...

Išskirtinė didėjančių TIKRŲ Perlų Apyrankė

Prekės kodas: G 441

Prekė

Pridėti auskarus

Pridėti vėrinį

...
Kiekis: 1
78,00 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Unikalaus dizaino natūralių išaugintų perlų apyrankė su sidabriniu užsegimu. Išskirtinė gimtadienio ar jubiliejaus dovana moterims:  merginai, žmonai, mamai, panelei ar dukrai.

 

Baltų perlų unikali apyrankė nuo mažiausio iki didžiausio, tikro perliuko eilė. Išskirtinė perlinė apyrankė atkreips daugelio dėmesį, bet niekada neišsišoks. Papuošalas mėgstančioms išsiskirti iš minios tyliai. Ypatinga apyrankė iš daugybės perliukų. Perlai labai panašūs vienas į kitą, bet nėra Žemėje dviejų visiškai identiškų perlų - sukurta gamtos. Kultivuoti, tikri upiniai perlai išauginti moliuskuose. 


● Užsegimas sidabrinis, praba 925 (padengta platinos grupės metalu - rodžiu, kad būtų dar tvirtesni) 
● Perlo rūšis: natūralūs gėlavandeniai perlai (sertifikuoti Europoje) 
● Perlo dydis: tikri perlai,
nuo ~5mm  iki 10mm skersmens
● Perlo forma:  apvalūs
● Spalva:  balta 
● Svoris: ~10-13g 

● Apyrankės ilgis: reguliuojasi 18 - 21cm  

 

Europoje sertifikuoti: 100% tikri perlai - auginti net 3-5 metus
Sertifikatai / įspaudai:

 • Europoje registruotas sertifikato ženklas (įspaustas ant kiekvieno gaminio)
 • + Lietuvos Prabavimo Rūmų ženklas (įspaustas ant kiekvieno gaminio su sidabro arba aukso praba)

 
Tikri perlai yra originalus moliuskų kūrinys ir kiekvienas perlas yra skirtingas. Nerasite dviejų identiškų perlų visoje planetoje. Tikri perlai dažnai turi nedidelių ar didesnių trūkumų: nėra tobulos apvalios formos, tobulai vienodo dydžio ir blizgumo ar spalvos ryškumo. Taip juos ir atpažinsite. Bet gamindami papuošalus stengiasi atrinkti panašius vienas į kitą. Paėmus tikrus perlus į ranką - jie bus vėsūs ir šaltoki. Patrynus perlus vieną į kitą irgi pajausite skirtumą - trapumo ir šiurkštumo.Sidabro detalės padengtos plonu Rodžio sluoksniu, kuris kaip ir platina priklauso tai pačiai metalų grupei. Todėl papuošalai tampa atsparesni įbrėžimams. Rodis yra labai tvirtas metalas, priešingai nei sidabras, kuris yra gana minkštas, todėl sidabrą padengus rodžiu - gaminio tvirtumas padidėja ir galėsite ilgai juo džiaugtis.

 

Perlinio papuošalo dovanos idėja iš tikrų natūralių kultivuotų moliuskų perlų geriausiai draugei, žmonai vestuvių metinių proga, mamai mamos dienos proga, sesei gimtadienio proga, dukrai Kalėdų proga.
 
 
Originalūs perlų papuošalai, praktiška gimtadienio dovana moterims.  Graži dovana geriausiai draugei, dovana merginai, dovana draugei, dovana sužadėtinei, dovana moksleivei, abiturientei.

 Baltų tikrų perlų apyrankė perlai išauginti iš moliuskų. Natūralių perlų apyrankė moterims. Praktiška ir graži gimtadienio dovana žmonai, perlai mamai, dukrai, merginai, panelei, meilužei, vestuvių metinių proga. Dovana Mamos dienos proga. Papuošalų dovanų idėja Kalėdoms.

Kartu su gražiu perlų papuošalu dovana galite užsakyti saldainių, ar natūralių perlų apyrankę, ar vėrinį, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose miestuose.

Brangus ir kokybiškas moteriškas perlinis papuošalas, perlų apyrankė, tikrų su tikrais perlais - dovana iš natūralių kultivuotų perlų. Ypatingai graži dovana nustebina - suteikia daugiau elegancijos ir išskirtinumo. Kokybiškas perlų papuošalas - naudinga dovana moterims. Gimtadienio dovana perlinė apyrankė iš natūralių kultivuotų baltų perlų - tikrų perlų apyrankė . Graži  apyrankė iš tikrų perlų  žmonai, dovana iš perlų sesei,  perlų dovana  geriausiai draugei, auskarai merginai ar mamai, dovana sužadėtinei, dovana moksleivei, abiturientei.

Perliniai auskarai internetu. Pristatymas į namus visoje Lietuvoje: Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir kitur


Pardavėjas: Tautvydas Lokys

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  29 €
  0

Pridėti

 • Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudinga dovana vyrams

  19 €
  0

  Užsukamas Tušinukas Rašiklis iš nerūdijančio žalvario su užkišimu į sąsiuvinį

  22 €
  0

  Plunksnakotis - sunkus parkeris iš medžio ir žalvario

  25 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Natūralios odos dėklas + Stora užrašinė 300pls - Gimtadienio dovanos vyrams vyrui sūnui

  79 €
  0

  Akinių dėklas | Odinis Penalas | Pieštukinė

  39 €
  0

  Odinis Paso dėklas + Inicialai įspausti

  38 €
  0

  Vairuotojo Pažymėjimo - automobilio Dokumentų dėklas Iš natūralios odos + Inicialai

  77 €
  0

Susijusios prekės:

Populiariausios: