...

Auksinis Perlų Vėrinys su didėjančiais perlais

Prekės kodas: G 638

Prekė

Pridėti apyrankę

Pridėti auskarus

...
Kiekis: 1
365,00 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Ypatingo dizaino auksinis Perlų vėrinys karoliai moterims.  Nemirštanti klasika atgyjanti unikaliu dizano sprendimu su aukso rutuliukais. 

 

● Užsegimas auksinis, praba 585 o 
● Perlo rūšis: natūralūs gėlavandeniai perlai (sertifikuoti Europoje) 
● Perlo dydis: tikri perlai nuo 4.5 iki 
11.5mm skersmuo  
● Perlo forma: apvalūs (galimi taškeliai, išauginti moliuskuose)
● Spalva:  balta
● Svoris:  apie 22

● Ilgis:  standartinis 45cm   
● Papildomai: už papildomą mokestį - galima pridėti priderintą perlų auskarus 


Europoje sertifikuoti: 100% tikri perlai - auginti net 3-5 metus
Sertifikatai / įspaudai  

 • Europoje registruotas sertifikato ženklas (įspaustas ant kiekvieno gaminio)
 • ir Lietuvos Prabavimo Rūmų ženklas (įspaustas ant kiekvieno gaminio su metalo praba

 
Tikri perlai yra originalus moliuskų kūrinys ir kiekvienas perlas yra skirtingas. Nesutiksite dviejų identiškų perlų visoje planetoje. Tikrai perlai dažnai turi nedidelių ar didesnių trūkumų: nėra tobulos apvalios formos, tobulai vienodo dydžio ir blizgumo ar spalvos ryškumo. Taip juos ir atpažinsite. Bet gamindami papuošalus stengiasi atrinkti panašius vienas į kitą. Paėmus tikrus perlus į ranką - jie bus vėsūs ir šaltoki. Patrynus perlus vienas į kitą irgi pajausite skirtumą - trapumo ir šiurkštumo. 


 
Auksisnis Perlų vėrinys su aukso užsegimu. Baltos spalvos perliukai elegancijos etalonas -  tikrų perlų karoliai internetu praktiška gimtadienio dovana moterims.  Graži, Kalėdinė dovana geriausiai draugei, dovana merginai, dovana draugei, dovana sužadėtinei, dovana moksleivei, abiturientei.


Prabangus auksinis vėrinys su tikrais baltais perlais. Perliniai karoliai iš natūralių perlų. Perlų vėrinio gera kaina. Pagaminta iš tikrų kultivuotų perlų vėrinys. Unikalaus dizaino, moterims Gimtadienio dovana žmonai, perlai mamai, dukrai, merginai, panelei, meilužei, Mamos dienos proga. Papuošalo idėja Kalėdoms.

Kartu su gražiu perlų papuošalu dovana galite užsakyti saldainių, ar natūralių perlų apyrankę, ar vėrinį, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose miestuose.

 

Brangus ir kokybiškas moteriškas perlų papuošalas, natūralių tikrų juodos spalvos perlų vėrinys, tikrų perlų karoliai su tikrais perlais  - dovana iš natūralių kultivuotų perlų. Ypatingai graži dovana nustebina - suteikia daugiau elegancijos ir išskirtinumo. Kokybiškas perlų papuošalas - naudinga dovana moterims. Kalėdinė dovana moterims iš perlų. Ypatingo dizaino perlinis juodas vėrinys iš tikrų kultivuotų perlų - tikrų perlų karoliai. Graži, juodųjų perlų apyrankė žmonai, dovana iš perlų sesei,  perlų dovana  geriausiai draugei, auskarai merginai ar mamai, dovana sužadėtinei, dovana moksleivei, abiturientei.

Baltas perlų vėrinys su auksiniu užsegimu. Karoliai internetu pristatymas į namus visoje Lietuvoje: Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir kitur.


Pardavėjas: Tautvydas Lokys

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  29 €
  0

Pridėti

 • Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudinga dovana vyrams

  19 €
  0

  Užsukamas Tušinukas Rašiklis iš nerūdijančio žalvario su užkišimu į sąsiuvinį

  22 €
  0

  Plunksnakotis - sunkus parkeris iš medžio ir žalvario

  25 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Natūralios odos dėklas + Stora užrašinė 300pls - Gimtadienio dovanos vyrams vyrui sūnui

  79 €
  0

  Akinių dėklas | Odinis Penalas | Pieštukinė

  39 €
  0

  Odinis Paso dėklas + Inicialai įspausti

  38 €
  0

  Vairuotojo Pažymėjimo - automobilio Dokumentų dėklas Iš natūralios odos + Inicialai

  77 €
  0

Susijusios prekės:

Populiariausios: