...

Knygos Uždangalas iš odos | Viršelis knygai + inicialai

Prekės kodas: G 256

Dydis

Spalva

Inicialai

...
Kiekis: 1
30,00 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Gimtadienio ar jubiliejaus praktiškos dovanos  iš natūralios odos. Knygos viršelis - užrašinės uždangalas ypatingai malonus liesti. Galima įspausti gavėjo inicialus ar vardą.  Pagaminta Lietuvoje - Rankų darbo ir daugkartinio panaudojimo, paprastai nusiema ir perdedamas ant kitos knygos.   

 Praktiška personalizuota gimtadienio dovana vyrams ir moterims: tėvams, mamai ar geriausiam draugui. Naudinga Dovana tėvo ar mamos dienos progra.  

Dizainas - nesusiųtas odinis aplankas yra įkvėptas skandinaviško milimalistinio stiliaus, ir pritaikytas praktiškam naudojimui. Kraštai užlenkiami išsiguli ir laikosi savaime. Lengvai nusiima ir pasikeičiamas popierius ar užrašinė.
Dydis: tinkamas standartinio dydžio knygoms (21-23cm aukštis, 11-18cm plotis) , storis reguliuojasi nes kraštai užsilenkia. Galime pagaminti ir pagal jūsu išmatavimus (nurodyti užsakymo metu, po savo adresu Pastabose)

Privalumai: lengvai įstatoma užrašinė arba knyga.  Odiniai gaminiai ilgaamžiški ir patvarūs, malonūs  liesti, išskirtinai atrodo, su metais įgauna prisiminimus. 
Spalva: juoda, tamsiai pilda, tamsiai ruda, raudona, tamsiai mėlyna,  (naudojama natūrali oda, todėl spalvų intensyvumas ir ryškumas kiekvieną kartą varijuoja)

Oda: natūrali oda  ne plona ir ne perstora (1,8-2.2 mm),  Tarnaus labai ilgai.  
Inicialai
: užsakymo metu nurodykite po adresu, laukialyje ,,Pastabos"
 

 

Natūralios odos dovanos išsiskiria nuo sintetinių gaminių:

 • yra ilgaamžė
 • oda dažnai yra tvirtesnė, nei šiuolaikinès medžiagos
 • oda - draugiška gamtai
 • tikėtika, kad nealergizuoja odos
 • maloi liesti ir dėvima įgauna prisiminimus
 • nepraleidžia nei šilumos nei šalčio. Vasarą gaivi ir lengvai sugeria prakaitą, žiemą atspindi šilumą ir šildo ranką
 •  

Dovanų idėjos vyrams ir visiems skaitatiems ar naudojantiesm užrašus. Dovanos Gimtadienio jubiliejaus proga. Vestuvių sukaktuvių progomos. Unikalios ir išskirtinio dizaino darbo dovanos, kurios išsiskiria. Praktiška dovana kiekvienam vyrui. Išsiskira dėl kokybiškos odos ir  išvaizdos, labai maloni liesti, kvepia natūralia oda. Dovanos tėvo dienos proga su pristatymu į namus visoje visoje Lietuvoje. Naudinga dovana Tėčiui į namus.  

  

Praktiška dovana vyrams ir moterims. Dovana darbo kolegai. Naudingos dovanos vyrams gimtadenio proga. Dovanos tėvui.  
  

Dovanų idėjos iš odos vyrams Kalėdų proga. Praktiškos ir naudingos dovanos iš natūralios odos Gimtadienio sukaktuvių proga vyrui. Pristatymas į namus Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir visoje Lietuvoje. Vardinės dovanų idėjos gimtadieninems  vyrams ir tėvams tėvo dienos proga.
Geros Dovanos  odiniai viršeliai iš odos, uždangalas darbo knyga iš odos, odiniai viršeliai, odiniai apdangalai.   


Jubiliejaus 20-to 30-to 40-to  mečio vardinės išgraviruotos dovanos dovanos iš odos. Natūralios odos dovanos sukaktuvių progomis vyrams. Gimtadienio dovnos vyrams Odinis knygos dėklas - dienorasčio viršelis iš odos praktiška dovana tėvo dienos progra,  oda pasižymi plačiomis dovanų idejų galimybėmis. Jubiliejaus sukakties gimtadienio dovanos.

  

Rankų darbo natūralios odos daugkartinio panaudojimo užrašines (popierius lengvai keičiamas). 

Unikalios praktiškos vardinės  dovanos su inicialais vyrams ir moterims   30-to 35-to 40-to 45-to 50-to  proga. Praktiškos dovanos iš odos vyrui menininkui. Natūralios odos vyriškos dovanos sukaktuviu proga. Odinis knygos uždangalas iš natūralios odos - odinės užrašinės apvalkalas vyrams - užrašų dėklas - praktiška dovana tėvo dienos progra,  oda pasižymi plačiomis dovanų idejų galimybėmis. Jubiliejaus sukakties gimtadienio dovanos.  

Kaledų Dovanų idejos. Gimtadienio vardines dovanu idejos su inicialais vyrams vyrui
  dovanos vyrui, praktiškos naudingos dovana vyrams, vyriska dovana vyrui, broliui, uošviui, žentui, vaikinui, seneliui, sužadetiniui.

 

Pastaba: personalizuotų prekių negalima grąžinti, nes jos bus pagamintos išskirtinai jūsų užsakymui.


Kartu su praktiška dovana galite užsakyti šakotį, Raffaelo, natūralios odos praktišką suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose mietuose.

Praktiški užrašinių viršeliai, knygų odiniai viršeliai, kompiuterio dėklai - dovanos iš natūralios odos. Išskirtinės dovanos įstringa - suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Kokybiški Odiniai gaminiai naudingas pasirinkimas dėl savo patvarumo, unikalumo, kvapo ir ilgaamžiškumo. Natūrali oda gerai sulaiko šilumą ir nepraleidžia šalčio. Gimtadienio dovanos Natūralios Odos knygos viršelis - odinis užrašinės apvalkalas apsauginis uždangalas  - jauki interjieto detalė, kuri saugo darbastalį. Uikali ir praktiška dovana vyrams, kurie keliauja, sportuoja, turi nešiojamą kompiuterį, skuba ir daug dirba. Vyriškos dovanos vyrams, dovana broliui,  dovana  uošviui, dovana  žentui, dovana  vaikinui, dovana  seneliui, dovana  sužadetiniui.

Pristatymas visoje Lietuvoje  

 

Pagaminta: rankų darbo LIETUVOJE


Pardavėjas: Evelina Lokė

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  29 €
  0

Pridėti

 • Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudinga dovana vyrams

  19 €
  0

  Užsukamas Tušinukas Rašiklis iš nerūdijančio žalvario su užkišimu į sąsiuvinį

  22 €
  0

  Plunksnakotis - sunkus parkeris iš medžio ir žalvario

  25 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Natūralios odos dėklas + Stora užrašinė 300pls - Gimtadienio dovanos vyrams vyrui sūnui

  79 €
  0

  Akinių dėklas | Odinis Penalas | Pieštukinė

  39 €
  0

  Odinis Paso dėklas + Inicialai įspausti

  38 €
  0

  Vairuotojo Pažymėjimo - automobilio Dokumentų dėklas Iš natūralios odos + Inicialai

  77 €
  0

Populiariausios: