...

Vyriška odinė piniginė + įspausti inicialai - Klasikinė amerikietiško stiliaus

Prekės kodas: G 338

Spalva

Pridėti

Inicialai

...
Kiekis: 1
40,00 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Praktiška dovana vyrams. Minimalistinio stiliaus klasikinis piniginės modelis sužibės rankose. Natūralios odos gimtadienio dovana su presu įspaustais jūsų inicialais į odą. Dovana vyrui, vaikinui, sūnui, abiturientui.  

 
Inicialai ant priekio įspausime dvi raides (be lietuviškų simbolių). Inicialus nurodykite užsakymo metu, po adresu - laukelyje ,,Pastabos".  

 

 Dizainas 

 Klasikinė amerikietiško stiliaus prabangios natūralios odos (augalinio rauginimo) vyriška piniginė tarnaus dešimtmečius. Pagaminta minimalistiškai, neperkrauta, svarbiausia - praktiška. Plona, telpa į visas kelnes ir šortus. Beveik nesimato kostiumo kelnių kišenėse.   
  

Naudojamos medžiagos

 • Aukščiausios kokybės oda (augalinio rauginimo )  prižiūrima tarnauja  dešimtmečius kartais šimtmečius. Ne veltui itališka augalinio rauginimo oda yra pati garsiausia Pasaulyje 
 • Kraštai padengti derva, kad atrodytų dar gražiau
 • Natūraliai švelniai kvepia

 

  Spalva ir Oda

 • Oda dažyta rankomis naudojant natūralius dažus. Oda pagaminti naudojant augaluose rauginimo metodą, kuriame naudojamos tik natūralios medžiagos ir nėra kenksmingų cheminių medžiagų
 • Tai suteikia odai išskirtinį jausmą liečiant, ypatingą spalvą ir ypač didelį ilgaamžiškumą, kuris dažnai tęsiasi visą gyvenimą (prižiūrint kartais sutepant odos balzamu) 

  

 

Matmenys:

 • Piniginės dydis sulenkus: 11 x 8 cm     
 • Oda tamposi: keturi skyriai kortelėms, ID, vairuotojo pažymėjimui ir vizitinėms

 

Išskirtinė dovana vyrams. Piniginė - dėkliukas - naudinga dovana kiekvienam vyrui.  Oda maloni liesti, kvepia natūralia oda. Dovana tėvo dienos proga su pristatymu į namus visoje  Lietuvoje. Naudinga dovana Tėčiui į namus.  

Aukštos kokybės piniginė. Banko kortelių dėklas piniginė. Personalizuota dovana vyrams. Individuali dovana vyrui sukaktuvių proga. Praktiška ir naudinga dovana vyrams. Dovana vyrui ar tėvui, tėčiui, broliui, uošviui, vaikinui, sužadėtiniui, dovana seneliui. 

 

Kalėdų dovanų idėja iš natūralios odos: banko kortelių dėklas, krepšys, odinė piniginė, kasdieninis daiktas darbui ir laisvalaikiui.  
Laisvalaikio, aukštos kokybės vyriška piniginė ir banko kortelių dėklas, rudas, juodas, odinė moderni piniginė. Praktiška dovana vyrams ir aukštos kokybės odinis gaminys. 

Iš natūralios odos -  kokybiška, vyriška minimalistinė dovana verslininkui. Naudinga prabangi dovana  įmonės partneriams Kalėdų proga. Aukštos kokybės studento, verslininko kortelių dėklas. Prabangi brangi vardinė dovana. 

Klasikinis banko kortelių odinis dėklas tinkantis ir sulankstytiems pinigams. Natūralios odos vyriška piniginė. Prabangus aukščiausios kokybės. Naudinga ir  praktiška dovana iš odos. Odinė Kalėdinė brangi Dovana. Aukštos kokybės gimtadienio dovana vadovui, viršininkui, Odinė vyriška piniginė.

2021 banko kortelių odinis dėklas vizitinėms ✓ Iš natūralios odos ✓ Praktiška gimtadienio dovana vyrams vyrui. Naudinga gimtadienio dovana jubiliejaus proga tėčiui, tėvo  dienos proga, seneliui, broliui, vaikinui, sužadėtiniui, sūnui, odinis aksesuaras iš kokybiškos odos.

Praktiška prabangi dovana iš natūralios odos. Išskirtinė dovana yra įsimintina - suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Kokybiškas Odinis gaminys -  naudingas pasirinkimas dėl savo patvarumo, unikalumo, kvapo ir ilgaamžiškumo. Natūrali oda gerai sulaiko šilumą ir nepraleidžia šalčio. Natūralios Odos kuprinė, tašė, rankinė -  iš natūralios odos  - ne tik praktiška, bet ir labai stilinga.  Unikali ir praktiška dovana merginai, kuri keliauja, sportuoja, turi nešiojamą kompiuterį, skuba ir daug dirba. Moteriška dovana žmonai, dovana sesei,  dovana  uošviui, dovana  žentui, dovana  panelei, dovana  seneliui, dovana  sužadėtiniui.


Kartu su praktiška dovana galite užsakyti šakotį, Raffaelo, natūralios odos praktišką suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose mietuose.

Odinių aksesuarų ir dovanų vyrams pristatymas internetu į namus 


Pardavėjas: Edita Lokienė

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  29 €
  0

Pridėti

 • Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudinga dovana vyrams

  19 €
  0

  Užsukamas Tušinukas Rašiklis iš nerūdijančio žalvario su užkišimu į sąsiuvinį

  22 €
  0

  Plunksnakotis - sunkus parkeris iš medžio ir žalvario

  25 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Natūralios odos dėklas + Stora užrašinė 300pls - Gimtadienio dovanos vyrams vyrui sūnui

  79 €
  0

  Akinių dėklas | Odinis Penalas | Pieštukinė

  39 €
  0

  Odinis Paso dėklas + Inicialai įspausti

  38 €
  0

  Vairuotojo Pažymėjimo - automobilio Dokumentų dėklas Iš natūralios odos + Inicialai

  77 €
  0

Susijusios prekės:

Populiariausios: