IŠPARDAVIMAS
Vasario 21 - 28d
Nuolaidos iki -25%
...

Metalinis Cigarečių dėklas | Dėžutė | Portsigaras

Prekės kodas: G258

Prekė

...
Kiekis: 1
26,00 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Naudingos dovanos rūkančiam  gimtadienio ar jubiliejaus progai. Metalinis arba žalvarinis 20vnt cigarečių dėklas - klasikinis dizainas. Dovanos į namus Vilnius, Kaunas, Klaipėda, visoje Lietuvoje

 Graži cigarečių laikyklė/portsigaras - tai kiekvieno svajonė turėti tvirtą ir amžiną dėžutę. 

Dovana puikiai telpa kelnių ar švarko kišenėje.  Minimalistinio dizaino su papuošimais ant viršelio.

Pakuotė: kartoninė dėžutė su medžiaginiu gražiu įdėklu
Cigarečių dėklas: priklausomai nuo pasirinkimo: metalinis arba žalvarinis
Talpa vilduje: ~18-20 vnt

Metalinio su Raštu Dėklo dydis: ~9.5 x 8.4 x 1.8cm
Metalinio Blizgaus Dėklo dydis: ~9.5 x 7 x 1.8cm
Žalvarinio Dėklo dydis: ~9 x 8.5 x 1.8cm

Praktiškos   dovanos, kurios išsiskiria. Naudingos dovanos tėvo dienos proga su pristatymu  į namus visoje Lietuvoje. Dovana Tėčiui į namus. Praktiška dovana kiekvienam vyrui. Tai puiki dovana vyrams, uošviui, žentui, senui, rūkantiems, dėl aukštos kokybės ir išskirtinumo. Dovana tėvam. Dovanos rūkantiems metaliniai cigarečių dėklai, portcigarai, cigarečių dėžutės.

 

Praktiškos dovanos rūkantiems vyrams, uošviui, žentui, sūnui ir odinių priedų  pristatymas į namus Kaune, Dovana VIlniuje, dovanos Klaipėdoje ar visoje Lietuvoje internetu

 

Dovanos į namus visoje Lietuvoje internetu. Vyriškų dovanų rinkinys tėvams, tėčiui, seneliui, seneliams. Sveikatą stiprinančios dovanos. Imuniteto stiprinimas prieš virusus ir ligas.

Metaliniai Cigarečių dėklai | Dėžutės | Portsigaras. Praktiškos dovanos vyrams vyrui. Geležinis Metalinis Varinis dėklas. Suvenyrai auksinis bronzinis žalvarinis cigarėčių dėklas rūkantiems. Praktiška dovana tėčiui tėvo dienos proga žentui, senui, uošviui, rūkantiems. Kaunas, Vilnius, Klaipėda į namus


Pastaba: Prekės išvaizda ar spalva gali šiek tiek skirtis nuo pavaizduotos paveikslėlyje dėl skirtingų monitorių.  
Pastaba 2: Varis ir žalvaris laikui bėgant oksiduojasi, keičia spalvą, įgauna retro stilių. Stipriai pratrynus ar naudojant specialias priemones galima suteikti vėl pradinį žvilgesį.
Pastaba 3: Graviruotos ar pažeistos (apčiupinėtos ir oksidacijos pažeistos) dovanos negalima gražinti.

Praktiškos Kalėdinių Dovanų idėjos iš odos vyrams. Gimtadienio dovanų idėjos vyrui. Unikalios dovanos sukaktuvių proga. Pristatymas internetu į namus Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir kitur. Vardinės odinės dovanų idėjos vyrams su inicialais vyrui. Puikios Dovanos vyrams. Aukštos kokybės metalinis cigarečių dėklas, žalvarinės dovanos, vyriškos portsigarų dovanos iš žalvario. Brangios ir kokybiškos gimtadienio dovanos vyrams. Ilgaamžės odinės dovanos. 

 

 Dovanos vyrams, bendradarbiams, Naudinga dovana programuotoja. Praktiškos dovanos vyrams jubieliejaus proga.   
Unikalios naudingos vardinės gimtadienio dovanos Jubiliejaus 20-to 30-to 40-to 50-to 60-čio mečio proga. Praktiškos dovanos iš odos vyrui. Natūralios odos vyriškos dovanos sukaktuviu proga. Žalvarinis portsigaro dėklas cigaretėms -  dovanos rūkantiems - praktiška dovana tėvo dienos progra,  oda pasižymi plačiomis dovanų idejų galimybėmis. Gimtadienio dovana vyrui.  

 

Kartu su praktiška dovana iš natūralios odos, galite užsakyti medinę dėžute su natūraliomis medžio drožlėmis,  ar natūralios odos praktišką suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose mietuose.

Naudingos dovanos rūkantiems, žiebtuvėliai, cigarečių dėklai, vyriški priedai - dovanos iš metalo ir natūralios odos. Išskirtinės dovanos įstringa - suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Kokybiški gaminiai naudingas pasirinkimas dėl savo patvarumo, unikalumo, kvapo ir ilgaamžiškumo.   Žalvarinis metalinis portsigarū dėklas cigaretėms -   dovanos gimtadienio proga vyrui  - jauki stiliaus detalė. Išskirtinė ir praktiška dovana vyrams, kurie keliauja, sportuoja, turi nešiojamą kompiuterį, skuba ir daug dirba. Vyriškos dovanos vyrams, dovana broliui,  dovana  uošviui, dovana  žentui, dovana  vaikinui, dovana  seneliui, dovana  sužadetiniui. 


Pardavėjas: Evelina Lokė

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  29 €
  0

Pridėti

 • Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudinga dovana vyrams

  19 €
  0

  Užsukamas Tušinukas Rašiklis iš nerūdijančio žalvario su užkišimu į sąsiuvinį

  22 €
  0

  Plunksnakotis - sunkus parkeris iš medžio ir žalvario

  25 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Natūralios odos dėklas + Stora užrašinė 300pls - Gimtadienio dovanos vyrams vyrui sūnui

  79 €
  0

  Akinių dėklas | Odinis Penalas | Pieštukinė

  39 €
  0

  Odinis Paso dėklas + Inicialai įspausti

  38 €
  0

  Vairuotojo Pažymėjimo - automobilio Dokumentų dėklas Iš natūralios odos + Inicialai

  77 €
  0

Populiariausios: