...

Dovana Personalizuotas Natūralios odos kompiuterio pelės kilimėlis

Prekės kodas: G136

Dydis

Odos rūšis

Pridėti

Inicialai

...
Kiekis: 1
12,00 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Praktiškos dovanos yra pačios mėgstamiausios vyrų. Naudinga gimtadienio ar jubielijaus sukaktuvių dovana - vyrams kasdien primins jus. Praktiškos dovanos yra vyrų vertinamos, kaip išskritinės.  

Odiniai gaminiai pabrėžia vyriškuma, jie brangesni, bet labai patogūs naudojant dėl savo išskritinių savyių: tvirtumas, natūralus kvapas, ilgaamžiškumas, natūralus ir malonus jausmas liečiant.
Tai kokybiška vienetinė - rankų darbo produkcija pagaminta Lietuvoje iš Itališkos odos.

Patrauksite aplinkinių smalsumą ir dėmesį ir - kas dieną galėsite mėgautis patogiu ir maloniu liesti, natūraliai kvepiančiu produktu.  

Rankų darbo natūralios odos daugkartinio panaudojimo kompiuterio palytės kilimėlis padelis (atsparus vandeniui, malonus liesti). Itin kruopščiai pagaminti natūralios odos komp. pelytės padukui reikia laiko. 


  Natūralios odos kompiuterio pelės kilimėlis rankų darbo dovana neliks nepastebėta.  Tinka tiek naudoti kasdien namie, darbe, sportuojant ar keliaujant, nes neužima  vietos ir yra labai lengvas.  

Pagamintas iš aukštos kokybės natūralios itališkos arba ispaniškos odos ir pasižymi unikaliu stiliumi bei patvarumu. 
Dizainas - įkvėptas milimalistinio stiliaus, kuris pritaikytas praktiškam naudojimui. Su juo neliksite nepastebėtas.


Oda: plona arba stora (~1,5mm arba 2-3 mm), aukštos kokybės, natūrali  itališka oda tarnaus ilgai.
Spalva: iš tuo metu turimo asortimento: juoda, tamsiai ruda, natūrali šviesiai ruda, raudona slapva. 
Kiekvienas gaminys gaminamas būtent jūsų užsakymui. Gaminame iš natūralios odos, todėl spalvų intensyvumas ir pasirinkimas varijuoja, nes odos nepagamina lygiai tokios pačios. 
Privalumai:  maloni liesti. Kvepia. Optinės ir visos kitos pelytės veikia puikiai. Odiniai gaminiai  ilgaamžiški ir patvarūs, išskirtinai atrodo, su metais įgauna prisiminimus.
Lytis: Tinka tiek vyram tiek moterims    
Matmenys: amžiaus patvirtintas standartinis pelyčių padų dydis:   Ilgis: ~24.5 cm.; Plotis: ~21.5 cm.;  
 Odinio gaminio matmenys yra preliminarūs, tačiau pakankamai tikslūs. Kadangi gaminama rankomis, galima maža paklaida.

Rankų darbas suteiks gaminiui išskirtinumą  su metais įgauna prisiminimus.

Praktiška verslo dovana vadovui, dovanos Boso dienos proga. Dovana darbo kolegai. Naudingos dovanos vyrams jubieliejaus proga. Dovanos tėvui. Praktiškos vyriškos verslo dovanos

Odinių dovanų Privalumai: ilgamažiškumas, išskirtinumas, natūralumas. Padai yra daugkartino naudojimo. Galima lazeriu  išgraviruoti inicialus pagal jūsų pageidavimą. Galima pagaminti specialius užsakymus pagal jūsų pateiktas nuotraukas. 

Galima naudoti naturalios odos krokodilo imitaciją. Kraštai bus padengti spec. derva, kad išlaikytų ilgaamžiškumą ir būtų atsparesnė drėgmei, bei gražiai atrodytų.

Natūralios Odos daiktai - kuria prisiminimus. Kiekvienas per metus gautas įbrėžimas - mums primins konkrečią dieną ir įvykį, o svarbiausia - mums supusius žmones.

Natūralios odos diržas, odinė piniginė, odinis dėklas, odinės apyrankės, odinis kortelių dėklas, odinė tašė portfelis įmautė, tai tik maža dalis Dovanų idėjų ką galime padovanoti Gimtadienio ar jubiliejaus proga vyrui, tėčiui ar senliui. Prasmingos dovanos tėvo dienos progra. Gera dovana vyrams, dovanu idejos sutuoktiniui, smagios dovanos,graviruotos rankų darbo dovanos.

Dovanos iš odos yra mūsų prisiminimai - lyg nuotraukų albumas. Jos įgauna įbrėžimų, bet neplyšta. Jos kvepia, keičia spalvą ir bresta - įgauna konjako ir gintaro atspalvį. Tai gyvas produktas apie kurį mes pamiršome.

Ši prekė bus pagaminta išskirtinai jūsų užsakymui, todėl negalima jos grąžinti.
 

Kartu su praktiška dovana galite užsakyti medinę dėžute su natūraliomis medžio drožlėmis,  ar natūralios odos praktišką suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose mietuose.

Praktiškos dovanos iš natūralios odos kiekvienam vyrui ir jaunuoliui. Odiniai gaminiai naudingas pasirinkimas dėl savo patvarumo, unikalumo, kvapo ir ilgaamžiškumo. Jie taip pat sulaiko šilumą ir nepraleidžia šalčio. Natūralios Odos gaminiai - unikali dovana vyrams,  kurie turi dokumentų, nešiojamą kompiuterį, skuba ir daug dirba. Vyriškos dovanos vyrams, dovana broliui,  dovana  uošviui, dovana  žentui, dovana  vaikinui, dovana  seneliui, dovana  sužadetiniui.

Pagaminta: rankų darbo LIETUVOJE

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  25 €
  0

  Papildomai 5 Eur

  5 €
  0

  Papildomai 10 Eur

  10 €
  0

  Papildomai 20 Eur

  20 €
  0

  Papildomai 30 Eur

  30 €
  0

  Papildomai 40 Eur

  40 €
  0

  Papildomai 50 Eur

  50 €
  0

Pridėti

 • Dovana Personalizuotas Natūralios odos kompiuterio pelės kilimėlis

  12 €
  0

  Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudingos dovanos vyrams

  15 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Metaliniai Galvosūkiai suaugusiems - universalios dovanos vyrams, tėvams, seneliams

  36 €
  0

  Smulkios dovanos vyrams - Galvosūkiai praktiškos dovanos

  19 €
  0

  Odinis Penalas | Pieštukinė | Akinių dėklas - Dovanos moterims mamai merginai panelei

  30 €
  0

Susijusios prekės:

Populiariausios: