...

Karantino laiktarpiu - TAIP mes dirbame!

Darbastalio natūralios odos dėklas vizitinėms - praktiškos Dovanos vyrams vyrui

Dydis

Storis

Inicialai

...
Kiekis: 1
28,00 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Darbinio stalo natūralios odos dėžutė bliūdelis: raktams, kortelės, darbastalio įrankiams - praktiška dovana kiekvienam vyrui. Naudinga vyriška dovana su inicialais. Natūralios odos dėklas, išskirtinė interjiero detalė

Dovana aukštos kokybės ispaniškos odos dėklas.  Naudinga gimtadienio dovana vyrams vyrui tėvui. Dovana tėčiui tėvo dienos progra,  tiek dovana mamai dėl jos paprastumo ir aukštos kokybės.

Minimalistinis odinis darbinio stalo raktų, vizitinių korterlių dėklas - Pagamintas iš itališkos odos. Odinis kortelių dėklas yra Minimalistinio stiliaus - puiki interjero detalė. Odinių Dėklų tradicinė gamyba ir pasiteisinęs ilgametis dizainas kuo patogesniam ir praktiškesniam naudojimui kiekvienai dienai.

Kokybiška odinė Dovana įtiks kiekvienam vyrui. Ji stilinga. Praktiška. Išskirtinai atrodanti. Ilgaamžė. Odiniai gaminiai a
kcentuos vyriškumą. Patikimumą.

Oda:   stora crazy horse oda 2-3 mm,  natūrali  itališka oda tarnaus ilgai
Spalva: iš tuo metu turimo asortimento: juoda, tamsiai ruda, natūrali šviesiai ruda, raudona slapva, mėlyna, žalia. 
Kiekvienas gaminys gaminamas būtent jūsų užsakymui. Gaminame iš natūralios odos, todėl spalvų intensyvumas ir pasirinkimas varijuoja, nes odos nepagamina lygiai tokios pačios. 
Privalumai:  maloni liesti. Kvepia. Odiniai gaminiai  ilgaamžiški ir patvarūs, išskirtinai atrodo, su metais įgauna prisiminimus.
Lytis: Tinka tiek vyram tiek moterims     

Inicialai: užsakymo metu nurodykite po adresu 
Dydis: vieno odos sluoksnio plotis ~10cm, aukštis ~5cm

Dovano tėvams, kurios išsiskiria. Praktiška dovana kiekvienam vyrui. Išsiskira dėl aukštos kokybės ir išskirtinės išvaizdos, labai maloni liesti, kvepia natūralia oda.  

Praktiškos Dovanų idėjos iš odos vyrui  Gimtadienio ar sukaktuvių proga. Pristatymas internetu į namus Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir kitur. Vardinės odinės dovanų idėjos vyrams su inicialais vyrui.
Geros Dovanos vyrams. Aukštos kokybės odiniai vyriški darbastalio raktų dėklai, odiniai bliūdeliai, odinis raktų dėklas, odinis vizitinių indelis, kompiuterio priedų dėtuvė. Prabangi ilgametė odinė dovana vyrams. 


Unikalios staigmenos dovanos Jubiliejaus 30-to 40-to 50-to 60-čio mečio proga. Praktiškos dovanos iš odos. Natūralios odos dovanos sukaktuviu progomis vyrams. Odinis darbastalio raktų vizitinių dėklas indelis - praktiška dovana tėvo dienos progra,  oda pasižymi plačiomis dovanų idejų galimybėmis. Jubiliejaus sukakties gimtadienio dovanos.

  

Kartu su praktiška dovana iš natūralios odos, galite užsakyti medinę dėžute su natūraliomis medžio drožlėmis,  ar natūralios odos praktišką suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose mietuose.

Praktiškos dovanos iš natūralios odos kiekvienam vyrui ir jaunuoliui. Odiniai gaminiai naudingas pasirinkimas dėl savo patvarumo, unikalumo, kvapo ir ilgaamžiškumo. Jie taip pat sulaiko šilumą ir nepraleidžia šalčio. Natūralios Odos kortelių dėklai  - unikali ir praktiška dovana vyrams, kurie keliauja, sportuoja, turi nešiojamą kompiuterį, skuba ir daug dirba. Vyriškos dovanos vyrams, dovana broliui,  dovana  uošviui, dovana  žentui, dovana  vaikinui, dovana  seneliui, dovana  sužadetiniui.

Vienetinis produktas išskirtinai jums. Ši prekė bus pagaminta išskirtinai jūsų užsakymui, todėl negalima jos grąžinti. 

Pagaminta: rankų darbo LIETUVOJE

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Pristatymas ŠEŠTADIENĮ į namus

  11 €
  0

  Graviravimas lazeriu

  20 €
  0

Pridėti

 • Žiebtuvėlis + inicialai - Dovanos rūkantiems

  62 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Retro odinė užrašinė | Darbo knyga | Darbo kalendorius + Įspausti inicialai - dovanos vyrmas

  46 €
  0

  Smulkios dovanos vyrams - Galvosūkiai praktiškos dovanos

  19 €
  0

  Natūralios odos užrašinė - praktiškos dovanos vyrams

  46 €
  0

Populiariausios: