GREITAS PRISTATYMAS per 1-2 d.d.
...

Moteriška odinė rankinė

Prekės kodas: G375

Prekė

Spalva

Pridėti

...
Kiekis: 1
128,00 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Stilingas rankinukas per petį.  Iš aukščiausios kokybės (augalinio rauginimo) odos - tarnaus dešimtmečius. Originalaus dizaino - toms kurios nori iš visų išsiskirti tyliai.

 

 Dizainas 

Moteriškas itališkas krepšys per petį: suteikia paprastumo ir išskirtinumo šiandienos pasaulyje. Sodri spalva yra viskas  ko reikia, kad itališka odinė rankinė  būtų patraukli ir nepakartojama. Pagaminta Italijoje -  kiekvieną dieną paversianti ypatinga diena. Stilinga ir praktiška, nedidelė tašė su daug atskirų kišenių ir skyrių. Toms kurios nori iš aplinkinių  išsiskirti tyliai...  


· Viduje 3 skyriai, vidurinis užsegamas skyrius
· Sodrios spalvos 
· Reguliuojamo ilgio diržas

 

 

Naudojamos medžiagos

 • Aukščiausios kokybės oda (augalinio rauginimo )  prižiūrima tarnauja  dešimtmečius kartais šimtmečius. Ne veltui itališka augalinio rauginimo oda yra pati garsiausia Pasaulyje 
 • Kraštai padengti derva, kad atrodytų dar gražiau
 • Natūraliai švelniai kvepia

 

  Spalva ir Oda

 • Oda dažyta rankomis naudojant natūralius dažus. Oda pagaminti naudojant augaluose rauginimo metodą, kuriame naudojamos tik natūralios medžiagos ir nėra kenksmingų cheminių medžiagų
 • Tai suteikia odai išskirtinį jausmą liečiant, ypatingą spalvą ir ypač didelį ilgaamžiškumą, kuris dažnai tęsiasi visą gyvenimą (prižiūrint kartais sutepant odos balzamu) 

  

Išlik Organizuotu

 • Odinė rankinė tašė atkeliaus saugiai, tiesiai į jūsų ar gavėjo namus su ranka parašyta atvirute 
 • Keli didesni užsegami skyriai  

Matmenys

 • 25 x 18 aukštis x 9 cm  
 • Dirželis: reguliuojamo ilgio   115-130 cm 
 • Svoris:   0.65kg)

Užsegimas:

 • Patikimi metaliniai užtrauktukai

​Spalva

 • įvairios (naudojama natūrali oda, todėl spalvų intensyvumas kažkiek svyruoja kiekvienam gaminyje, bet visi bus panašūs)    

Užsegimas:

 • Metaliniu ilgaamžiu užtrauktuku 

 

Kokybė

· Aukščiausios kokybės (augalinio rauginimo) oda, kuri tarnaus dešimtmečius 

 

 Rankų darbo natūralios odos originali odinė tašė moterims, verslo dovana moterims, dovana žmonai metinių proga. Prabangi dovana metinėms gimtadieniui, sukaktuvėms,  praktiška ir prabangi dovana moterims.

   

Gimtadienio dovana iš aukštos kokybės odos - prabangi  tašė, moteriškas rankinukas per petį. Vardinė dovana mamai mamos dienos proga, gera smagi unikali praktiška dovana, dovanų idėja, smagi dovana įmonės darbuotojams Kalėdų, gimtadienio proga jubiliejaus 20-to, 25, 30-to, 35, 40-to, 45, 50-to 50, 55, 60 mečio jubiliejaus sukakties gimtadienio dovana. 

 

Aukštos kokybės Verslo dovana. Prabangi brangi vardinė dovana su inicialais. Personalizuota dovana moterims. Individuali dovana žmonai sukaktuvių proga. Praktiška ir naudinga dovana moterims. Dovana žmonai draugei ar mamai, sesei, uošvienei, vaikinui, sužadėtiniui dovana.

 

Natūralios odos -  originalus moteriškas vasariškas rankinukas per petį. Praktiška dovana mamos dienos proga. Praktiška dovana  įmonės partneriams Kalėdų proga. 

  Rankų darbo dovana. Prabangi, brangi vardinė dovana su inicialais. Personalizuota dovana   moterims.  Dovana Gimtadienio ar jubiliejaus proga, sukaktuvių proga. Dovana mamos dienos proga, gera dovana merginai, dovanų idėja sutuoktiniui, smagi dovana, graviruota rankų darbo dovana.

Moteriška odinė tašė Iš Natūralios odos su užsegamais skyriais. Aukščiausios kokybės. Prabangi maža  tašė Naudinga praktiška Odinė Kalėdinė brangi Dovana gimtadieniui jubiliejaus proga moterims. Dovana mamai iš odos, praktiška  tašė žmonai, vasariška   merginai, romantiška dovana draugei, naudinga dovana panelei, draugei iš odos, praktiška odinė dovana  studentei, kokybiška dovana draugei.