...

Odinis Sieninis laikrodis - namų ar ofiso interjieras - dovanos vyrams

Prekės kodas: G 186

Spalva

...
Kiekis: 1
77,00 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Odinis sieninis laikrodis - Praktiška dovana su inicialais. Natūralios odos dovanos paviršius yra išskirtinio dizaino - rankų darbas 

Naudinga gimtadienio dovana panaudojama namei ar darbe, kuri nuolat primins jus. Prasminga dovana vyrams ar moterims, tėvui ar šefui. Dovana tėčiui tėvo dienos progra,  tiek dovana mamai dėl jos paprastumo ir aukštos kokybės.

Pagaminta iš aukštos kokybės ispaniškos arba itališkos odos ir pasižymi unikaliu stiliumi bei patvarumu. Dizainas įkvėptas skandinaviško minimalistinio stiliaus, kurio tikslas patogumas. Natūralios odos rankų darbo dovana neliks nepastebėta. Puikios kokybės oda papildo vyrą, akcentuodama vyriškumą, bei suteikia ypatingai malonų pojūtį liečiant ir naudojant dėklą.   

Privalumai:  Odiniai gaminiai suteikia jaukumo, matinės spalvos lengvai priderinamos, išskirtinai atrodo ir patraukia dėmesį 
Spalva:  juodos rodyklės, visas laikrodis šviesios odos spalvos ARBA pusė laikrodžio natūralios odos spalvos, kita pusė juoda oda (įmanoma pasirinkti ir kitus variantus susisiekite info@grizlis.lt 
Natūrali oda turi savo tekstūrą, todėl galimi keli nelygumai, spalvos nevientisumas.
Oda:   1-2mm, aukštos kokybės Itališka natūrali oda
Inicialai
: užsakymo metu nurodykite po adresu
Dydis: rankų darbo, todėl galimi maži neatitikimai. Odinio Laikrodžio plotis ~29.5cm, nuotolis nuo sienos ~2.8 cm

Unikalios Dovanos, kurios išsiskiria savo dizainu. Rankų darbo natūralia oda trauktas laikrodis. Naudinga dovana kiekvienam vyrui. Išsiskira dėl aukštos kokybės ir išskirtinės išvaizdos, labai maloni liesti, kvepia natūralia oda. Dovanos tėvo dienos proga su pristatymu į namus visoje visoje LIetuvoje. Naudinga dovana Tėčiui į namus. Dovana, kuri suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. 

Natūralios odos diržas, kartais nėra vienintelis sprendimas. Egzistuoja daug alternatyvų iš natūralios odos: odinės darbastalio staltiesė kompiuteriui, raktų dėklai ant stalo, odinis dėklas, odinės apyrankės, odinis kortelių dėklas, o tai tik maža dalis iš odinių gaminių Dovanų idėjų.

Meniškos odinės Gimtadienio ar jubiliejaus proga dovanos vyrui, tėčiui ar senliui. Prasmingos gražios dovanos tėvo dienos progra. praktiška dovana vyrams, dovanų idėjos sutuoktiniui, smagios dovanos,graviruotos rankų darbo dovanos.


Praktiška prabangi dovana vyrui, seneliui, žentui, mamai, dovanos įmonės darbuotojams švenčių proga. Dovana darbo kolegai. Naudingos dovanos vyrams jubieliejaus proga. Dovanos tėvui. Praktiškos vyriškos dovanos

Galima naudoti naturalios odos krokodilo imitaciją. Kraštai bus padengti spec. derva, kad išlaikytų ilgaamžiškumą ir būtų atsparesnė drėgmei, bei gražiai atrodytų.

 

Dovanų idėjos iš natūralios odos vyrui sukaktuvių proga. Praktiškos dovanos iš natūralios odos Gimtadienio proga vyrams. Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir kitur. Vardinės dovanų idėjos vyrams su inicialais vyrui.
Geros Dovanos aukštos kokybės odiniai vyriški laikrodžiai, odiniai sieniniai laikrodžiai, odinės inerjiero detalės namams, odinis buto interjieras, dovana naujiems namams. Prabangi brangi odinė dovana vyrui. 

Kartu su praktiška dovana iš natūralios odos, galite užsakyti medinę dėžute su natūraliomis medžio drožlėmis,  ar natūralios odos praktišką suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose mietuose.

Praktiškos brangios dizainerių dovanos iš natūralios odos. Išskirtinės dovanos įstringa - suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Kokybiški Odiniai gaminiai naudingas pasirinkimas dėl savo patvarumo, unikalumo, kvapo ir ilgaamžiškumo. Natūrali oda gerai sulaiko šilumą ir nepraleidžia šalčio. Natūralios Odos sieninis laikrodis - odinė interjiero detalė namie ar darbe  - jauki interjieto detalė, kuri saugo darbastalį. Uikali ir praktiška dovana vyrams, kurie keliauja, sportuoja, turi nešiojamą kompiuterį, skuba ir daug dirba. Vyriškos dovanos vyrams, dovana broliui,  dovana  uošviui, dovana  žentui, dovana  vaikinui, dovana  seneliui, dovana  sužadetiniui.

Vienetinis produktas išskirtinai jums. Ši prekė bus pagaminta išskirtinai jūsų užsakymui, todėl negalima jos grąžinti. 

 

Pagaminta: rankų darbo LIETUVOJE


Pardavėjas: Evelina Lokė

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  29 €
  0

Pridėti

 • Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudinga dovana vyrams

  19 €
  0

  Užsukamas Tušinukas Rašiklis iš nerūdijančio žalvario su užkišimu į sąsiuvinį

  22 €
  0

  Plunksnakotis - sunkus parkeris iš medžio ir žalvario

  25 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Natūralios odos dėklas + Stora užrašinė 300pls - Gimtadienio dovanos vyrams vyrui sūnui

  79 €
  0

  Akinių dėklas | Odinis Penalas | Pieštukinė

  39 €
  0

  Odinis Paso dėklas + Inicialai įspausti

  38 €
  0

  Vairuotojo Pažymėjimo - automobilio Dokumentų dėklas Iš natūralios odos + Inicialai

  77 €
  0

Populiariausios: