...

Odinė kosmetinė Vyrams - Higienos krepšys atostogoms

Prekės kodas: G 405

Pridėti Dėžutę

Inicialai ant odos

Spalva

...
Kiekis: 1
118,00 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Aukščiausios kokybės odos (augalinio rauginimo) Prabangus higienos dėklas  atostogoms. Naudinga gimtadienio dovanos idėja vyrams: tėčiui, sūnui, vyrui.

 

 Dizainas 

Praktiškas itališkas šedevras, kad atitiktų visų poreikius. Prabangios odos kvepiantis ir ilgametis higienos reikmenų dėklas vyrams (ir moterims). Didelis skyrius, kad tilptų viskas, ko reikia. Papildoma vidinė kišenėlė daiktams atskirti nuo kitų. Natūralios odos kelioninis krepšys - rankinė - kosmetinė, tiems kas nori iš kitų išsiskirti tyliai...

 

 

 

Naudojamos medžiagos

 • Aukščiausios kokybės oda (augalinio rauginimo )  prižiūrima tarnauja  dešimtmečius kartais šimtmečius. Ne veltui itališka augalinio rauginimo oda yra pati garsiausia Pasaulyje 
 • Kraštai padengti derva, kad atrodytų dar gražiau
 • Natūraliai švelniai kvepia

 

  Spalva ir Oda

 • Oda dažyta rankomis naudojant natūralius dažus. Oda pagaminti naudojant augalinį rauginimo metodą, kuriame naudojamos tik natūralios medžiagos ir nėra kenksmingų cheminių medžiagų
 • Tai suteikia odai išskirtinį jausmą liečiant, ypatingą spalvą ir ypač didelį ilgaamžiškumą, kuris dažnai tęsiasi visą gyvenimą (prižiūrint kartais sutepant odos balzamu). 

  

Išlik Organizuotu

 • Du užsegami skyriai ir kelios kišenės tiek išorėje, tiek viduje, kad sutvarkytumėte savo daiktus
 • Rankena leis patogiai neštis

Matmenys:

 • Odinio dėklo dydis: 27 x 16 x 21 cm,   0.47 kg 

​Spalva:

 • Tamsiai rudos spalvos   (naudojama natūrali oda, todėl spalvų intensyvumas kažkiek svyruoja kiekvienam gaminyje, bet visi bus panašūs)   

Lytis: Tinka tiek vyram tiek moterims  

Sudėtis

 • Natūralios odos kosmetinė /  Tualeto reikmenų krepšys
 • kiti priedai nuotraukoje Nepridedami

Kokybė

· Aukščiausios kokybės (augalinio rauginimo) oda, kuri tarnaus dešimtmečius 

 

    

Praktiška Dovanų idėja iš odos vyrui  Gimtadienio ar sukaktuvių proga. Pristatymas internetu į namus: Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir kitur. Vardinė odinė dovanos idėja vyrams, su inicialais, vyrui.
Gera Dovana vyrams. Aukštos kokybės odinė didelė kosmetinė vyrams - skutimosi reikmenų tašė, odinis laikiklis, odinis higienos dėklas. Prabangi ilgametė odinė dovana vyrams. 


Naudinga vyriška staigmena Jubiliejaus 18, 20, 25, 30-to, 35-to, 40-to, 45-to, 50-to, 60-čio mečio proga. Praktiška dovana iš natūralios odos. Natūralios odos dovana sukaktuvių proga vyrams. Odinis higienos kelionių dėklas - atostogų krepšys parfumerijos priemonėms   - praktiška dovana tėvo dienos proga,  oda pasižymi plačiomis dovanos idėjų galimybėmis. Jubiliejaus, sukakties, gimtadienio dovana.

  Praktiška dovana iš natūralios odos, kiekvienam vyrui ir jaunuoliui. Odinis gaminys, naudingas pasirinkimas dėl savo patvarumo, unikalumo, kvapo ir ilgaamžiškumo. Odinis gaminys taip pat sulaiko šilumą ir nepraleidžia šalčio. Natūralios Odos  higienos kelionių dėklas vyrams ir moterims - unikali dovana vyrams,  kurie nešiojasi daug  dokumentų, nešiojamą kompiuterį, skuba ir daug dirba. Vyriška dovana vyrams.

 

Kartu su praktiška dovana galite užsakyti natūralios odos naudingą aksesuarą ar suvenyrą,  balionų puokštę, kurią pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Kalvarija, Druskininkai, Ukmergė, Pasvalys, Radviliškis, Kuršėnai, Joniškis, Šilutė, Tauragė, Gargždai, Palanga, Kretinga, Jonava, Kėdainiai ir kituose miestuose.

 


Pardavėjas: Edita Lokienė

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  29 €
  0

Pridėti

 • Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudinga dovana vyrams

  19 €
  0

  Užsukamas Tušinukas Rašiklis iš nerūdijančio žalvario su užkišimu į sąsiuvinį

  22 €
  0

  Plunksnakotis - sunkus parkeris iš medžio ir žalvario

  25 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Natūralios odos dėklas + Stora užrašinė 300pls - Gimtadienio dovanos vyrams vyrui sūnui

  79 €
  0

  Akinių dėklas | Odinis Penalas | Pieštukinė

  39 €
  0

  Odinis Paso dėklas + Inicialai įspausti

  38 €
  0

  Vairuotojo Pažymėjimo - automobilio Dokumentų dėklas Iš natūralios odos + Inicialai

  77 €
  0

Susijusios prekės:

Populiariausios: