...

Baltų TIKRŲ išaugintų Perlų Apyrankė - perlai dideli

Prekės kodas: G 460

Perlų spalva

Pridėti Dėžutę

Pridėti auskarus

...
Kiekis: 1
39,00 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Balti, nelygūs perlai suteiks išskirtinės išvaizdos. Tikrų perlų apyrankė iš išaugintų perlų - bus jūsų vasaros įvaizdžio detalė. Ji maloniai šaldo ir turi unikalų perlų garsą.

Iš skirtingų perlų apyrankė - išsiskirs originalumu ir natūralumu. Žemėje nėra dviejų visiškai identiškų perlų, o šiai apyrankei atrinkti įvairesnių formų perliukai - sukurta gamtos. Kultivuoti tikri upiniai perlai išauginti moliuskuose. 


● Užsegimas  plieninis tvirtas  
● Perlo rūšis: natūralūs gėlavandeniai perlai (sertifikuoti Europoje) 
● Perlo dydis: tikri perlai
10-11mm skersmuo 
● Perlo forma:  nelygūs  ( įvairių formų, kampuoti, gali turėti plokščių sienelių, žiūrėkite nuotraukas) 
● Spalva:  įvairių spalvų nuo pasirinkimo 
● Apyrankės ilgis: reguliuojasi 20 - 23cm  


Europoje sertifikuoti: 100% tikri perlai - auginti net 3-5 metus
Sertifikatai / įspaudai:

 • Europoje registruotas sertifikato ženklas (įspaustas ant kiekvieno gaminio) 

 
Tikri perlai yra originalus moliuskų kūrinys ir kiekvienas perlas yra skirtingas. Nesutiksite dviejų identiškų perlų visoje planetoje. Tikrai perlai dažnai turi nedidelių ar didesnių trūkumų: nėra tobulos apvalios formos, tobulai vienodo dydžio ir blizgumo ar spalvos ryškumo. Taip juos ir atpažinsite. Bet gamindami papuošalus stengiasi atrinkti panašius vienas į kitą. Paėmus tikrus perlus į ranką - jie bus vėsūs ir šaltoki. Patrynus perlus vienas į kitą irgi pajausite skirtumą - trapumo ir šiurkštumo. 

Baltos spalvos perlų apyrankė dovanų idėja iš tikrų, natūralių, kultivuotų moliuskų perlų. Perlų balta apyrankė geriausiai draugei, žmonai vestuvių metinių proga, mamai mamos dienos proga, sesei gimtadienio proga, dukrai Kalėdų proga.
 
 
Didelių perlų nelygi apyrankė iš tikrų išaugintų perlų - graži gimtadienio dovana moterims: geriausiai draugei, papuošalas merginai, dovana draugei, dovana sužadėtinei, dovana moksleivei, abiturientei, perlai sesei.Baltos spalvos ir nelygios formos natūralių išaugintų kultivuotų perlų apyrankė. Tikri dideli perlai išauginti iš moliuskų jus pavers ypatinga. Natūralių perlų apyrankė moterims. Praktiška ir graži gimtadienio dovana žmonai, perlai mamai, dukrai, merginai, panelei, meilužei, vestuvių, metinių proga. Dovana Mamos dienos proga. Papuošalų dovanų idėja Kalėdoms, Valentino dienos proga, geriausiai draugei.

Kartu su gražiu perlų papuošalu dovana galite užsakyti saldainių, ar natūralių perlų apyrankę, ar vėrinį, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose miestuose.

 

Brangus ir kokybiškas moteriškas perlinis papuošalas, perlų balta apyrankė su tikrais, išaugintais perlais  - dovana iš natūralių kultivuotų perlų. Ypatingai graži dovana nustebina - suteikia daugiau elegancijos ir išskirtinumo. Kokybiškas perlų papuošalas - naudinga dovana moterims. Gimtadienio  perlinė dovana apyrankė iš natūralių baltų perlų. Graži  apyrankė iš tikrų perlų  žmonai, dovana iš perlų sesei,  perlų dovana  geriausiai draugei, auskarai merginai ar mamai, dovana sužadėtinei, dovana moksleivei, abiturientei.

 

Baroko baltų perlų apyrankė internetu,  pristatymas į namus visoje Lietuvoje: Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir kitur


Pardavėjas: Tautvydas Lokys

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  29 €
  0

Pridėti

 • Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudinga dovana vyrams

  19 €
  0

  Užsukamas Tušinukas Rašiklis iš nerūdijančio žalvario su užkišimu į sąsiuvinį

  22 €
  0

  Plunksnakotis - sunkus parkeris iš medžio ir žalvario

  25 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Natūralios odos dėklas + Stora užrašinė 300pls - Gimtadienio dovanos vyrams vyrui sūnui

  79 €
  0

  Akinių dėklas | Odinis Penalas | Pieštukinė

  39 €
  0

  Odinis Paso dėklas + Inicialai įspausti

  38 €
  0

  Vairuotojo Pažymėjimo - automobilio Dokumentų dėklas Iš natūralios odos + Inicialai

  77 €
  0

Susijusios prekės:

Populiariausios: