...
didele odine moteriska vyriska kosmetine naturalios odos 45 30 50 60 80 jubiliejui dovana prabangi kokybiska vyrui vaikinui broliui studentui sunui brangi merginai zmonai dukrai panelei sesei

Moteriška didelė kosmetinė - Iš prabangios natūralios odos

Prekės kodas: G 406

Pridėti Dėžutę

Inicialai ant odos

Spalva

...
Kiekis: 1
118,00 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Vonios reikmenų ir kosmetikos moteriškas dėklas iš prabangios natūralios odos (augalinio rauginimo).  Išskirtinė praktiška dovana moterims.

 

 Dizainas 


 Paprasta, bet išskirtinė - toms kurios mėgsta išsiskirti iš aplinkinių tyliai. Iš prabangios natūralios odos pagaminta didelė itališka kosmetinė - krepšys viskam, ko galėtų skubiai  prireikti arba reikės kiekvieną vakarą ir rytą. Šiuolaikinio stiliaus.

  

Naudojamos medžiagos

 • Aukščiausios kokybės oda (augalinio rauginimo )  prižiūrima tarnauja  dešimtmečius kartais šimtmečius. Ne veltui itališka augalinio rauginimo oda yra pati garsiausia Pasaulyje 
 • Kraštai padengti derva, kad atrodytų dar gražiau
 • Natūraliai švelniai kvepia

 

  Spalva ir Oda

 • Oda dažyta rankomis naudojant natūralius dažus. Oda pagaminti naudojant augalinį rauginimo metodą, kuriame naudojamos tik natūralios medžiagos ir nėra kenksmingų cheminių medžiagų
 • Tai suteikia odai išskirtinį jausmą liečiant, ypatingą spalvą ir ypač didelį ilgaamžiškumą, kuris dažnai tęsiasi visą gyvenimą (prižiūrint kartais sutepant odos balzamu). 

  

Išlik Organizuotu

 • Du užsegami skyriai ir kelios kišenės tiek išorėje, tiek viduje, kad sutvarkytumėte savo daiktus
 • Rankena leis patogiai neštis

Matmenys:

 • Odinio dėklo dydis: 27 x 16 x 21 cm,   0.47 kg 

​Spalva:

 • Tamsiai rudos spalvos   (naudojama natūrali oda, todėl spalvų intensyvumas kažkiek svyruoja kiekvienam gaminyje, bet visi bus panašūs)   

Lytis: Tinka tiek vyram tiek moterims  

Sudėtis

 • Natūralios odos kosmetinė /  Tualeto reikmenų krepšys
 • kiti priedai nuotraukoje Nepridedami

Kokybė

· Aukščiausios kokybės (augalinio rauginimo) oda, kuri tarnaus dešimtmečius 

 

Praktiška Dovanų idėja iš odos moterims Gimtadienio proga. Išskirtinės dovana  vestuvių sukaktuvių proga.  Dovanos idėja žmonai su inicialais. Gera Dovana Merginai. Aukštos kokybės  kosmetikos dėklas iš natūralios odos.  Kelioninė  higienos odinė  kosmetinė,  praktiška dovana moterims. Brangi ir kokybiška dovana moterims, žmonai. Ilgaamžė odinė dovana. 


 Gimtadienio ir jubiliejaus dovana  25 30-to 40-to 45 50-to 55 60-čio 65  mečio proga. Naudingas suvenyras iš odos moterims. Natūralios odos moteriška kalėdinė dovana sukaktuvių proga. Odinė moteriška kosmetinė atostogoms - odinis dėklas kosmetikos šepetėliams - iš natūralios itališkos odos - praktiška dovana moters dienos proga,  oda pasižymi plačiomis dovanų idėjų galimybėmis. Jubiliejaus sukakties gimtadienio dovana. 

Moteriška didelė kosmetinė kelionių higienos krepšys moterims. Aukštos kokybės iš natūralios odos kosmetinė moterims ir vyrams.  Praktiška naudinga odinė dovana kelionėms gimtadienio proga. Prabangi dovana žmonai dukrai mamai Kalėdoms idėja tualeto vonios reikmenų atostogų dėklas.

Kartu su praktiška dovana galite užsakyti natūralios odos naudingą aksesuarą ar suvenyrą,  balionų puokštę, kurią pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Kalvarija, Druskininkai, Ukmergė, Pasvalys, Radviliškis, Kuršėnai, Joniškis, Šilutė, Tauragė, Gargždai, Palanga, Kretinga, Jonava, Kėdainiai ir kituose miestuose.

Praktiška prabangi dovana iš natūralios odos. Išskirtinė dovana įsimenama - suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Kokybiškas Odinis gaminys naudingas pasirinkimas dėl savo patvarumo, unikalumo, kvapo ir ilgaamžiškumo. Natūrali oda gerai sulaiko šilumą ir nepraleidžia šalčio. Natūralios Odos moteriška kosmetinė - odinis dėklas kosmetikos daiktams  - jauki interjero detalė.  Unikali ir praktiška dovana moteriai, kuri keliauja, sportuoja, turi nešiojamą kompiuterį, skuba ir daug dirba. Moteriška dovana moterims, dovana  sesei,  dovana uošvienei, dovana marčiai, dovana merginai, dovana dukrai, dovana sužadėtinei, dovana  geriausiai draugei.

 

 

 


Pardavėjas: Edita Lokienė

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  29 €
  0

Pridėti

 • Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudinga dovana vyrams

  19 €
  0

  Užsukamas Tušinukas Rašiklis iš nerūdijančio žalvario su užkišimu į sąsiuvinį

  22 €
  0

  Plunksnakotis - sunkus parkeris iš medžio ir žalvario

  25 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Natūralios odos dėklas + Stora užrašinė 300pls - Gimtadienio dovanos vyrams vyrui sūnui

  79 €
  0

  Akinių dėklas | Odinis Penalas | Pieštukinė

  39 €
  0

  Odinis Paso dėklas + Inicialai įspausti

  38 €
  0

  Vairuotojo Pažymėjimo - automobilio Dokumentų dėklas Iš natūralios odos + Inicialai

  77 €
  0

Susijusios prekės:

Populiariausios: