...

2024 metų A4 Odinis Darbo knygos viršelis | Darbo kalendorius uždangalas + Įspausti inicialai

Prekės kodas: G 556

Prekė

Spalva

Graviravimas

Pridėti užrašinę

Pridėti sunkų žalvarinį rašiklį

...
Kiekis: 1
119,00 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Prabangios natūralios odos  darbo knygos / kalendoriaus viršelis. Rankų darbo iš itališkos odos. Praktiška gimtadienio dovana vyrams ir moterims. Vardinė dovana  su įspaustais inicialais į odą.

 

Natūralios odos rankų darbo dovana iš itališkos odos. Kokybė. Išskirtinumas. Ilgaamžiškumas.
Dizainas įkvėptas unikalumo ir išskirtinumo, patvirtintas laiko ir praktikos. Odinis gaminys papildo vyrą, pabrėžia vyriškumą, patraukia kolegų ir žmonių dėmesį, nes unikaliai atrodo.   

   

Oda: stora (1,5-2,5mm), aukštos kokybės itališka natūrali oda, Tarnaus labai ilgai
Inicialai
: užsakymo metu nurodykite po adresu laukelyje - Pastabos
Sudėtis: natūralios odos dėklas - užrašinėms arba darbo knygai arba darbo kalendoriui (sąsiuviniai, knyga ir rašiklis į kaina neįeina) 
A4 Knygos dydis: 20.5 x 28cm
Į vidų didžiausias telpamas dydis: aukštis 28.4 cm, plotis 21cm (tinka darbo knygos A4)

Galima pagaminti specialius užsakymus pagal jūsų pateiktas nuotraukas. 

Natūralios odos dovanos išsiskiria nuo sintetinių gaminių:

 • oda natūraliai kvepia
 • yra ilgaamžiai, prižiūrint odą gali tarnauti dešimtmečius, o kartais ir šimtmečius
 • oda dažnai yra tvirtesnė, nei šiuolaikinės medžiagos
 • oda - draugiška gamtai
 • tikėtina, kad nealergizuoja odos
 • nesukelia rūdijimo liečiantis su metalais  
 • nepraleidžia nei šilumos nei šalčio. Vasarą gaivi ir lengvai sugeria prakaitą, žiemą atspindi šilumą ir šildo ranką

Dovana vyrams, kuri išsiskiria - rankų darbo, natūralios odos. Praktiška dovana kiekvienam vyrui. Dėl rankų darbo ir išskirtinės išvaizdos, labai maloni liesti, kvepia natūralia oda. Dovana vyrams, gimtadieniui arba įdomi dovana iš natūralios odos sukaktuvių proga. Dovanos pristatymas į namus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje. Naudinga dovana Tėčiui į namus. Dovana, kuri suteikia daugiau pasitikėjimo savimi.

Rankų darbas suteiks gaminiui išskirtinumą.  


Naudinga ir praktiška verslo dovanos  Boso dienos proga. Dovana bendradarbiams ir kolegoms. Naudinga dovana vyrams jubiliejaus proga.   
  

Odinė A4 užrašinė ar odinis darbo kalendorius.

 

Išskirtinė dovana jubiliejaus proga broliui, dovana  uošviui, dovana žentui, dovana vaikinui, dovanėlė seneliui, staigmena sužadėtiniui. Dovana tėvui, tėvo dienos proga. Gimtadienio Dovanos idėja iš natūralios odos  20-čio, 30-čio, 40-čio, 50-čio 50 mečio jubiliejaus sukakties proga.
 

 

Aukštos kokybės natūralios odos dovana. Prabangi brangi vardinė dovana su inicialais. Personalizuotos dovanos vyrams. Individualios dovanos vyrui sukaktuvių proga. Praktiška ir naudinga dovana vyrams. Dovana vyrui ar tėvui tėčiui, broliui, uošviui, vaikinui, sužadėtiniui dovana, seneliui, šefui, bosui, vadovui, viršininkui, įmonės darbuotojams. 2022 metų A4 Odinis Darbo knygos viršelis Darbo kalendorius uždangalas gimtadienio vardinė brangi personalizuota su inicialais Praktiška Naudinga dovana vyrui, tėvui, tėvo dienai, verslininkui, vadovui, viršininkui, bosui, direktoriui

Raktažodžiai: Odinė retro užrašinė, odinis dienoraštis vyrams, dovana vyrui odinis kalendorius, vardinė brangi dovana, personalizuota dovana vyrui, Praktiška naudinga dovana, odinė darbo knyga, dovana vyrui, dovana tėvui tėvo dienos proga, dovana uošviui, sukaktuvių dovana.

Kartu su praktiška dovana iš natūralios odos, galite užsakyti medinę dėžute su natūraliomis medžio drožlėmis,  ar natūralios odos praktišką suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose miestuose.

Naudinga dovana vyrams: kompiuterio dėklai - dovana iš natūralios odos, darbo knyga iš natūralios odos, odinė užrašinė, moderni vyriška piniginė, odinis raktų dėklas, vizitinių odinis dėkliukas, odinė staltiesė. Išskirtinė dovana įsimenama - suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Kokybiškas Odinis gaminys, naudingas pasirinkimas dėl savo patvarumo, unikalumo, kvapo ir ilgaamžiškumo. Natūrali oda gerai sulaiko šilumą ir nepraleidžia šalčio. Gimtadienio dovana Natūralios Odos A4 darbo knygos viršelis 2023 - vyriška odinė užrašinė vadovui - dovana odinis darbo kalendorius Kalėdoms  Išskirtinė ir naudinga dovana vyrams, kurie aktyviai leidžia laiką, daug keliauja ar kitaip planuoja savo laiką, sportuoja ir veda užrašus. Dovana tiems,  kurie skuba, daug dirba, planuoja laiką ir nori išskirtinai atrodyti. Tai kokybiškų produktų linija - o natūrali oda užtikrins ilgaamžiškumą. Vyriška dovana vyrams, praktiška dovana broliui,  dovana  uošviui, dovana  žentui, praktiška dovana vaikinui, prasminga dovana seneliui, unikali dovana  sužadėtiniui.

 

 

Pagaminta: rankų darbo LIETUVOJE


Pardavėjas: Evelina Lokė

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  29 €
  0

Pridėti

 • Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudinga dovana vyrams

  19 €
  0

  Užsukamas Tušinukas Rašiklis iš nerūdijančio žalvario su užkišimu į sąsiuvinį

  22 €
  0

  Plunksnakotis - sunkus parkeris iš medžio ir žalvario

  25 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Natūralios odos dėklas + Stora užrašinė 300pls - Gimtadienio dovanos vyrams vyrui sūnui

  79 €
  0

  Akinių dėklas | Odinis Penalas | Pieštukinė

  39 €
  0

  Odinis Paso dėklas + Inicialai įspausti

  38 €
  0

  Vairuotojo Pažymėjimo - automobilio Dokumentų dėklas Iš natūralios odos + Inicialai

  77 €
  0

Susijusios prekės:

Populiariausios: