...

Odiniai Nešiojamų kompiuterių krepšiai, kompiuterio dėklai + Išgraviruoti inicialai - prabangios praktiškos dovanos vyrams

Prekės kodas: G155

Odos rūšis

Inicialai

...
Kiekis: 1
98,00 €

Aprašymas

Ieškote praktiškos dovanos vyrams? Natūralios Odos kompiuterio dėklas tašė - ilgamžė ir praktiška dovana kiekvienam vyrui. Odinį kompiuterio ar užrašų Dėklą galime pritaikyti ir pagal pageidavimus - jūsų išmatavimus. Odinė įmautė - Praktiškos geros dovanos vyrams gimtadienio proga, naudinga dovana tėčiui ar jaunuoliui.

Susisiekti dėl šios prekės gamybos info@GRIZLIS.lt

Minimalistinis odinis kompiuterio krepšys dėklas - Pagamintas iš itališkos odos. Pagamintas minimalistinio stiliaus kuo patogesniam ir praktiškesniam naudojimui kiekvienai dienai.  

Kokybiška odinė Dovana įtiks kiekvienam vyrui. Ji stilinga. Praktiška. Išskirtinai atrodanti. Ilgaamžė. Odiniai gaminiai a
kcentuos vyriškumą. Patikimumą.

Kompiuterio odiniai krepšiai dėklai - užema mažai vietos, apsaugo kompiuterį ir piepierinius užrašus. Odinės įmautės - puikiai tarnauja nešantis į darbą, studijas, sportuojant ar keliaujant.   

Rankų darbo natūralios odos daugkartinio panaudojimo dėklas. Ilgaamžis. Pakankamai lengvas - iš plonos odos.

 
Oda: plonos (1,5-2,5mm), aukštos kokybės, natūrali itališka oda tarnaus labai ilgai.  
Gaminio Spalvos: tamsiai ruda, juoda. Kiekvienas gaminys gaminamas būtent jūsų užsakymui. Gaminame iš natūralios odos, todėl spalvų intensyvumas ir pasirinkimas varijuoja, nes odos nepagamina lygiai tokios pačios. 
Privalumai:  Odiniai dėklai ir tašės yra ilgaamžiški, malonūs liečiant, kvepia ir unikaliai atrodo, su metais įgauna prisiminimus.

Lytis: Tinka tiek vyram tiek moterims    
Matmenys: Pagal jūsų norus (užsakymo metu palikti po adresu lauke Pastabos). Arba standartiškai pagaminsime 15
" colių komiuteriiui (kompiuterio Ilgis: ~24 cm.; Plotis: ~38 cm. Dėklo dydis: ~41.4 x 30.4 cm);  Galima siūti ir platesnį ar siauresnį, kad tilptų 13" ar 17" colių monitorių kompiuteriai.  Kadangi gaminama rankomis, galima maža paklaida.
   

Nešiojamo kompiuterio dėklas krepšys. Rankų darbo natūralios odos kompiuterio dėklas, odinis užrašų dėklas, dovana vyrui, dovana vyrui metinių proga. Prabangios dovanos metinėms gimtadieniui, sukaktuvėms, smagios dovanos vyrams

Dovanų idėjos iš odos vyrui Kalėdų proga. Praktiškos dovanos iš natūralios odos Gimtadienio proga vyrams. Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir kitur. Vardinės dovanų idėjos vyrams su inicialais vyrui.
Geros Dovanos aukštos kokybės odiniai vyriški krepšiai, odiniai dėklai, odinės įmautės, odinės kompiuterio tašės. Prabangi brangi odinė dovana vyrui. 


Jubiliejaus 30-to 40-to 50-to  mečio vardinės išgraviruotos dovanos iš odos. Natūralios dovanos sukaktuviu progomis vyrams. Odinis krepšys praktiška dovana tėvo dienos progra,  oda pasižymi plačiomis dovanų idejų galimybėmis. Jubiliejaus sukakties gimtadienio dovanos.

  

Odos gaminius labai lengva padaryti individualiomis dovanomis. Odinės Personalizuotos dovanos vyrams. Individualios ir unikalios dovanos vyrams sukaktuvių proga pagal užsakymus. Dovana yra Praktiška ir Naudinga vyrams -  kai pamąstoma apie jos panaudojimą. Ar ji stovės lentynoje ir dulkės ar Ji  bus kas dieną keliaujantis ir trinamas - naudingas daiktas. Šalia automobilyje, po ranka prie stalo darbe, netoliese laisvalaikiu,  o gal net sportuojant ar keliaujant? 

Padėkite išrinkti vyriškas dovanas nėra tiek sunku. Pasitelkite fantazija: ar vyras turi laikrodį? Gar reikėtų odinės laikrodžio apyrankės. Ar jis nešioja marškinius? Odinė varlytė po kaklu būtų tas akcentas - kuris suteiktų daugiau pasitikėjimo pasvimi.

Bet mūsų įvaizdį sudado ne tik odinis laikrodžio dirželis, odinė varlytė. Nemirštanti klasika: nuo odinės piniginės, odinio diržo, odinės apyrankės, odinių užrašinių, odinio pelės kilimėlis, kuri ne tik išskirtinio dizaino, bet net  kvepia oda, o kaip  ją malonu liesti.

Natūralios Odos daiktai - kuria prisiminimus. Kiekvienas per metus gautas įbrėžimas - mums primins konkrečią dieną ir įvykį, o svarbiausia - mums supusius žmones.


Natūralios odos diržas, odinė piniginė, odinis dėklas, odinės apyrankės, odinis kortelių dėklas, odinė tašė portfelis įmautė, tai tik maža dalis Dovanų idėjų ką galime padovanoti Gimtadienio ar jubiliejaus proga vyrui, tėčiui ar senliui. Prasmingos dovanos tėvo dienos progra. Gera dovana vyrams, dovanu idejos sutuoktiniui, smagios dovanos,graviruotos rankų darbo dovanos.

Dovanos iš odos yra mūsų prisiminimai - lyg nuotraukų albumas. Jos įgauna įbrėžimų, bet neplyšta. Jos kvepia, keičia spalvą ir bresta - įgauna konjako ir gintaro atspalvį. Tai gyvas produktas apie kurį mes pamiršome.

 

Praktiškos dovanos iš natūralios odos kiekvienam vyrui ir jaunuoliui. Odiniai gaminiai naudingas pasirinkimas dėl savo patvarumo, unikalumo, kvapo ir ilgaamžiškumo. Jie taip pat sulaiko šilumą ir nepraleidžia šalčio. Natūralios Odos gaminiai - unikali dovana vyrams,  kurie turi dokumentų, nešiojamą kompiuterį, skuba ir daug dirba. Vyriškos dovanos vyrams, dovana broliui,  dovana uošviui,  dovana žentui, dovana vaikinui, dovana seneliui, dovana sužadetiniui.

Odiniai gaminiai, naturalios odos dovanos vyrams, praktiskos dovanos, naudingos dovanos, prabangios dovanos, brangios dovanos vyrams vyrui, dovanos is odos, Natūralios odos gaminiai, rankų darbo, odinis diržas, odiniai diržai, odinis, odines pinigines, odinei krepsiai, odines tases, odines uzrasines, odines imautes kompiuteriams


Kartu su praktiška dovana galite užsakyti dėžutė su natūraliomis medžio drožlėmis. Natūralios odos naudingą aksesuarą ar suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Kalvarija, Druskininkai, Ukmergė, Pasvalys, Radviliškis, Kuršėnai, Joniškis, Šilutė, Tauragė, Gargždai, Palanga, Kretinga, Jonava, Kėdainiai ir kituose mietuose.Ši prekė bus pagaminta išskirtinai jūsų užsakymui, todėl negalima jos grąžinti.

Pagaminta: rankų darbo LIETUVOJE
 

 

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  20 €
  0

  Papildomai 5 Eur

  5 €
  0

  Papildomai 10 Eur

  10 €
  0

  Papildomai 20 Eur

  20 €
  0

  Papildomai 30 Eur

  30 €
  0

  Papildomai 40 Eur

  40 €
  0

  Papildomai 50 Eur

  50 €
  0

Pridėti

 • Dovana Personalizuotas Natūralios odos kompiuterio pelės kilimėlis

  12 €
  0

  Sunkus Rašiklis iš 100% žalvario - naudingos dovanos vyrams

  22 €
  0

  Banko Kortelių dėklas - moderni mini piniginė + įspausti inicialai

  33 €
  0

  Žiebtuvėlis + inicialai - Dovanos rūkantiems

  62 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Minimalistinė odinė vyriška piniginė - praktiškos dovanos vyrams sūnui vaikinui

  40 €
  0

  Metaliniai Galvosūkiai suaugusiems - universalios dovanos vyrams, tėvams, seneliams

  36 €
  0

  Retro odinė užrašinė | Darbo knyga | Darbo kalendorius + Įspausti inicialai - dovanos vyrams

  46 €
  0

  Smulkios dovanos vyrams - Galvosūkiai praktiškos dovanos

  19 €
  0

  Odinis Penalas | Pieštukinė | Akinių dėklas - Dovanos moterims mamai merginai panelei

  22 €
  0

Populiariausios: