...

Rankų darbo Odinis Vyriškas diržas + įspausti gavėjo inicialai

NUOLAIDA: -15 %
Prekės kodas: G 213

Spalva

Papildomai

...
Kiekis: 1
79,00 € 67,15 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Praktiškos gimtadienio Dovanos VYRAMS į namus. Rankomis pagamintas vyriškas odinis diržas su sunkia gryno žalvario sagtimi, kuri niekados nenusitrins.  Pristatymas į namus Vilnius, Kaunas, Klaipėda, visa Lietuva

 

Aukščiausios kokybės Diržo sakgis pasižymi unikaliu stiliumi bei patvarumu 100% žalvaris. Vientisas žalvario lydinys nenusitrins visą gyvenimą. Kiekvienas diržas charizmatiškas - rankų darbo daromas mūsų pačių. Odiniai diržai gaminami iš unikalios natūralios odos, kuri pasižymi ypač ilgu patvarumu. 

Natūralios odos vyriškas diržas tai yra rankų darbo dovana, kuri liks pastebėta.  

Privalumai: prabangi sagtis iš 100% žalvario. Įspausti presu inicialai. Odiniai gaminiai labai patvarūs tarnaus dešimtmetį ar kelis, oda maloni liesti, patogi ir natūrali.  

 
Oda: stora (3.2 -3.5mm),  natūrali oda iš Italijos.

Inicialai: užsakymo metu nurodykite po adresu 
Ilgis: Lengvai keičiamas ir reguliuojamas ilgis. Skylės ir diržo ilgį - parašykite užsakymo metu, laukelyje po adresu - "Pastabos". Kaip išmatuoti, yra nuotrauka tarp diržo nuotraukų. Matavimas nuo sagties (nematuojant sagties) iki dabar nešiojamos  diržo skylės.  
Sagtis: prabangi sagtis iš 100% žalvario be jokio dažymo. Žalvaris prabangus metalas - pasižymi blizgesiu ir tvirtumu, niekados nenusitrina spalva (bet sušlapinus gali oksiduotis, gražiai senti)
Metalinės detalės: naudojamas 100% nerūdyjantis žalvarinės kniedės irgi iš žalvario
Spalva: tamsiai ruda, ruda, juoda. K
iekvienas gaminys gaminamas būtent jūsų užsakymui. Gaminame iš natūralios odos, todėl spalvų intensyvumas ir pasirinkimas varijuoja, nes odos nepagamina lygiai tokios pačios. 
Matmenys: Ilgis: savo liemens apimtį - parašyti užsakymo metu po adresu - laukelyje
Plotis: ~3.7-3.9 mm;   Odinio gaminio matmenys yra preliminarūs, tačiau pakankamai tikslūs. Kadangi gaminama rankomis, galima maža paklaida.


Rankų darbas suteiks gaminiui išskirtinumą. Akcentuos vyriškumą. 

Rankų darbas suteiks odiniui diržui išskirtinumą su metais įgaus prisiminimus...

Praktiškos Kalėdinių Dovanų idėjos iš odos vyrams. Gimtadienio dovanų idėjos vyrui. Unikalios dovanos sukaktuvių proga. Pristatymas internetu į namus Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir kitur. Vardinės odinės dovanų idėjos vyrams su inicialais vyrui. Puikios Dovanos vyrams. Aukštos kokybės odiniai diržai, odiniai vyriški diržai, natūralios odos unikalus vyriškas diržas, odiniai diržai vyrams isš natūralios odos, vyriški diržai su žalvario sagtimis. Brangios ir kokybiškos gimtadienio dovanos vyrams. Ilgaamžės odinės dovanos. 

 

 Dovanos vyrams, bendradarbiams, Naudinga dovana programuotoja. Praktiškos dovanos vyrams jubieliejaus proga.   
Unikalios naudingos vardinės gimtadienio dovanos Jubiliejaus 20-to 30-to 40-to 50-to 60-čio mečio proga. Praktiškos dovanos iš odos vyrui. Natūralios odos vyriškos dovanos sukaktuviu proga. Odinis diržas vyramas - odinės dovanos vyrams diržai - praktiška dovana tėvo dienos progra,  oda pasižymi plačiomis dovanų idejų galimybėmis. Gimtadienio dovana vyrui.  

 

Kartu su praktiška dovana iš natūralios odos, galite užsakyti medinę dėžute su natūraliomis medžio drožlėmis,  ar natūralios odos praktišką suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose mietuose.

Naudingos vyriškos dovanos diržai, piniginės, kompiuterio dėklai, vyriški odiniai diržai - dovanos iš natūralios odos. Išskirtinės dovanos įstringa - suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Kokybiški Odiniai gaminiai naudingas pasirinkimas dėl savo patvarumo, unikalumo, kvapo ir ilgaamžiškumo. Natūrali oda gerai sulaiko šilumą ir nepraleidžia šalčio. Natūralios Odos vyriškas diržas - odinis diržas vyrams gimtadienio proga  - jauki stiliaus detalė. Išskirtinė ir praktiška dovana vyrams, kurie keliauja, sportuoja, turi nešiojamą kompiuterį, skuba ir daug dirba. Vyriškos dovanos vyrams, dovana broliui,  dovana  uošviui, dovana  žentui, dovana  vaikinui, dovana  seneliui, dovana  sužadetiniui.

 

Vienetinis produktas išskirtinai jums. Ši prekė bus pagaminta išskirtinai jūsų užsakymui, todėl negalima jos grąžinti. 

 

Pagaminta: rankų darbo LIETUVOJE


Pardavėjas: Evelina Lokė

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  29 €
  0

Pridėti

 • Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudinga dovana vyrams

  19 €
  0

  Užsukamas Tušinukas Rašiklis iš nerūdijančio žalvario su užkišimu į sąsiuvinį

  22 €
  0

  Plunksnakotis - sunkus parkeris iš medžio ir žalvario

  25 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Natūralios odos dėklas + Stora užrašinė 300pls - Gimtadienio dovanos vyrams vyrui sūnui

  79 €
  0

  Akinių dėklas | Odinis Penalas | Pieštukinė

  39 €
  0

  Odinis Paso dėklas + Inicialai įspausti

  38 €
  0

  Vairuotojo Pažymėjimo - automobilio Dokumentų dėklas Iš natūralios odos + Inicialai

  77 €
  0

Populiariausios: