...

Natūralių Perlų Vėrinys Karoliai su perlais - Dideli nelygūs perlai

Prekės kodas: G 452

Prekė

Pridėti Dėžutę

Pridėti auskarus

Pridėti apyrankę

...
Kiekis: 1
95,00 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Natūralių išaugintų moliuskuose perlų vėrinys. Graži gimtadienio ar jubiliejaus dovana moterims:  panelei, dukrai, merginai, žmonai, mamai.

Baltų nelygių perlų vėrinys žavus savo natūralumu, toks kokį sukūrė gamta. Gražūs laukiniai perlų karoliai atkreips daugelio dėmesį, bet niekada neišsišoks. Papuošalas mėgstančioms išsiskirti iš daugumos tyliai. Perlai labai panašūs vienas į kitą, bet nėra Žemėje dviejų visiškai identiškų perlų - sukurta gamtos, o šie kampuoti dar labiau žavi. Kultivuoti tikri upiniai perlai išauginti moliuskuose. 


● Užsegimas tvirtas plieninis  
● Perlo rūšis: natūralūs gėlavandeniai perlai (sertifikuoti Europoje) 
● Perlo dydis: tikri perlai 
10-11mm skersmuo (didesni) 
● Perlo forma: nelygūs natūralios išvaizdos (yra plokštesnių sienelių, taškelių)
● Spalva:  balta 
● Svoris: ~40-50g 

● Ilgis: reguliuojasi 45 - 47cm  
● Papildomai: už papildomą mokestį - galima pridėti priderintą perlų auskarus 


Europoje sertifikuoti: 100% tikri perlai - auginti net 3-5 metus
Sertifikatai / įspaudai  

 Tikri perlai yra originalus moliuskų kūrinys ir kiekvienas perlas yra skirtingas. Nesutiksite dviejų identiškų perlų visoje planetoje. Tikrai perlai dažnai turi nedidelių ar didesnių trūkumų: nėra tobulos apvalios formos, tobulai vienodo dydžio ir blizgumo ar spalvos ryškumo. Taip juos ir atpažinsite. Bet gamindami papuošalus stengiasi atrinkti panašius vienas į kitą. Paėmus tikrus perlus į ranką - jie bus vėsūs ir šaltoki. Patrynus perlus vienas į kitą irgi pajausite skirtumą - trapumo ir šiurkštumo.

 

Perlinio papuošalo dovanų idėja iš tikrų natūralių kultivuotų moliuskų perlų geriausiai draugei, žmonai vestuvių metinių proga, mamai mamos dienos proga, sesei gimtadienio proga, dukrai Kalėdų proga.
 
 
Originalūs perlų papuošalai, praktiška gimtadienio dovana moterims.  Graži dovana geriausiai draugei, dovana merginai, dovana draugei, dovana sužadėtinei, dovana moksleivei, abiturientei.Baltų tikrų perlų vėrinys. Perlai išauginti iš moliuskų. Natūralių perlų karoliai moterims. Praktiška ir graži gimtadienio dovana žmonai, perlai mamai, dukrai, merginai, panelei, meilužei, vestuvių metinių proga. Dovana Mamos dienos proga. Papuošalų dovanų idėja Kalėdoms.

Kartu su gražiu perlų papuošalu, dovana galite užsakyti saldainių, ar natūralių perlų apyrankę, ar vėrinį, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose miestuose.

Brangus ir kokybiškas moteriškas perlų papuošalas, natūralių perlų karoliai, tikrų perlų vėrinys su tikrais perlais - dovana iš natūralių kultivuotų perlų. Ypatingai graži dovana nustebina - suteikia daugiau elegancijos ir išskirtinumo. Kokybiškas perlų papuošalas - naudinga dovana moterims. Gimtadienio dovana perlinis vėrinys iš natūralių kultivuotų baltų perlų - tikrų perlų karoliai . Gražus vėrinys  iš tikrų  perlų  žmonai, dovana iš perlų sesei,  perlų dovana  geriausiai draugei, vėrinys merginai ar mamai, dovana sužadėtinei, dovana moksleivei, abiturientei.

Perlinis vėrinys, karoliai internetu. Pristatymas į namus visoje Lietuvoje: Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir kitur


Pardavėjas: Tautvydas Lokys

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  29 €
  0

Pridėti

 • Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudinga dovana vyrams

  19 €
  0

  Užsukamas Tušinukas Rašiklis iš nerūdijančio žalvario su užkišimu į sąsiuvinį

  22 €
  0

  Plunksnakotis - sunkus parkeris iš medžio ir žalvario

  25 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Natūralios odos dėklas + Stora užrašinė 300pls - Gimtadienio dovanos vyrams vyrui sūnui

  79 €
  0

  Akinių dėklas | Odinis Penalas | Pieštukinė

  39 €
  0

  Odinis Paso dėklas + Inicialai įspausti

  38 €
  0

  Vairuotojo Pažymėjimo - automobilio Dokumentų dėklas Iš natūralios odos + Inicialai

  77 €
  0

Susijusios prekės:

Populiariausios: