...

Odiniai Nešiojamų ar planšetinių kompiuterių krepšiai dėklai - planšetės kompiuterio dėklas

Prekės kodas: G 277
...
Kiekis: 1
149,00 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Ieškote praktiškos dovanos vyrams? Natūralios Odos kompiuterio dėklas tašė. Odinė įmautė Planšetei ar nešiojamam kompiuteriui. Praktiškos ir naudingos dovanos vyrams gimtadienio proga 

 
Gaminimas pagal užsakymą, iki 5 darbo dienų.

Minimalistinis odinis kompiuterio krepšys dėklas - Pagamintas iš itališkos odos. Pagamintas minimalistinio stiliaus kuo patogesniam ir praktiškesniam naudojimui kiekvienai dienai.  

 

Nešiojamo Kompiuterio ar planšetinio kompiuterio odiniai krepšiai dėklai - užema mažai vietos, apsaugo kompiuterį ir piepierinius užrašus. Odinės įmautės - puikiai tarnauja nešantis į darbą, studijas, sportuojant ar keliaujant.   

Rankų darbo natūralios odos daugkartinio panaudojimo dėklas. Ilgaamžis. Pakankamai lengvas - iš plonos odos.

 
Oda: plonos (1,5-2,5mm), aukštos kokybės, natūrali itališka oda tarnaus labai ilgai.  
Gaminio Spalvos: tamsiai ruda, juoda. Kiekvienas gaminys gaminamas būtent jūsų užsakymui. Gaminame iš natūralios odos, todėl spalvų intensyvumas ir pasirinkimas varijuoja, nes odos nepagamina lygiai tokios pačios. 
Privalumai:  Odiniai dėklai ir tašės yra ilgaamžiški, malonūs liečiant, kvepia ir unikaliai atrodo, su metais įgauna prisiminimus.

Lytis: Tinka tiek vyram tiek moterims    
Matmenys: Pagal jūsų norus (užsakymo metu palikti po adresu lauke Pastabos). Arba standartiškai pagaminsime 13
" colių komiuteriiui (kompiuterio Ilgis: ~20 cm.; Plotis: ~34 cm. Dėklo dydis: ~25 x 38 cm);  Galima siūti ir platesnį ar siauresnį, kad tilptų 15" ar 17" colių monitorių kompiuteriai.  Kadangi gaminama rankomis, galima maža paklaida.
   

Dovanų idėjos iš odos vyrui Kalėdų proga. Praktiškos dovanos iš natūralios odos Gimtadienio proga vyrams. Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir kitur. Vardinės dovanų idėjos vyrams su inicialais vyrui.
Geros Dovanos aukštos kokybės odiniai vyriški krepšiai, odiniai dėklai, odinės įmautės, odinės kompiuterio tašės. Prabangi brangi odinė dovana vyrui. 


Jubiliejaus 30-to 40-to 50-to  mečio vardinės išgraviruotos dovanos iš odos. Natūralios dovanos sukaktuviu progomis vyrams. Odinis krepšys praktiška dovana tėvo dienos progra,  oda pasižymi plačiomis dovanų idejų galimybėmis. Jubiliejaus sukakties gimtadienio dovanos.

 


Natūralios odos diržas, odinė piniginė, odinis dėklas, odinės apyrankės, odinis kortelių dėklas, odinė tašė portfelis įmautė, tai tik maža dalis Dovanų idėjų ką galime padovanoti Gimtadienio ar jubiliejaus proga vyrui, tėčiui ar senliui. Prasmingos dovanos tėvo dienos progra. Gera dovana vyrams, dovanu idejos sutuoktiniui, smagios dovanos,graviruotos rankų darbo dovanos.

Dovanos iš odos yra mūsų prisiminimai - lyg nuotraukų albumas. Jos įgauna įbrėžimų, bet neplyšta. Jos kvepia, keičia spalvą ir bresta - įgauna konjako ir gintaro atspalvį. Tai gyvas produktas apie kurį mes pamiršome.

 

Praktiškos dovanos iš natūralios odos kiekvienam vyrui ir jaunuoliui. Odiniai gaminiai naudingas pasirinkimas dėl savo patvarumo, unikalumo, kvapo ir ilgaamžiškumo. Jie taip pat sulaiko šilumą ir nepraleidžia šalčio. Natūralios Odos gaminiai - unikali dovana vyrams,  kurie turi dokumentų, nešiojamą kompiuterį, skuba ir daug dirba. Vyriškos dovanos vyrams, dovana broliui,  dovana uošviui,  dovana žentui, dovana vaikinui, dovana seneliui, dovana sužadetiniui.

Odiniai gaminiai, naturalios odos dovanos vyrams, praktiskos dovanos, naudingos dovanos, prabangios dovanos, brangios dovanos vyrams vyrui, dovanos is odos, Natūralios odos gaminiai, rankų darbo, odinis diržas, odiniai diržai, odinis, odines pinigines, odinei krepsiai, odines tases, odines uzrasines, odines imautes kompiuteriams


Kartu su praktiška dovana galite užsakyti dėžutė su natūraliomis medžio drožlėmis. Natūralios odos naudingą aksesuarą ar suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Kalvarija, Druskininkai, Ukmergė, Pasvalys, Radviliškis, Kuršėnai, Joniškis, Šilutė, Tauragė, Gargždai, Palanga, Kretinga, Jonava, Kėdainiai ir kituose mietuose.Ši prekė bus pagaminta išskirtinai jūsų užsakymui, todėl negalima jos grąžinti.

Pagaminta: rankų darbo LIETUVOJE


Pardavėjas: Edita Lokienė

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  29 €
  0

Pridėti

 • Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudinga dovana vyrams

  19 €
  0

  Užsukamas Tušinukas Rašiklis iš nerūdijančio žalvario su užkišimu į sąsiuvinį

  22 €
  0

  Plunksnakotis - sunkus parkeris iš medžio ir žalvario

  25 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Natūralios odos dėklas + Stora užrašinė 300pls - Gimtadienio dovanos vyrams vyrui sūnui

  79 €
  0

  Akinių dėklas | Odinis Penalas | Pieštukinė

  39 €
  0

  Odinis Paso dėklas + Inicialai įspausti

  38 €
  0

  Vairuotojo Pažymėjimo - automobilio Dokumentų dėklas Iš natūralios odos + Inicialai

  77 €
  0

Populiariausios: