...

Raudona Odinė Moteriška piniginė - Iš prabangios odos

NUOLAIDA: -20 %
Prekės kodas: G410

Spalva

Inicialai

...
Kiekis: 1
110,00 € 88,00 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Raudona Moteriška piniginė iš Aukštos kokybės (augalino rauginimo) natūralio odos, kuri tarnaus dešimtmečius. Prabangios ir praktiškos gimtadienio dovanos moterims: žmonai, mamai, merginai, dukrai. 

Plona ir praktiška moteriška piniginė iš prabangios natūralios jaučių odos, kuri gaminam senoviniu būdų, kad kvepėtų ir būtų labai atspari. Labai daug skyrių kortelėms, čekiams, pinigams, užsegamas skyrius monetoms.

Inicialai ant priekio galime įspausti dvi raides (be lietuviškų simbolių). Inicialus nurodykite užsakymo metu, po adresu - laukelyje "Pastabos".  
Oda: aukštos rūšies augalinio rauginimo natūrali oda - tarnaus dešimtmečius; 
Matmenys: 18 x 9 cm (plona);
Monetų skyrius: yra
Spalva: 
Oda dažyta rankomis, todėl nėra dviejų vienodų piniginių - atspalviai ir spalvų ryškumas skiriasi kiekvienoje piniginėje. Tiems kas mėgsta išsiskirti tyliai
Dėžutė: be dėžutės
Ženklai: ant viršelio gamintojo ženklas
Kilmės šalis: Italija

 
 

Dovanų idėjos iš aukščiausios kokybės natūralios odos. Odinės dovanų idėjos geriausiai draugei, mamai, sesei Kalėdų proga. Vardinės dovanų idėjos gimtadieniams moterims ir mamai dienos proga.
Geros Dovanos aukštos kokybės odinės prabangios moteriškos piniginės, piniginės iš natūralios odos dukrai, odinės moterisškos brangios piniginės geriausiai draugei, odiniai aksesuarai. Prabangi brangi odinė dovana sesei.

 
Orginali dovana iš natūralios odos. Praktiška dovana žmonai, kuri skuba ir daug dirba. Moteriškos dovanos moterims, dovana sesei,  dovana  geriausiai draugei, dovana  anytai, dovana  merginai, dovana  draugei, dovana  sužadetinei, dovana moksleivei, abituriantei.


Nedidelės praktiškos odinės piniginės moterims su daug skyrių. Praktiškos dovanos iš odos moterims menininkei. Natūralios odos piniginės moterims dovanos sukaktuviu proga. Odinės prabangios moteriškos piniginės iš natūralios odos - plona odinė piniginė mamai, dukrai, merginai - praktiška dovana mamos dienos progra.

Augalinio rauginimo oda pasižymi aukščiausia kokybe, išskirtiniu kvapu ir tvirtumu. Gimtadienio dovanų idėjos moterims.  

 Odinė moteriška piniginė. Vakaro šventinė piniginė iš natūralios odos. Rankų darbo dovanos, gimtadienio jubiliejaus dovana žmonai vetuvių metinių proga. Unikalios orginalios išskietinės abituriantem. Odinė moteriška didelė piniginė. Vakaro šventinė piniginė iš natūralios odos.  


Plona praktiška odinė piniginė moterims su daug skyrių ir monetų užsegamu skyriumi. Kokybiškos piniginės Iš natūralios odos. Prabangios gimtadienio dovanos žmonai, dukrai, merginai, meilužei, močiutei, panelei, vetuvių metinių proga. Dovanos Mamos dienos proga. Dovanų idėjos Kelėdoms

Kartu su praktiška dovana iš natūralios odos, galite užsakyti medinę dėžute su natūraliomis medžio drožlėmis,  ar natūralios odos praktišką suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose mietuose.

Brangios ir kokybiškos moteriškos piniginės, dienorasčiai, kompiuterio dėklai - dovanos iš natūralios odos. Išskirtinės dovanos įstringa - suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Kokybiški Odiniai gaminiai naudingas pasirinkimas dėl savo patvarumo, unikalumo, kvapo ir ilgaamžiškumo. Natūrali oda gerai sulaiko šilumą ir nepraleidžia šalčio. Gimtadienio dovanos Natūralios Odos prabangios moteriškos piniginės - dovanos žmonai, merginai  - jauki interjieto detalė, kuri saugo darbastalį. Uikali ir praktiška dovana žmonai, kurie keliauja, sportuoja, turi nešiojamą kompiuterį, skuba ir daug dirba. Moteriškos dovanos moterims, dovana sesei,  dovana  geriausiai draugei, dovana  anytai, dovana  merginai, dovana  draugei, dovana  sužadetinei, dovana moksleivei, abituriantei.

Pristatymas į namus visoje Lietuvoje: Vilnius, Kaunas, Klaipėda.

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  20 €
  0

  Papildomos paslaugos 5 Eur

  5 €
  0

  Papildomos paslaugos 10 Eur

  10 €
  0

  Papildomos paslaugos 20 Eur

  20 €
  0

  Papildomos paslaugos 30 Eur

  30 €
  0

  Papildomos paslaugos 40 Eur

  40 €
  0

  Papildomos paslaugos 50 Eur

  50 €
  0

Pridėti

 • Dovana Personalizuotas Natūralios odos kompiuterio pelės kilimėlis

  15 €
  0

  Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudingos dovanos vyrams

  15 €
  0

  Užsukamas Tušinukas Rašiklis iš nerūdijančio žalvario su užkišimu į sąsiuvinį

  22 €
  0

  Plunksnakotis - sunkus parkeris iš medžio ir žalvario

  25 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Juoda Vyriška prabangi piniginė + Inicialai

  69 €
  0

  Prabangi Vyriška piniginė + Personalizuotos vardinės dovanos vyrui

  69 €
  0

  Natūralios odos dėklas + Stora užrašinė 300pls - Gimtadienio dovanos vyrams vyrui sūnui

  59.25 €
  0

  Akinių dėklas | Odinis Penalas | Pieštukinė

  34.2 €
  0

  Odinis Paso dėklas + Inicialai įspausti

  35 €
  0

  Metaliniai Galvosūkiai suaugusiems - universalios dovanos vyrams, tėvams, seneliams

  36 €
  0

  Banko Kortelių dėklas - mini piniginė + įspausti inicialai

  23 €
  0

  Vairuotojo Pažymėjimo - automobilio Dokumentų dėklas Iš natūralios odos + Inicialai

  45 €
  0

  Smulkios dovanos vyrams - Galvosūkiai praktiškos dovanos

  19 €
  0

  Odinis Penalas | Pieštukinė | Akinių dėklas - Dovanos moterims mamai merginai panelei

  30 €
  0

Populiariausios: