...

Rašiklis SU LINIUOTE iš 100% žalvario - Dovanos statybininkui, inžinieriui, architektui

Prekės kodas: G419

Dydis

Dėžutė

Pridėti užrašinę

...
Kiekis: 1
21,00 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Kampuotas praktiškas rašiklis su liniuote - naudingos gimtadienio dovanos braižantiems, dizaineriams, architektams, statybininkams. Išskirtinis tušinukas iš kokybiško žalvario tarnaus dešimtmečius

Išfrezuotas rašiklis pagamintas 100% iš vario, tai jam suteikia ilgaamžiškumo:

 • Rašiklis nerūdijančio metalo (varis-žalvarinis), 
 • Sunkus - svoris šiais laikais suteikia vertės jausmą, pasitikėjimą daiktu
 • Talpus - puikiai telpa į švarko ar kelnių kišenę,
 • Keičiamos lengvai standartinės širdelės 
 • Turi išgraviruotą liniuotę (todėl nenusitrins skaičiai)
 • šešiakampės formos, kad patogaiu būtū bražyti ir matuoti

Ši praktiška dovana puikiai telpa į švarko ar kelnių kišenę. Unikali dovana tėčiui tėvo dienos proga, broliui, sūnui, ar darbo kolegai. Minimalistinio dizaino rašiklis.


Spalva: Aukso / Vario
Sudėtis:

 • 1x iš vario išfrrezuotas nerūdijantis rašiklis
 • 1x keičiama standartinė širdelė   
 • be dėžutės

 

Praktiškos biuro, studentų, architektų, inžinierių dovanos, kurios išsiskiria. Naudingos dovanos tėvo dienos proga su pristatymu  į namus visoje Lietuvoje. Naudinga dovana kiekvienam v 

Praktiškos Dovanų idėjos iš odos ir žalvario vyrams gimtadienio proga. Unikalus rašiklis tai praktiška dovana internetu su pristatymu į namus Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir kitur.  Išskirtiniai rašikliai su liniuote, metaliniai nerūdyjantys tušinukai su matuokliu, dovanos statybininkams, inžinieriams, dizaineriams.   Ilgaamžės žalvario  blizgios dovanos. 


 Gimtadienio  Praktiškos dovanos vyrams iš nerūdyjančio metalo. Vyriškos kalėdinės, gimtadienio dovanos. Rašikliai su liniuote, tušinukai statyboms iš metalo - su natūralios itališkos odos dėklu - praktiška dovana tėvo dienos progra,  oda pasižymi plačiomis dovanų idejų galimybėmis. Jubiliejaus sukakties gimtadienio dovanos.  

Užsukamas Metalinis rašiklis su liniuote - Tušinukas su miera iš nerūdijančio metalo. Aukštos kokybės naudingos ir praktiškos gimtadienio ar jubiliejaus dovanos vyrams:  architektui, biure, inzinieriui, meistrui, dailidei, statybininkui, projektuotojui, tėčiui, seneliui, sūnui, studentui, moksleiviui

Kartu su praktiška dovana iš natūralios odos, galite užsakyti medinę dėžute su natūraliomis medžio drožlėmis,  ar natūralios odos praktišką suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose mietuose.

 
Pastaba: Varis ir žalvaris laikui bėgant oksiduojasi, keičia spalvą, įgauna retro stilių. Stipriai pratrynus ar naudojant specialias priemones galima suteikti vėl žvilgesį.
Pastaba 2: Graviruotos ar pažeistos (apčiupinėtos ir oksidacijos pažeistos) dovanos negalima gražinti.

Praktiškos prabangios dovanos iš žalvario ir odos. Išskirtinės dovanos įstringa - suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Kokybiški metaliniai gaminiai naudingas pasirinkimas dėl savo patvarumo, unikalumo, kvapo ir ilgaamžiškumo. Natūralus metalas ir oda gerai sulaiko šilumą ir nepraleidžia šalčio. Vientiso  metalinis tušinukas su liniuote, užsukamas rašiklis  iš nerūdyjančio metalo  - jauki interjieto detalė, kuri saugo darbastalį. Uikali ir praktiška dovana vyrams, kurie keliauja, sportuoja, turi nešiojamą kompiuterį, skuba ir daug dirba. Vyriškos dovanos vyrams, dovana broliui,  dovana  uošviui, dovana  žentui, dovana  vaikinui, dovana  seneliui, dovana  sužadetiniui. 

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  25 €
  0

  Papildomai 5 Eur

  5 €
  0

  Papildomai 10 Eur

  10 €
  0

  Papildomai 20 Eur

  20 €
  0

  Papildomai 30 Eur

  30 €
  0

  Papildomai 40 Eur

  40 €
  0

  Papildomai 50 Eur

  50 €
  0

Pridėti

 • Dovana Personalizuotas Natūralios odos kompiuterio pelės kilimėlis

  12 €
  0

  Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudingos dovanos vyrams

  15 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Metaliniai Galvosūkiai suaugusiems - universalios dovanos vyrams, tėvams, seneliams

  36 €
  0

  Smulkios dovanos vyrams - Galvosūkiai praktiškos dovanos

  19 €
  0

  Odinis Penalas | Pieštukinė | Akinių dėklas - Dovanos moterims mamai merginai panelei

  30 €
  0

Susijusios prekės:

Populiariausios: