IŠPARDAVIMAS
Vasario 21 - 28d
Nuolaidos iki -25%
...

Angliško užsegimo PERLŲ Auskarai

Prekės kodas: G584

Prekė

Pridėti vėrinį

Pridėti apyrankę

...
Kiekis: 1
49,00 €

Aprašymas

Sidabriniai auskarai iš tikrų perlų - kokybiškas užsegimas. Nuostabi gimtadienio dovana moterims: mamai, merginai, dukrai, sesei.  

Baltų natūralių perlų auskarai ir šventei ir kiekvienai dienai - tai nemirštanti klasika. Paversk kiekvieną dieną ypatinga.  Gražūs ir ypatingi, nes nėra Žemėje dviejų visiškai identiškų perlų - sukurta gamtos. Kultivuoti tikri upiniai perlai išauginti tikruose moliuskuose. 


● Metalas ir praba: sidabras 925 °
● Perlo rūšis: natūralūs gėlavandeniai perlai (sertifikuoti Europoje) 
● Perlo dydis: tikri perlai, apie 
8 - 8.5mm (skersmuo)
● Perlo forma:  ovalas
● Spalva:  balta 
● Svoris:  apie 
3.5
●  Užsegimas: angliškas (nepamesite)


Europoje sertifikuoti: 100% tikri perlai - auginti net 3-5 metus
Sertifikatai / įspaudai:

 • Europoje registruotas sertifikato ženklas (įspaustas ant kiekvieno gaminio)
 • + Lietuvos Prabavimo Rūmų ženklas (įspaustas ant kiekvieno gaminio su sidabro arba aukso praba)

 
Tikri perlai yra originalus moliuskų kūrinys ir kiekvienas perlas yra skirtingas. Nesutiksite dviejų identiškų perlų visoje planetoje. Tikrai perlai dažnai turi nedidelių ar didesnių trūkumų: nėra tobulos apvalios formos, tobulai vienodo dydžio ir blizgumo ar spalvos ryškumo. Taip juos ir atpažinsite. Bet gamindami papuošalus stengiasi atrinkti panašius vienas į kitą. Paėmus tikrus perlus į ranką - jie bus vėsūs ir šaltoki. Patrynus perlus vienas į kitą irgi pajausite skirtumą - trapumo ir šiurkštumo.
 

Perlų sidabriniai auskarai moterims kiekvienai šventei, unikalus papuošalas neišsišokantis net nešiojant kas dieną - o tu jautiesi ypač pasitikinti savimi. Dovanos idėja iš perlų. Tikrų moliuskų perlų auskarai geriausiai draugei, žmonai vestuvių metinių proga, mamai mamos dienos proga, sesei gimtadienio proga, dukrai Kalėdų proga.
 
 
Klasikiniai perlų auskarai praktiška ir ilgaamžė gimtadienio dovana moterims. Graži ir kokybiška dovana geriausiai draugei iš aukso, dovana merginai, dovana draugei, dovana sužadėtinei, dovana moksleivei, abiturientei.


Tikrų perlų sidabriniai auskarai moterims.  Natūralūs perlai auskaruose dovana Kalėdoms - moterims. Brangaus metalo gimtadienio ir jubiliejaus dovana perliniai auskarai moterims žmonai, perlai mamai, dukrai, merginai, panelei, meilužei, Mamos dienos proga. Papuošalo idėja Kalėdoms.

Kartu su gražiu perlų papuošalu dovana galite užsakyti saldainių, ar natūralių perlų apyrankę, ar vėrinį, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose miestuose.

 

Brangus ir kokybiškas moteriškas perlų papuošalas, perlų auskarai   - dovana iš natūralių kultivuotų perlų. Ypatingai graži dovana nustebina - suteikia daugiau elegancijos ir išskirtinumo. Kokybiškas perlų papuošalas - naudinga dovana moterims. Gimtadienio dovana iš natūralių kultivuotų baltų perlų - tikrų perlų sidabriniai auskarai - perliniai auskarai. Gražūs, sidabriniai - perlų auskarai   iš tikrų perlų  žmonai, dovana iš perlų sesei,  perlų dovana  geriausiai draugei, auskarai merginai ar mamai, dovana sužadėtinei, dovana moksleivei, abiturientei.

Perliniai auskarai internetu. Pristatymas į namus visoje Lietuvoje: Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir kitur.


Pardavėjas: Tautvydas Lokys

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  29 €
  0

Pridėti

 • Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudinga dovana vyrams

  19 €
  0

  Užsukamas Tušinukas Rašiklis iš nerūdijančio žalvario su užkišimu į sąsiuvinį

  22 €
  0

  Plunksnakotis - sunkus parkeris iš medžio ir žalvario

  25 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Natūralios odos dėklas + Stora užrašinė 300pls - Gimtadienio dovanos vyrams vyrui sūnui

  79 €
  0

  Akinių dėklas | Odinis Penalas | Pieštukinė

  39 €
  0

  Odinis Paso dėklas + Inicialai įspausti

  38 €
  0

  Vairuotojo Pažymėjimo - automobilio Dokumentų dėklas Iš natūralios odos + Inicialai

  77 €
  0

Susijusios prekės:

Populiariausios: