...

Odiniai Nešiojamų kompiuterių krepšiai, kompiuterio dėklai + Išgraviruoti inicialai - prabangios praktiškos dovanos vyrams

Prekės kodas: G 155

Inicialai

Pridėti

Spalva

...
Kiekis: 1
129,00 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Ieškote praktiškos dovanos vyrams? Natūralios Odos kompiuterio dėklas tašė - ilgamžė ir praktiška dovana kiekvienam vyrui. Odinį kompiuterio ar užrašų Dėklą galime pritaikyti ir pagal pageidavimus - jūsų išmatavimus. Odinė įmautė - Praktiškos geros dovanos vyrams gimtadienio proga, naudinga dovana tėčiui ar jaunuoliui.

· Dvigubas magnetinis užsegimas

· Kompiuterį bus galima krauti neišėmus iš dėklo pro spec. skylutę

· Viduje dvigubo storio oda, kad maksimaliai apsaugotų kompiuterį

 

Minimalistinis odinis kompiuterio krepšys dėklas - Pagamintas iš aukščiausios kokybės (augalinio rauginimo) itališkos odos. 

Kokybiška odinė Dovana įtiks kiekvienam vyrui.  Praktiška. Išskirtinai atrodanti. Ilgaamžė. 
Patikima.

Kompiuterio odiniai krepšiai dėklai - užema mažai vietos, apsaugo kompiuterį ir piepierinius užrašus. Odinės įmautės - puikiai tarnauja nešantis į darbą, studijas, sportuojant ar keliaujant.   

Rankų darbo natūralios odos daugkartinio panaudojimo dėklas. Ilgaamžis. Pakankamai lengvas - iš plonos odos.

 
 
Privalumai:  odiniai dėklai ir tašės yra ilgaamžiški, malonūs liečiant, kvepia ir unikaliai atrodo, su metais įgauna prisiminimus. 

Matmenys:

 • Odinio dėklo dydis: 25.5 x 35.5 
 • Talpinamas nešiojamas kompiuterio dydis: Macbook Pro ir Air 11", 12" ir 13" colių kompiuteriams, dėja 15" colių nebetilps

Sudėtis

 • Natūralios odos nešiojamojo kompiuterio arba dokumentų dėklas-įmautė  
 • Užrašinės ir kiti priedai nuotraujoje Nepridedami

Kokybė

· Aukščiausios kokybės (augalinio rauginimo) oda, kuri tarnaus dešimtmečius 

 

Nešiojamo kompiuterio dėklas krepšys. Rankų darbo natūralios odos kompiuterio dėklas, odinis užrašų dėklas, dovana vyrui, dovana vyrui metinių proga. Prabangios dovanos metinėms gimtadieniui, sukaktuvėms, smagios dovanos vyrams

Dovanų idėjos iš odos vyrui Kalėdų proga. Praktiškos dovanos iš natūralios odos Gimtadienio proga vyrams. Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir kitur. Vardinės dovanų idėjos vyrams su inicialais vyrui.
Geros Dovanos aukštos kokybės odiniai vyriški krepšiai, odiniai dėklai, odinės įmautės, odinės kompiuterio tašės. Prabangi brangi odinė dovana vyrui. 


Jubiliejaus 30-to 40-to 50-to  mečio vardinės išgraviruotos dovanos iš odos. Natūralios dovanos sukaktuviu progomis vyrams. Odinis krepšys praktiška dovana tėvo dienos progra,  oda pasižymi plačiomis dovanų idejų galimybėmis. Jubiliejaus sukakties gimtadienio dovanos.

  

Odos gaminius labai lengva padaryti individualiomis dovanomis. Odinės Personalizuotos dovanos vyrams. Individualios ir unikalios dovanos vyrams sukaktuvių proga pagal užsakymus. Dovana yra Praktiška ir Naudinga vyrams -  kai pamąstoma apie jos panaudojimą. Ar ji stovės lentynoje ir dulkės ar Ji  bus kas dieną keliaujantis ir trinamas - naudingas daiktas. Šalia automobilyje, po ranka prie stalo darbe, netoliese laisvalaikiu,  o gal net sportuojant ar keliaujant? 

Padėkite išrinkti vyriškas dovanas nėra tiek sunku. Pasitelkite fantazija: ar vyras turi laikrodį? Gar reikėtų odinės laikrodžio apyrankės. Ar jis nešioja marškinius? Odinė varlytė po kaklu būtų tas akcentas - kuris suteiktų daugiau pasitikėjimo pasvimi.

Bet mūsų įvaizdį sudado ne tik odinis laikrodžio dirželis, odinė varlytė. Nemirštanti klasika: nuo odinės piniginės, odinio diržo, odinės apyrankės, odinių užrašinių, odinio pelės kilimėlis, kuri ne tik išskirtinio dizaino, bet net  kvepia oda, o kaip  ją malonu liesti.

Natūralios Odos daiktai - kuria prisiminimus. Kiekvienas per metus gautas įbrėžimas - mums primins konkrečią dieną ir įvykį, o svarbiausia - mums supusius žmones.


Natūralios odos diržas, odinė piniginė, odinis dėklas, odinės apyrankės, odinis kortelių dėklas, odinė tašė portfelis įmautė, tai tik maža dalis Dovanų idėjų ką galime padovanoti Gimtadienio ar jubiliejaus proga vyrui, tėčiui ar senliui. Prasmingos dovanos tėvo dienos progra. Gera dovana vyrams, dovanu idejos sutuoktiniui, smagios dovanos,graviruotos rankų darbo dovanos.

Dovanos iš odos yra mūsų prisiminimai - lyg nuotraukų albumas. Jos įgauna įbrėžimų, bet neplyšta. Jos kvepia, keičia spalvą ir bresta - įgauna konjako ir gintaro atspalvį. Tai gyvas produktas apie kurį mes pamiršome.

 

Praktiškos dovanos iš natūralios odos kiekvienam vyrui ir jaunuoliui. Odiniai gaminiai naudingas pasirinkimas dėl savo patvarumo, unikalumo, kvapo ir ilgaamžiškumo. Jie taip pat sulaiko šilumą ir nepraleidžia šalčio. Natūralios Odos gaminiai - unikali dovana vyrams,  kurie turi dokumentų, nešiojamą kompiuterį, skuba ir daug dirba. Vyriškos dovanos vyrams, dovana broliui,  dovana uošviui,  dovana žentui, dovana vaikinui, dovana seneliui, dovana sužadetiniui.

Odiniai gaminiai, naturalios odos dovanos vyrams, praktiskos dovanos, naudingos dovanos, prabangios dovanos, brangios dovanos vyrams vyrui, dovanos is odos, Natūralios odos gaminiai, rankų darbo, odinis diržas, odiniai diržai, odinis, odines pinigines, odinei krepsiai, odines tases, odines uzrasines, odines imautes kompiuteriams


Kartu su praktiška dovana galite užsakyti dėžutė su natūraliomis medžio drožlėmis. Natūralios odos naudingą aksesuarą ar suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Kalvarija, Druskininkai, Ukmergė, Pasvalys, Radviliškis, Kuršėnai, Joniškis, Šilutė, Tauragė, Gargždai, Palanga, Kretinga, Jonava, Kėdainiai ir kituose mietuose.

Pristatymas į namus visoje Lietuvoje ir užsienyje.


Pardavėjas: Evelina Lokė

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  29 €
  0

Pridėti

 • Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudinga dovana vyrams

  19 €
  0

  Užsukamas Tušinukas Rašiklis iš nerūdijančio žalvario su užkišimu į sąsiuvinį

  22 €
  0

  Plunksnakotis - sunkus parkeris iš medžio ir žalvario

  25 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Natūralios odos dėklas + Stora užrašinė 300pls - Gimtadienio dovanos vyrams vyrui sūnui

  79 €
  0

  Akinių dėklas | Odinis Penalas | Pieštukinė

  39 €
  0

  Odinis Paso dėklas + Inicialai įspausti

  38 €
  0

  Vairuotojo Pažymėjimo - automobilio Dokumentų dėklas Iš natūralios odos + Inicialai

  77 €
  0

Populiariausios: