLAUGAS

Karantino laikotarpiu darbai nesustoja - Mes DIRBAME! 
Pristatome visas prekes ir rinkinius sekančią darbo dieną po apmokėjimo :)

Siuntas pristatome greitai ir saugiai. Naudojami šviežiausi produktai.

 

 

 

 

dovanos

 

 

 

Dovanos internetu - originalios idėjos

Verslo, šeimos, gurmaniškos, romantiškos ir kitokos Dovanos jau apgalvotos ir supakuotos atkeliaus ten, kur pageidausite ir tą dieną, kurią išsirinksite. Taip, galite užsakyti išankstininius pasveikinimus konkrečią dieną. Jūsų nurodytu adresu, kurjeris pristatys siuntinį, kurį galėsite tuojau pat suvalgyti? Perskaityti? Išgerti ir paragauti? Su sūriu? Ar tiesiog gurmanišką? Mamai? Vyrui 40 metų proga? Merginai sukaktuvėms? Su puokšte? Ar net vaikams? Taip, turime rinkinių net vaikams!

Galėsite išsirinkti kupiną dovanų dėžutę, čia pat pridedame ir  atviruką su ranka parašytu jūsų sveikinimu.

 

 Kasmet leidžiames į naujų gamintojų paieškas – mums labai svarbi dovanų produktų kokybė, praktiškumas, bei išskirtinumas, visuomet norime pasiūlyti naujų idėjų. Daug dėmesio skiriame skoningoms dovanų pakuotėms, sukūrėme puikų derinį vyriškoms ir moteriškoms dovanoms taip pat verslo dovanos – ilgametes tradicijas turinčius produktus, pateikiame moderniai ir elegantiškai.

Ieškote išskirtinės dovanos? Skirkite šiek tiek laiko – neskubėdami peržiūrėkite mūsų paruoštą dovanų kolekciją vyrui, žmonai ar verslo partneriams, kurią visą rasite šiame mūsų puslapyje. Jeigu neradote Jūsų poreikius atitinkančios dovanos arba norite sulaukti pagal jūsų biudžetą paruošto pasiūlymo, atsiųskite mums užklausą.

 

 

Pristatymo laikas:

Dovanos moterims, vyrams, verslo partneriams ir tėvams (mamai, tėčiui) - sveikinimų pritatymas į namus.

 

Kaunas: dovanas stengiamės pristatyti per 24 valandas nuo užsakymo apmokėjimo gavimo.

Visoje Lietuvoje: dovanas į namus stengiamės pristatyti sekančią darbo dieną po gauto apmokėjimo (apmokėjimus gauname tą pačią sekundę sumokant PayPal arba Pasirinkus Lietuvos bankinius mokėjimus).  
Žinoma galim išsirinkiti pristatymo dieną. Galite pasirinkti SKUBUS pristatymas - pritatoma iki 12 val nuo gauto apmokėjimo (visada galite paklausti:  
info@grizlis.lt 

48 € Skubuskai reikia pristatymo tą pačią dieną, kaip ir užsakymas - Pristatomas kuo greičiau iki 12 valandų, nuo gauto apmokėjimo:   48 

Savaitgaliais - dėja Lietuvos kurjarių tiekėjai nepristato. Pristatyti savaitgaliais galime TIK Kauno rajone. 

Šventiniu laikotarpiu dovanų pristatymas gali užtrukti keliomis dienomis ilgiau, nei įprastai ir nepasiekti jūsų laiku.

 

Kurjerio pristatymo kainos:
 

 Dovanų vyrams ir moterims, verslo partneriams ir tėvams - sveikinimų pritatymas į namus.
Atsiimsiu pats (Kaunas): 0 €
Į Paštomatą: 3 €
Kurjeris Zona I-II* (Kaunas,  Vilnius, Klaipėda, Šiauliai, Alytus, Marijampolė, Panevėžys, Kėdainiai, Utena, Jovana) : 9 €
Kurjeris Mažieji miesteliai ir miesteliai: 6 €
Kurjeris Šeštadienį9 €
Kurjeris vinekiemiai: 22 €
Į Paštą: 7 €
Nida ar Kuršių neriga:  48 €
Skubuskai reikia pristatymo kitą dieną,  apmokėjus iki 12 valandų:   48 € (rinktis pristatymą kurjeriu ir įpakavimą DELUX, bus minimaliai papuoštas ir didžioji suma už skubų užsakyma)
Savaitgaliais:
   Kaunas - papildomai  mokėti nereikia
   Kurjeris Šeštadienį9 € 

KAIP PIRKTI?

1) Išsirinkite dovaną (ar kelias) mūsų elektroninėje parduotuvėje. Taip pat, galite pridėti įvairių priedų nuo vazos, šackmatų iki kažko labai saldaus. Norėdami pradėti apmokėjimą, viršuje elektroninės parduotuvės paspaudę ant "Prekių krepšelis" (vežimėlis) ir sekite ko jūsų prašo.

2) Pirkėjo duomenys: Spausdami ,,Tęsti" užpildykite jūsų prašomą informaciją: įpakavimo būdas, siuntėjo ir gavėjo duomenys, pasirinkite pristatymo datą; jeigu turite nurodykite pastabas dovanai (pvz.: be riešutų, gelės geltonos). Ir parašykite atvirutės tekstą arba nurodykite progą ir mes parašysime už Jus!
Perkant įmonėms - į pastabas prašome nurdyti ir jūsų įmonės duomenis, kuriems turės būti išrašyta sąskaita faktūra.
PayPal - norint atsiskaityti PayPal į dovanos pastabas nurodykite ,,atsiskaitysiu PAYPAL, mano PayPal prisijungimo el. paštas: ...." ir mes atsiųsime sąskatą į jūsų Paypal (Paypal atsiskaitymo žingsniai aprašyti detaliau žemiau).

3) Pasirinkite apmokėjimo būdą: 

- elektroninė bankininkystė; 
- mokėjimas pavedimu.
- mokėjimas PAYPAL pavedimu (skaitykite žemiau ,,atsiskaitymo būdai")
- Viza, MasterCard, American Express ar kita (Atlikite užsakymą, o mes jums išsiųsime   nuorodą, kur vienu paspaudimu galėsite sumokėti betkokia kortele. Naudojames Paypal pagalba ir užsienio kortelėms net Nereikia registruotis Paypal tik įvesti kortelės duomenis).

4) Visa kita Mes padarysi už Jus!
Ranka parašysime sveikinimą į atvirutę ir supakavią dovaną tuojau pat išsiųsime ją!

 

Pakavimo būdai

 Įpakavimo papuošimas priklauso nuo to kokiį išsirinksite. Galimi variantai:

 Be papuošimų 0 €   - įpakuotas į blizgią plėvelę, kad dovanos turinys nepabirtų transportavimo metu 
 Papuoštas 6 €        - įpakuotas į blizgią plėvelę ir papuoštas spalvotu kaspinu ir kitokiomis puošimo detalėmis
 Puošnus 15 €      - įpakuotas į blizgią plėvelę arba dovanų popierių pritaikytą prie dovanos turinio. Papuoštas spalvotais kaspinais 
 Delux  48 €:   įpakuotas naudojant medžio drožles ir medinę dėžutę 

 

Atsiskaitymo būdai

Mūsų Internetinėje parduotuvėje suteikiame galimybę saugiai atsiskaityti už dovanas.  Visus apmokėjimo būdus rasite apmokėjimo lange. Atsikaitymo būdai:
       
- elektroninė bankininkystė;   
- mokėjimas pavedimu.
- mokėjimas PAYPAL pavedimu (Atlikite užsakymą, o mes jums išsiųsime PAYPAL sąskaitą, kurią galėsite apmokėti vienu paspaudimu) 
Viza, MasterCard, American Express ar kita (Atlikite užsakymą, o mes jums išsiųsime   nuorodą, kur vienu paspaudimu galėsite sumokėti betkokia kortele. Naudojames Paypal pagalba ir užsienio kortelėms net Nereikia registruotis Paypal tik įvesti kortelės duomenis).

PAYPAL:
1) atlikite prekių užsakymą
2) atsiųskite mums į
info@grizlis.lt savo PAYPAL email adresą
3) mūsų konsultantas atsiųs Jums PayPal sąskaitą ir Vienu paspaudimu galėsite apmokėti (užsienio kortelės nereikia jokių registracijų).
4) apmokėjus sąskaitą dovaną bus supakuota ir išsiųsta.
Jūsų PAYPAL ir kiti duomenys yra atsakingai saugomi ir naudojami TIK atsiskaitymo tikslais (Nebus naudojami jokiais reklamos, ar kitais tikslais).

Grynaisiais: Apmokėti už prekes grynaisiais pristatymo metu NEgalima.

Sąskaitų išrašymas:

Sąskaitos faktūros suformuojamos po pilnai įvykdyto užsakymo, jas gausite į savo elektroninį paštą išakrt po apsipirkimo. Jei prekes perka įmonė, užsakymo metu pastabų skiltyje nurodykite įmonės rekvizitus ir po užsakymo pristatymo el. paštu išsiųsime jums sąskaitą faktūrą.

 

Grąžinimas

Nekeičiamos ir negrąžinamos šios prekės: Visos maisto prekės, laikrodžiai, knygos, žaislai, išpakuoti stalo žaidimai, apatinis trikotažas, išgravuruoti gaminiai, odos gaminiai - visi odos gaminiai gaminami pagal vienetinį užsakyma specialiai prekės užsakovui, vardinės ir kitos skulptūros - nes užsakomos specialiai iš užsienio užsakovui.

Pristatome į visu Lietuvos Miestus
Dovanos į Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Panevėžį, Uteną, Kėdainius, Alytų, Prienus, Palngą ir kitus

Dovanos į visus miestus:  Kartu su praktiška dovana galite užsakyti rafaelo, nealoholinio vyno, gėlių puokštę, kurią pristatysime visoje Lietuvoje (dovaną pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose mietuose.