...

4 viename: Odinė Rankinė - Tote - Tašė per petį - Kuprinė

Prekės kodas: G 381

Prekė

Inicialai

Inicialų dydis

Pridėti

...
Kiekis: 1
250,00 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Originali dovanų idėja moterims - rankinė ir tašė  viename iš aukščiausios kokybės (augalinio rauginimo) natūralios odos - tarnaus dešimtmečius. Praktiška gimtadienio dovana moterims: žmonai, dukrai, panelei, sesei, mamai mamos dienos proga.

 

 Dizainas 

Romantiška tašė - rankinė  viename: itališkas praktiškumo įsikūnijimas. Ji taps jūsų geriausia drauge: kartu apsipirkinėsite, keliausite į darbą ir atostogas. Ji žinos viską apie jus ir jums primins jūsų gražiausias gyvenimo akimirkas, nes pagaminta iš aukščiausios kokybės senovinės odos, kuri tarnaus dešimtmečius. Optimalaus dydžio ir prireikus visada gali tapti didesnė - atlenkus. Turi papildomas rankenas ir prisegamas petnešas.  Tai rankinė ir draugė viename, ir niekas nežino, kad ji gali virsti kuprine.  Stilinga ir universali.  Toms kurios nori išsiskirti iš aplinkos tyliai...  

· Prisisegus petnešą - virsta į tašę per petį 
· Prisisegus kuprinės petnešas - tampa kuprine    
· Viduje didelis skyrius, ir dar užsegamas mažas skyrius
· Viduje maži skyriai telefonui ir pan.

 

Inicialai - galime įspausti dvi raides (be lietuviškų simbolių) per kuprinės centrą, apačioje kampe, viršuje per nugaroje. Inicialus nurodykite užsakymo metu, po adresu - laukelyje "Pastabos".  

Ant kuprinės yra įspaustas įmonės/fabriko ženklas.

 

 

Naudojamos medžiagos

 • Aukščiausios kokybės oda (augalinio rauginimo )  prižiūrima tarnauja  dešimtmečius kartais šimtmečius. Ne veltui itališka augalinio rauginimo oda yra pati garsiausia Pasaulyje 
 • Kraštai padengti derva, kad atrodytų dar gražiau
 • Natūraliai švelniai kvepia

 

  Spalva ir Oda

 • Oda dažyta rankomis naudojant natūralius dažus. Oda pagaminti naudojant augaluose rauginimo metodą, kuriame naudojamos tik natūralios medžiagos ir nėra kenksmingų cheminių medžiagų
 • Tai suteikia odai išskirtinį jausmą liečiant, ypatingą spalvą ir ypač didelį ilgaamžiškumą, kuris dažnai tęsiasi visą gyvenimą (prižiūrint kartais sutepant odos balzamu) 

  

  

Išlik Organizuotu

 • Odinė kuprinė atkeliaus saugus tiesiai į jūsų ar gavėjo namus su ranka parašyta atvirute 
 • Didelis užsegamas skyrius
 • Telpa nešiojamas kompiuteris iki 13" colių jeigu naudosite kaip rankinę ( ir iki 15" colių, jeigu nešite ištiestą už dvigubų rankenų) 

Matmenys

 • Sulenkta kaip rankinė: 40 x 29 (aukštis) x 11 cm
 • Ištiesta tašė: 40 x  42 (aukštis) x 11 cm

Užsegimas:

 • Patikimi metaliniai užtrauktukai

​Spalva

 • naudojama natūrali oda, kuri dažoma rankomis, todėl spalvų intensyvumas kažkiek sviruoja kiekvienam gaminyje, bet visi bus panašūs      

Kokybė

· Aukščiausios kokybės (augalinio rauginimo) oda, kuri tarnaus dešimtmečius 

 

 Rankų darbo natūralios odos moderni odinė kuprinė moterims, verslo dovana moterims, dovana žmonai metinių proga.  

Gimtadienio dovana moterims iš aukštos kokybės odos - prabangi odinė tašė, odinė rankinė, odinė tote tašė, odinė kuprinė. Vardinė dovana mamai mamos dienos proga, gera smagi unikali praktiška dovana, dovanų idėja, smagi dovana įmonės darbuotojams Kalėdų, gimtadienio proga jubiliejaus 20-to, 25, 30-to, 35, 40-to, 45, 50-to 50, 55, 60 - mečio jubiliejaus sukakties gimtadienio dovana. 

 

Natūralios odos -  unikali rankinė virstanti taše per petį ar net kuprine. Praktiška dovana mamos dienos proga. Praktiška dovana  įmonės partneriams Kalėdų proga. 

Aukštos kokybės odinis užrašų ir darbo lapų dėklas pagamintas rankomis. Rankų darbo dovana. Prabangi, brangi vardinė dovana su inicialais. Personalizuota dovana   moterims.  Dovana Gimtadienio ar jubiliejaus proga, sukaktuvių proga. Dovana mamos dienos proga, gera dovana merginai, dovanų idėja sutuoktiniui, smagi dovana, graviruota rankų darbo dovana.

Moteriška odinė kuprinė Iš Natūralios odos. Aukščiausios kokybės. Prabangi  kuprinnė - tašė Naudinga praktiška Odinė Kalėdinė brangi Dovana gimtadieniui jubiliejaus proga moterims. Dovana mamai iš odos, praktiška kuprinė žmonai, vasariška tašė merginai, romantiška dovana dukrai, naudinga dovana panelei iš odos, praktiška odinė kuprinė studentei, kokybiška dovana draugei.

 

Kartu su praktiška dovana galite užsakyti natūralios odos naudingą aksesuarą ar suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Kalvarija, Druskininkai, Ukmergė, Pasvalys, Radviliškis, Kuršėnai, Joniškis, Šilutė, Tauragė, Gargždai, Palanga, Kretinga, Jonava, Kėdainiai ir kituose miestuose.

 

Praktiška prabangi dovana iš natūralios odos: moteriška kuprinė, tašė, rankinė. Išskirtinė dovana įsimenama - suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Kokybiškas Odinis gaminys naudingas pasirinkimas dėl savo patvarumo, unikalumo, kvapo ir ilgaamžiškumo. Natūrali oda gerai sulaiko šilumą ir nepraleidžia šalčio. Natūralios Odos unikali  kuprinė moterims. Unikali ir praktiška dovana moteriai, kuri keliauja, sportuoja, turi nešiojamą kompiuterį, skuba ir daug dirba. Moteriška dovana moterims, dovana sesei,  dovana uošvienei,  dovana marčiai, dovana merginai, dovana dukrai, dovana sužadėtinei.

 

 

Moteriškų kuprinių iš natūralios odos pristatymas į namus internetu visoje Lietuvoje


Pardavėjas: Tautvydas Lokys

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  29 €
  0

Pridėti

 • Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudinga dovana vyrams

  19 €
  0

  Užsukamas Tušinukas Rašiklis iš nerūdijančio žalvario su užkišimu į sąsiuvinį

  22 €
  0

  Plunksnakotis - sunkus parkeris iš medžio ir žalvario

  25 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Natūralios odos dėklas + Stora užrašinė 300pls - Gimtadienio dovanos vyrams vyrui sūnui

  79 €
  0

  Akinių dėklas | Odinis Penalas | Pieštukinė

  39 €
  0

  Odinis Paso dėklas + Inicialai įspausti

  38 €
  0

  Vairuotojo Pažymėjimo - automobilio Dokumentų dėklas Iš natūralios odos + Inicialai

  77 €
  0

Susijusios prekės:

Populiariausios: