...

Paauksuoti Perliniai Auskarai iš Tikrų perlų su cirkonio akmenukais

Prekės kodas: G 471

Prekė

Pridėti Dėžutę

Pridėti vėrinį

Pridėti apyrankę

...
Kiekis: 1
75,00 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Perliniai auskarai su natūraliais perlais papuoštais spindinčiai cirkonio akmenimis. Kokybiška gimtadienio dovana moterims: mamai, merginai, dukrai, sesei.  

Baltų perlų paauksuoti auskarai. Priversk ją jaustis ypatinga.  Gražūs ir ypatingi, nes nėra Žemėje dviejų visiškai identiškų perlų - sukurta gamtos. Kultivuoti tikri upiniai perlai išauginti tikruose moliuskuose. 

Metalas ir praba: sidabras 925 °, kuris kokybiškai paauksuotas 585 ° karatų auksu (1mic)
● Akmuo:  blizgantis cirkonis
● Perlo rūšis: natūralūs gėlavandeniai perlai (sertifikuoti Europoje) 
● Perlo dydis: tikri perlai, apie 8-8.5 mm (skersmuo)
● Perlo forma:  apvalus
● Spalva:  balta
● Svoris: apie 3.7g   


Europoje sertifikuoti: 100% tikri perlai - auginti net 3-5 metus
Sertifikatai / įspaudai:

 • Europoje registruotas sertifikato ženklas (įspaustas ant kiekvieno gaminio)
 • + Lietuvos Prabavimo Rūmų ženklas (įspaustas ant kiekvieno gaminio su sidabro arba aukso praba)

 
Tikri perlai yra originalus moliuskų kūrinys ir kiekvienas perlas yra skirtingas. Nesutiksite dviejų identiškų perlų visoje planetoje. Tikrai perlai dažnai turi nedidelių ar didesnių trūkumų: nėra tobulos apvalios formos, tobulai vienodo dydžio ir blizgumo ar spalvos ryškumo. Taip juos ir atpažinsite. Bet gamindami papuošalus stengiasi atrinkti panašius vienas į kitą. Paėmus tikrus perlus į ranką - jie bus vėsūs ir šaltoki. Patrynus perlus vienas į kitą irgi pajausite skirtumą - trapumo ir šiurkštumo.
 

Perliniai paauksuoti auskarai moterims kiekvienai šventei, unikalus papuošalas neišsišokantis net nešiojant kas dieną - o tu jautiesi ypač pasitikinti savimi. Dovanų idėja iš aukso ir perlų. Tikrų moliuskų perlų auskarai geriausiai draugei, žmonai vestuvių metinių proga, mamai mamos dienos proga, sesei gimtadienio proga, dukrai Kalėdų proga.
 
 
Originalūs paauksuoti perlų auskarai iš sidabro praktiška ir ilgaamžė gimtadienio dovana moterims. Graži ir kokybiška dovana geriausiai draugei, dovana merginai, dovana draugei, dovana sužadėtinei, dovana moksleivei, abiturientei.


Paauksuoti auskarai iš natūralių perlų. Prabangi dovanos idėja moterims. Brangaus metalo, gimtadienio ir jubiliejaus dovana - perliniai auskarai moterims žmonai, perlai mamai, dukrai, merginai, panelei, meilužei, Mamos dienos proga. Papuošalų idėja Kalėdoms.

Kartu su gražiu perlų papuošalu dovana galite užsakyti saldainių, ar natūralių perlų apyrankę, ar vėrinį, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose miestuose.

 

Brangus ir kokybiškas moteriškas perlų papuošalas, perlų auskarai  - dovana iš natūralių kultivuotų perlų. Ypatingai graži dovana nustebina - suteikia daugiau elegancijos ir išskirtinumo. Kokybiškas perlų papuošalas - naudinga dovana moterims. Gimtadienio prabangi dovana iš natūralių baltų perlų  - tikrų  perlų paauksuoti  auskarai - perliniai auskarai. Gražūs, sidabriniai - perlų auskarai   iš tikrų perlų  žmonai, dovana iš perlų sesei,  perlų dovana  geriausiai draugei, auskarai merginai ar mamai, dovana sužadėtinei, dovana moksleivei, abiturientei.

Perliniai auskarai internetu. Pristatymas į namus visoje Lietuvoje: Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir kitur.


Pardavėjas: Tautvydas Lokys

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  29 €
  0

Pridėti

 • Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudinga dovana vyrams

  19 €
  0

  Užsukamas Tušinukas Rašiklis iš nerūdijančio žalvario su užkišimu į sąsiuvinį

  22 €
  0

  Plunksnakotis - sunkus parkeris iš medžio ir žalvario

  25 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Natūralios odos dėklas + Stora užrašinė 300pls - Gimtadienio dovanos vyrams vyrui sūnui

  79 €
  0

  Akinių dėklas | Odinis Penalas | Pieštukinė

  39 €
  0

  Odinis Paso dėklas + Inicialai įspausti

  38 €
  0

  Vairuotojo Pažymėjimo - automobilio Dokumentų dėklas Iš natūralios odos + Inicialai

  77 €
  0

Susijusios prekės:

Populiariausios: