...

Lietuviškas Natūralios Odos DIRŽAS su Senoviniu Vyčiu + Inicialai

Prekės kodas: G 580

Spalva

Spalva

Papildomai

Įpakavimas

...
Kiekis: 1
65,00 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Tautinis reguliuojamo ilgio natūralios odos diržas su Lietuviška sagtimi. Unikali gimtadienio Dovana vyrams. Rankomis pagamintas vyriškas diržas iš odos su gražia sagtimi.  Pristatymas internetu į namus visoje Lietuvoje.  

Storis: Natūralios odos nuo 3,5 - 4 mm 

Plotis: 4.1 - 4.3 cm
Spalva: juodas
Ilgis: 
Lengvai keičiamas ir reguliuojamas ilgis. Skylės ir diržo ilgį - parašykite užsakymo metu, laukelyje po adresu - "Pastabos". Kaip išmatuoti, yra nuotrauka tarp diržo nuotraukų. Matavimas nuo sagties (nematuojant sagties) iki dabar nešiojamos  diržo skylės.  

 


Rankų darbas suteiks gaminiui išskirtinumą. Akcentuos vyriškumą. 

Rankų darbas suteiks odiniam diržui išskirtinumą su metais įgaus prisiminimus...Kiekvienas įbrėžimas - tai atskira istorija.

Praktiška Kalėdinės Dovanos idėja iš odos vyrams. Gimtadienio dovanos idėja vyrui. Unikali dovana sukaktuvių proga. Pristatymas internetu į namus: Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir kitur. Vardinė odinė dovanos idėja vyrams su inicialais vyrui. Puiki Dovana vyrams. Aukštos kokybės odinis diržas, odinis vyriškas diržas, reguliuojamo ilgio, natūralios odos unikalus vyriškas diržas, odinis diržas vyrams iš natūralios odos, vyriškas diržas su žalvario sagtimi. Brangi ir kokybiška gimtadienio dovana vyrui. Ilgaamžė odinė dovana. 

 

Unikali, naudinga, vardinė gimtadienio dovana Jubiliejaus 20-to 30-to 40-to 50-to 60-čio mečio proga. Praktiška dovana iš odos vyrui. Natūralios odos vyriška dovana sukaktuvių proga. Odinis diržas vyrams - odinė dovana vyrams diržai - praktiška dovana tėvo dienos proga,  oda pasižymi plačiomis dovanos idėjos galimybėmis. Gimtadienio dovana vyrui.  

 

Kartu su praktiška dovana iš natūralios odos, galite užsakyti medinę dėžute su natūraliomis medžio drožlėmis,  ar natūralios odos praktišką suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose miestuose.

 

Naudinga vyriška dovana - diržas, piniginė, kompiuterio dėklas, vyriškas odinis diržas - dovana iš natūralios odos. Išskirtinė dovana įsimintina - suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Natūrali oda gerai sulaiko šilumą ir nepraleidžia šalčio. Natūralios Odos vyriškas diržas  reguliuojamo ilgio - odinis diržas vyrams gimtadienio proga - unikali ir praktiška dovana vyrui, kuris keliauja, sportuoja, turi nešiojamą kompiuterį, skuba ir daug dirba. Vyriška dovana vyrams, dovana broliui,  dovana uošviui,  dovana žentui, dovana vaikinui, dovana sūnui, dovana sužadėtiniui.

Vienetinis produktas išskirtinai jums. Ši prekė bus pagaminta išskirtinai jūsų užsakymui, todėl negalima jos grąžinti. 

 

Pagaminta: rankų darbo LIETUVOJE


Pardavėjas: Edita Lokienė

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  29 €
  0

Pridėti

 • Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudinga dovana vyrams

  19 €
  0

  Užsukamas Tušinukas Rašiklis iš nerūdijančio žalvario su užkišimu į sąsiuvinį

  22 €
  0

  Plunksnakotis - sunkus parkeris iš medžio ir žalvario

  25 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Natūralios odos dėklas + Stora užrašinė 300pls - Gimtadienio dovanos vyrams vyrui sūnui

  79 €
  0

  Akinių dėklas | Odinis Penalas | Pieštukinė

  39 €
  0

  Odinis Paso dėklas + Inicialai įspausti

  38 €
  0

  Vairuotojo Pažymėjimo - automobilio Dokumentų dėklas Iš natūralios odos + Inicialai

  77 €
  0

Susijusios prekės:

Populiariausios: