...

Minimalistinis rankinukas - Iš prabangios natūralios odos

Prekės kodas: G 374

Prekė

Spalva

Pridėti

...
Kiekis: 1
138,00 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Lengva ir ryški odinė rankinė per petį. Praktiška ir naudinga gimtadienio dovana moterims, iš aukščiausios kokybės odos - tarnaus dešimtmečius.

 

 Dizainas 

Moteriškas itališkas krepšys per petį: suteikia paprastumo ir išskirtinumo šiandienos pasaulyje. Sodri spalva yra viskas  ko reikia, kad itališka odinė rankinė  būtų patraukli ir nepakartojama. Pagaminta Italijoje -  kiekvieną dieną paversianti ypatinga diena. Stilinga ir praktiška, nedidelė tašė su daug atskirų kišenių ir skyrių. Toms kurios nori iš aplinkinių  išsiskirti tyliai...  


· Viduje 3 skyriai, vidurinis užsegamas skyrius
· Sodrios spalvos 
· Reguliuojamo ilgio diržas

 

 

Naudojamos medžiagos

 • Aukščiausios kokybės oda (augalinio rauginimo )  prižiūrima tarnauja  dešimtmečius kartais šimtmečius. Ne veltui itališka augalinio rauginimo oda yra pati garsiausia Pasaulyje 
 • Kraštai padengti derva, kad atrodytų dar gražiau
 • Natūraliai švelniai kvepia

 

  Spalva ir Oda

 • Oda dažyta rankomis naudojant natūralius dažus. Oda pagaminti naudojant augaluose rauginimo metodą, kuriame naudojamos tik natūralios medžiagos ir nėra kenksmingų cheminių medžiagų
 • Tai suteikia odai išskirtinį jausmą liečiant, ypatingą spalvą ir ypač didelį ilgaamžiškumą, kuris dažnai tęsiasi visą gyvenimą (prižiūrint kartais sutepant odos balzamu) 

  

Išlik Organizuotu

 • Odinė rankinė tašė atkeliaus saugiai, tiesiai į jūsų ar gavėjo namus su ranka parašyta atvirute 
 • Keli didesni užsegami skyriai  

Matmenys

 • 25 x 18 aukštis x 9 cm  
 • Dirželis: reguliuojamo ilgio   115-130 cm 
 • Svoris:   0.65kg)

Užsegimas:

 • Patikimi metaliniai užtrauktukai

​Spalva

 • įvairios (naudojama natūrali oda, todėl spalvų intensyvumas kažkiek svyruoja kiekvienam gaminyje, bet visi bus panašūs)    

Užsegimas:

 • Metaliniu ilgaamžiu užtrauktuku 

 

Kokybė

· Aukščiausios kokybės (augalinio rauginimo) oda, kuri tarnaus dešimtmečius 

 

 Rankų darbo natūralios odos originali odinė tašė moterims, verslo dovana moterims, dovana žmonai metinių proga. Prabangi dovana metinėms gimtadieniui, sukaktuvėms,  praktiška ir prabangi dovana moterims.

   

Gimtadienio dovana iš aukštos kokybės odos - prabangi  tašė, moteriškas rankinukas per petį. Vardinė dovana mamai mamos dienos proga, gera smagi unikali praktiška dovana, dovanų idėja, smagi dovana įmonės darbuotojams Kalėdų, gimtadienio proga jubiliejaus 20-to, 25, 30-to, 35, 40-to, 45, 50-to 50, 55, 60 mečio jubiliejaus sukakties gimtadienio dovana. 

 

Aukštos kokybės Verslo dovana. Prabangi brangi vardinė dovana su inicialais. Personalizuota dovana moterims. Individuali dovana žmonai sukaktuvių proga. Praktiška ir naudinga dovana moterims. Dovana žmonai draugei ar mamai, sesei, uošvienei, vaikinui, sužadėtiniui dovana.

 

Natūralios odos -  originalus moteriškas vasariškas rankinukas per petį. Praktiška dovana mamos dienos proga. Praktiška dovana  įmonės partneriams Kalėdų proga. 

  Rankų darbo dovana. Prabangi, brangi vardinė dovana su inicialais. Personalizuota dovana   moterims.  Dovana Gimtadienio ar jubiliejaus proga, sukaktuvių proga. Dovana mamos dienos proga, gera dovana merginai, dovanų idėja sutuoktiniui, smagi dovana, graviruota rankų darbo dovana.

Moteriška odinė tašė Iš Natūralios odos su užsegamais skyriais. Aukščiausios kokybės. Prabangi maža  tašė Naudinga praktiška Odinė Kalėdinė brangi Dovana gimtadieniui jubiliejaus proga moterims. Dovana mamai iš odos, praktiška  tašė žmonai, vasariška   merginai, romantiška dovana draugei, naudinga dovana panelei, draugei iš odos, praktiška odinė dovana  studentei, kokybiška dovana draugei.

 

Kartu su praktiška dovana galite užsakyti natūralios odos naudingą aksesuarą ar suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Kalvarija, Druskininkai, Ukmergė, Pasvalys, Radviliškis, Kuršėnai, Joniškis, Šilutė, Tauragė, Gargždai, Palanga, Kretinga, Jonava, Kėdainiai ir kituose miestuose.

 

Praktiška prabangi dovana iš natūralios odos: moteriškas rankinukas, tašė, rankinė per petį. Išskirtinė dovana įsimenama - suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Kokybiškas Odinis gaminys naudingas pasirinkimas dėl savo patvarumo, unikalumo, kvapo ir ilgaamžiškumo. Natūrali oda gerai sulaiko šilumą ir nepraleidžia šalčio. Natūralios Odos išskirtinės išvaizdos rankinė -  moterims. Unikali ir praktiška dovana moteriai, kuri keliauja, sportuoja, turi nešiojamą kompiuterį, skuba ir daug dirba. Moteriška dovana moterims, dovana sesei,  dovana uošvienei,  dovana marčiai, dovana merginai, dovana dukrai, dovana sužadėtinei.

 

 

Moteriškų tašių iš natūralios odos pristatymas į namus internetu visoje Lietuvoje


Pardavėjas: Edita Lokienė

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  29 €
  0

Pridėti

 • Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudinga dovana vyrams

  19 €
  0

  Užsukamas Tušinukas Rašiklis iš nerūdijančio žalvario su užkišimu į sąsiuvinį

  22 €
  0

  Plunksnakotis - sunkus parkeris iš medžio ir žalvario

  25 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Natūralios odos dėklas + Stora užrašinė 300pls - Gimtadienio dovanos vyrams vyrui sūnui

  79 €
  0

  Akinių dėklas | Odinis Penalas | Pieštukinė

  39 €
  0

  Odinis Paso dėklas + Inicialai įspausti

  38 €
  0

  Vairuotojo Pažymėjimo - automobilio Dokumentų dėklas Iš natūralios odos + Inicialai

  77 €
  0

Susijusios prekės:

Populiariausios: