...

Karantino laiktarpiu - TAIP mes dirbame!

Vardiniai Odiniai Vyriški diržai + įspausti gavėjo inicialai

Spalva

Papildomai

Įpakavimas

...
Kiekis: 1
69,00 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Praktiškos gimtadienio Dovanos VYRAMS į namus. Rankomis pagamintas vyriškas odisnis diržas su sunkia gryno žalvario sagtimi, kuri niekados nenusitrins.  Pristatymas į namus Vilnius, Kaunas, Klaipėda, visa Lietuva

LAIKINAI ISPARDUOTA. BUS PREKYBOJE APIE  2020.12.07d  KIEKIS LABAI RIBOTAS

Auksčiausios kokybės Diržo sakgis pasižymi unikaliu stiliumi bei patvarumu. Vientisas žalvario lydinys nenusitrins visą gyvenimą. Kiekvienas diržas charizmatiškas iš unikaliaus odos gabalo apdirbtas rankomis. 

Natūralios odos vyriškas diržas rankų darbo dovana kuri liks pastebėta.  

Privalumai: prabangi sagtis iš 100% žalvario. Įspausti presu inicialai. Odiniai gaminiai labai patvarūs tarnaus dešimtmetį ar kelis, oda maloni liesti, patogi ir natūrali.  

 
Oda: stora (2,5-3,5mm),  natūrali oda iš Italijos.

Inicialai: užsakymo metu nurodykite po adresu 
Sagtis: prabangi sagtis iš 100% žalvario be jokio dažymo. Žalvaris prabangus metalas - pasižymi blizgesiu ir tvirtumu, niekados nenusitrina spalva (bet sušlapinus gali oksiduotis, gražiai senti)
Metalinės detalės: naudojamas 100% nerūdyjantis žalvarinės kniedės irgi iš žalvario
Spalva: tamsiai ruda, ruda, juoda. K
iekvienas gaminys gaminamas būtent jūsų užsakymui. Gaminame iš natūralios odos, todėl spalvų intensyvumas ir pasirinkimas varijuoja, nes odos nepagamina lygiai tokios pačios. 
Matmenys: Ilgis: savo liemens apimtį - parašyti užsakymo metu po adresu - laukelyje
Plotis: ~3.6-3.8 mm; Storis: 2.5-3.5 mm.   Odinio gaminio matmenys yra preliminarūs, tačiau pakankamai tikslūs. Kadangi gaminama rankomis, galima maža paklaida.


Rankų darbas suteiks gaminiui išskirtinumą. Akcentuos vyriškumą. 

Augalinio rauginimo - oda, naudojama mūsų vyriškuose diržuose. Augalinio rauginimo oda daug brangesnė, dėl ilgo odos brandinimo laiko kuris trunka menesiais. Tai natūraliu būdu (senoviniu) su medžių žieve gaminta ir brandinta oda Italijoje. Dėl lėtų  naturalių cheminių reakcijų - vykstančių keturis mėnesius tarp odos dalelių ir medžio žievės fermentų ir pigmentų, odoje susikuria papildomos ,,skaidulos" - ,,ryšiai"  ir spalva. Atsiradę ,,Papildomos skaidulos" sutvirtina ir paverčia odą be galo tvirta, unikalia medžiaga, kuri pralenkia šiuolaikines odas tiek tvirtumu tiek kitomis sąvybėmis, bet ją pagaminti kur kas brangiau. Augalinio rauginimo oda, net užkasus į žemę - ilgam laikui - jai nieko netutinka.  Senovinis apdirbimo būdas turi išskirtinių sąvybių. Vegetable tanned leather - odos gaminys gali būti tvirtas net iki šimto ir daugiua metų, jeigu pradedant išsausėti sutepsite odos aliejum....
   

Rankų darbas suteiks odiniui diržui išskirtinumą su metais įgaus prisiminimus...

Praktiškos Kalėdinių Dovanų idėjos iš odos vyrams. Gimtadienio dovanų idėjos vyrui. Unikalios dovanos sukaktuvių proga. Pristatymas internetu į namus Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir kitur. Vardinės odinės dovanų idėjos vyrams su inicialais vyrui. Puikios Dovanos vyrams. Aukštos kokybės odiniai diržai, odiniai vyriški diržai, natūralios odos unikalus vyriškas diržas, odiniai diržai vyrams isš natūralios odos, vyriški diržai su žalvario sagtimis. Brangios ir kokybiškos gimtadienio dovanos vyrams. Ilgaamžės odinės dovanos. 

 

 Dovanos vyrams, bendradarbiams, Naudinga dovana programuotoja. Praktiškos dovanos vyrams jubieliejaus proga.   
Unikalios naudingos vardinės gimtadienio dovanos Jubiliejaus 20-to 30-to 40-to 50-to 60-čio mečio proga. Praktiškos dovanos iš odos vyrui. Natūralios odos vyriškos dovanos sukaktuviu proga. Odinis diržas vyramas - odinės dovanos vyrams diržai - praktiška dovana tėvo dienos progra,  oda pasižymi plačiomis dovanų idejų galimybėmis. Gimtadienio dovana vyrui.  

 

Kartu su praktiška dovana iš natūralios odos, galite užsakyti medinę dėžute su natūraliomis medžio drožlėmis,  ar natūralios odos praktišką suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose mietuose.

Naudingos vyriškos dovanos diržai, piniginės, kompiuterio dėklai, vyriški odiniai diržai - dovanos iš natūralios odos. Išskirtinės dovanos įstringa - suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Kokybiški Odiniai gaminiai naudingas pasirinkimas dėl savo patvarumo, unikalumo, kvapo ir ilgaamžiškumo. Natūrali oda gerai sulaiko šilumą ir nepraleidžia šalčio. Natūralios Odos vyriškas diržas - odinis diržas vyrams gimtadienio proga  - jauki stiliaus detalė. Išskirtinė ir praktiška dovana vyrams, kurie keliauja, sportuoja, turi nešiojamą kompiuterį, skuba ir daug dirba. Vyriškos dovanos vyrams, dovana broliui,  dovana  uošviui, dovana  žentui, dovana  vaikinui, dovana  seneliui, dovana  sužadetiniui.

 

Vienetinis produktas išskirtinai jums. Ši prekė bus pagaminta išskirtinai jūsų užsakymui, todėl negalima jos grąžinti. 

 

Pagaminta: rankų darbo LIETUVOJE

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Pristatymas ŠEŠTADIENĮ į namus

  11 €
  0

  Graviravimas lazeriu

  20 €
  0

  Vyriškos šiuolaikinės piniginės - naudingos dovanos vyrui tėčiui

  30 €
  0

Pridėti

 • Dovana Personalizuotas Natūralios odos kompiuterio pelės kilimėlis

  12 €
  0

  Sunkus Rašiklis iš 100% žalvario - naudingos dovanos vyrams

  22 €
  0

  Banko Kortelių dėklas - moderni mini piniginė + įspausti inicialai

  33 €
  0

  Motociklo metalinis modelis + išgraviruoti inicialai - dovanos vyrams

  46 €
  0

  Žiebtuvėlis + inicialai - Dovanos rūkantiems

  62 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Minimalistinė odinė vyriška piniginė - praktiškos dovanos vyrams sūnui vaikinui

  40 €
  0

  Metaliniai Galvosūkiai suaugusiems - universalios dovanos vyrams, tėvams, seneliams

  36 €
  0

  Retro odinė užrašinė | Darbo knyga | Darbo kalendorius + Įspausti inicialai - dovanos vyrmas

  46 €
  0

  Smulkios dovanos vyrams - Galvosūkiai praktiškos dovanos

  19 €
  0

  Odinis Penalas | Pieštukinė | Akinių dėklas - Dovanos moterims mamai merginai panelei

  22 €
  0

Populiariausios: