...

Rašiklis SU LINIUOTE iš 100% žalvario - Dovanos statybininkui, inžinieriui, architektui

Prekės kodas: G 419

Dydis

Dėžutė

Pridėti užrašinę

...
Kiekis: 1
21,00 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Kampuotas praktiškas rašiklis su liniuote - naudinga gimtadienio dovana braižantiems, dizaineriams, architektams, statybininkams. Išskirtinis tušinukas iš kokybiško žalvario tarnaus dešimtmečius

Išfrezuotas rašiklis pagamintas 100% iš vario, tai jam suteikia ilgaamžiškumo:

 • Rašiklis nerūdijančio metalo (varis-žalvarinis), 
 • Sunkus - svoris šiais laikais suteikia vertės jausmą, pasitikėjimą daiktu
 • Talpus - puikiai telpa į švarko ar kelnių kišenę,
 • Lengvai keičiamos  standartinės širdelės 
 • Turi išgraviruotą liniuotę (todėl nenusitrins skaičiai)
 • šešiakampės formos, kad patogiau būtų braižyti ir matuoti

Ši praktiška dovana puikiai telpa į švarko ar kelnių kišenę. Unikali dovana tėčiui tėvo dienos proga, broliui, sūnui, ar darbo kolegai. Minimalistinio dizaino rašiklis.


Spalva: Aukso / Vario
Sudėtis:

 • 1x iš vario išfrezuotas nerūdijantis rašiklis
 • 1x keičiama standartinė širdelė   
 • be dėžutės

 

Praktiška biuro, studentų, architektų, inžinierių išskirtinė dovana. Naudinga dovana tėvo dienos proga su pristatymu  į namus visoje Lietuvoje. Naudinga dovana kiekvienam vyrui, sūnui, seneliui, tėvui. 

Praktiškos Dovanos idėja iš odos ir žalvario vyrams gimtadienio proga. Unikalus rašiklis tai praktiška dovana internetu su pristatymu į namus: Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir kitur.  Išskirtinis rašiklis su liniuote, metalinis nerūdijantis tušinukas su matuokliu, dovana statybininkams, inžinieriams, dizaineriams.   Ilgaamžė žalvario,  blizganti dovana. 


 Gimtadienio  Praktiška dovana vyrams iš nerūdijančio metalo. Vyriška kalėdinė, gimtadienio dovana. Rašiklis su liniuote, tušinukas statyboms iš metalo - su natūralios itališkos odos dėklu - praktiška dovana tėvo dienos proga,  oda ir žalvaris pasižymi plačiomis dovanų idėjų galimybėmis. Jubiliejaus sukakties gimtadienio dovana.  

Užsukamas Metalinis rašiklis su liniuote - Tušinukas su miera iš nerūdijančio metalo. Aukštos kokybės naudinga ir praktiška gimtadienio ar jubiliejaus dovana vyrams:  architektui, biure, inžinieriui, meistrui, dailidei, statybininkui, projektuotojui, tėčiui, seneliui, sūnui, studentui, moksleiviui.

Kartu su praktiška dovana iš natūralios odos, galite užsakyti medinę dėžute su natūraliomis medžio drožlėmis,  ar natūralios odos praktišką suvenyrą, balionų puokštę, kurią pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Kalvarija, Druskininkai, Ukmergė, Pasvalys, Radviliškis, Kuršėnai, Joniškis, Šilutė, Tauragė, Gargždai, Palanga, Kretinga, Jonava, Kėdainiai ir kituose miestuose.

 

 

 

Pastaba: Varis ir žalvaris laikui bėgant oksiduojasi, keičia spalvą, įgauna retro stilių. Stipriai pratrynus ar naudojant specialias priemones galima  vėl suteikti  žvilgesį.
Pastaba 2: Graviruotos ar pažeistos (apčiupinėtos ir oksidacijos pažeistos) dovanos negalima grąžinti.

 

 

Praktiška prabangi dovana iš žalvario ir odos. Išskirtinė dovana įsimenama - suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Kokybiškas Odinis gaminys naudingas pasirinkimas dėl savo patvarumo, unikalumo, kvapo ir ilgaamžiškumo. Natūrali oda gerai sulaiko šilumą ir nepraleidžia šalčio. Vientiso  metalo aukso spalvos rašiklis su užkišimu, tušinukas su liniuote, užsukamas rašiklis iš  iš nerūdijančio metalo    -  jauki interjero detalė. Unikali ir praktiška dovana vyrui, kuris keliauja, sportuoja, turi nešiojamą kompiuterį, skuba ir daug dirba. Vyriška dovana vyrams, dovana broliui,  dovana uošviui,  dovana žentui, dovana vaikinui, dovana sūnui, dovana sužadėtiniui.

 

 

 


Pardavėjas: Evelina Lokė

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  29 €
  0

Pridėti

 • Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudinga dovana vyrams

  19 €
  0

  Užsukamas Tušinukas Rašiklis iš nerūdijančio žalvario su užkišimu į sąsiuvinį

  22 €
  0

  Plunksnakotis - sunkus parkeris iš medžio ir žalvario

  25 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Natūralios odos dėklas + Stora užrašinė 300pls - Gimtadienio dovanos vyrams vyrui sūnui

  79 €
  0

  Akinių dėklas | Odinis Penalas | Pieštukinė

  39 €
  0

  Odinis Paso dėklas + Inicialai įspausti

  38 €
  0

  Vairuotojo Pažymėjimo - automobilio Dokumentų dėklas Iš natūralios odos + Inicialai

  77 €
  0

Susijusios prekės:

Populiariausios: