...

Užsukamas Tušinukas Rašiklis iš nerūdijančio žalvario su užkišimu į sąsiuvinį

Prekės kodas: G 418

Dydis

Dėžutė

Pridėti užrašinę

...
Kiekis: 1
22,00 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Užsukamas rašiklis  iš aukštos kokybės nerūdijančio žalvario, beveik amžinas. Naudinga  gimtadienio dovana vyrams: tėčiui, sūnui, inžinieriui, puikus suvenyras.

Išfrezuotas rašiklis pagamintas 100% iš vario, tai jam suteikia ilgaamžiškumo:

 • Rašiklis nerūdijančio metalo (varis - žalvarinis), 
 • Sunkus - svoris šiais laikais suteikia vertės jausmą, pasitikėjimą daiktu
 • Talpus - puikiai telpa į švarko ar kelnių kišenę
 • Lengvai keičiamos  standartinės širdelės 

Ši praktiška dovana puikiai telpa į švarko ar kelnių kišenę. Unikali dovana tėčiui tėvo dienos proga, broliui, sūnui, ar darbo kolegai. Minimalistinio dizaino rašiklis.


Spalva: Aukso / žalvario
Sudėtis:

 • 1x iš vario išfrezuotas nerūdijantis rašiklis su kilpute ir užsukimu
 • 1x keičiama standartinė širdelė   
 • be dėžutės

 

Praktiška biuro, studentų, architektų, inžinierių dovana, kuri išskirs jus iš minios. Naudinga dovana tėvo dienos proga su pristatymu  į namus visoje Lietuvoje. Naudinga dovana kiekvienam vyrui, sūnui, seneliui, tėvui. 

Dovana  iš vario, žalvario, bronzos ir nerūdijančio plieno. Praktiška dovana darbuotojams,   darbo  kolegoms, architektui, statybininkui, inžinieriui  į namus ar biurą visoje Lietuvoje gimtadienio proga.

  

Praktiška Dovanų idėja iš odos ir žalvario vyrams gimtadienio proga. Unikalus rašiklis -  tai praktiška dovana internetu su pristatymu į namus: Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir kitur.  Išskirtinis atsukamas rašiklis su kilpute iš žalvario, metalinis sunkus tušinukas, nerūdijantis rašiklis su užkišimu, dovana vyrams ir moterims.   Ilgaamžė žalvario  blizgi dovana. 


 Gimtadienio  Praktiška dovana vyrams iš nerūdijančio metalo. Vyriška kalėdinė, gimtadienio dovana. Darbo knygos priedai: rašiklis su asele, tušinukas iš metalo  - praktiška dovana tėvo dienos proga,  žalvaris pasižymi plačiomis dovanų idėjų galimybėmis. Jubiliejaus sukakties gimtadienio dovana.  

Praktiškas užsukamas metalinis rašiklis su kilpute - Tušinukas su užkišimu marškiniams ar knygai - iš nerūdijančio metalo. Aukštos kokybės naudinga ir praktiška gimtadienio ar jubiliejaus dovana vyrams: tėčiui tėvo dienos proga, sūnui, seneliui, vaikinui, broliui, uošviui, geriausiam draugui.

Kartu su praktiška dovana galite užsakyti natūralios odos naudingą aksesuarą ar suvenyrą,  balionų puokštę, kurią pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Kalvarija, Druskininkai, Ukmergė, Pasvalys, Radviliškis, Kuršėnai, Joniškis, Šilutė, Tauragė, Gargždai, Palanga, Kretinga, Jonava, Kėdainiai ir kituose miestuose.

 

 
Pastaba: Varis ir žalvaris laikui bėgant oksiduojasi, keičia spalvą, įgauna retro stilių. Stipriai pratrynus ar naudojant specialias priemones galima  vėl suteikti  žvilgesį.
Pastaba 2: Graviruotos ar pažeistos (apčiupinėtos ir oksidacijos pažeistos) dovanos negalima grąžinti.

 

Praktiška prabangi dovana iš žalvario ir odos. Išskirtinė dovana įsimenama - suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Kokybiškas Odinis gaminys naudingas pasirinkimas dėl savo patvarumo, unikalumo, kvapo ir ilgaamžiškumo. Natūrali oda gerai sulaiko šilumą ir nepraleidžia šalčio. Vientiso  metalo aukso spalvos rašiklis su užkišimu, tušinukas su kilpute, rašiklis iš žalvario su užsukimu, vario, bronzos - niekada nerūdija  -  jauki interjero detalė. Unikali ir praktiška dovana vyrui, kuris keliauja, sportuoja, turi nešiojamą kompiuterį, skuba ir daug dirba. Vyriška dovana vyrams, dovana broliui,  dovana uošviui,  dovana žentui, dovana vaikinui, dovana sūnui, dovana sužadėtiniui.

 

 

 


Pardavėjas: Edita Lokienė

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  29 €
  0

Pridėti

 • Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudinga dovana vyrams

  19 €
  0

  Užsukamas Tušinukas Rašiklis iš nerūdijančio žalvario su užkišimu į sąsiuvinį

  22 €
  0

  Plunksnakotis - sunkus parkeris iš medžio ir žalvario

  25 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Natūralios odos dėklas + Stora užrašinė 300pls - Gimtadienio dovanos vyrams vyrui sūnui

  79 €
  0

  Akinių dėklas | Odinis Penalas | Pieštukinė

  39 €
  0

  Odinis Paso dėklas + Inicialai įspausti

  38 €
  0

  Vairuotojo Pažymėjimo - automobilio Dokumentų dėklas Iš natūralios odos + Inicialai

  77 €
  0

Susijusios prekės:

Populiariausios: