...

Retro odinė užrašinė | Darbo knyga | Darbo kalendorius + Įspausti inicialai - dovanos vyrams

Prekės kodas: G 171

Spalva

Inicialai

Dėžutė

Pridėti užrašinę

Pridėti sunkų žalvarinį rašiklį

...
Kiekis: 1
79,00 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Odinis darbo knygos / kalendoriaus viršelis - rankų darbo iš itališkos odos. Praktiškos gimtadienio sukaktuvių dovanos vyrams - odinė užrašinė / dienoraštis. Vardinės dovanos - su įspaustais inicialais į odą.  

Inicialai: 2-3 raidės. Galima atskirti su taškais ir be, pvz: KR, K.R. Inicialus nurodyti užsakymo metu po adresu laukelyje - Pastabos. Papildomai laiko neužtrunka. Įspaudžiam per 15 min. 

Natūralios odos rankų darbo dovana iš itališkos odos. Kokybė. Išskirtinumas. Ilgaamžiškumas.
Dizainas įkvėptas unikalumo ir išskirtinumo, patvirtintas laiko ir praktikos. Odiniai gaminiai papildo vyrą, pabrėžia vyriškumą, patraukia kolegų ir žmonių dėmesį, nes unikaliai atrodo.   

   

Spalva:  tamsiai ruda, ruda, medaus/gintaro (orandžinė), juoda, raudona, tamsiai mėlyna, tamsiai žalia
 
Sudėtis: natūralios odos dėklas - užrašinėms arba darbo knygai arba darbo kalnedoriui (sąsiuviniai, knyga ir rašiklis į kaina neįeina)
 

Galima pagaminti specialius užsakymus pagal jūsų pateiktas nuotraukas. 

Natūralios odos dovanos išsiskiria nuo sintetinių gaminių:

 • oda natūraliai kvepia
 • yra ilgaamžiai, prižiūrint odą gali tarnauti dešimtmečius, o kartais ir šimtmečius
 • oda dažnai yra tvirtesnė, nei šiuolaikinès medžiagos
 • oda - draugiška gamtai
 • tikėtika, kad nealergizuoja odos
 • nesukelia rudyjimo liečiantis su metalais  
 • nepraleidžia nei šilumos nei šalčio. Vasarą gaivi ir lengvai sugeria prakaitą, žiemą atspindi šilumą ir šildo ranką

Dovanos vyrams, kurios išsiskiria - rankų darbo natūralios odos. Praktiška dovana kiekvienam vyrui. Dėl rankų darbo ir išskirtinės išvaizdos, labai maloni liesti, kvepia natūralia oda. Dovanos vyrams gimtadieniui arba įdomi dovana iš natūralios odos sukaktuvių proga. Dovanų pristaytmas į namus VIlniuje, Kaune, Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje. Naudinga dovana Tėčiui į namus. Dovana, kuri suteikia daugiau pasitikėjimo savimi.

Rankų darbas suteiks gaminiui išskirtinumą.  


Naudingos ir praktiškos verslo dovanos  Boso dienos proga. Dovanos bendradarbems ir kolegoms. Naudingos dovanos vyrams jubieliejaus proga.   
  

Odinės užrašinės ar odiniai darbo kalendoriai - praktiškos dovanos rankų darbo prabangios brangios dovanos vyrui gimtadienio proga. Naudinga dovana Sukaktuvių proga.

 

Išskirtinės dovanos jubiliejaus proga broliui, dovana  uošviui, dovanos žentui, dovana vaikinui, dovanėlė seneliui, staigmena sužadetiniui. Dovanos tėvui tėvo dienos progra. Gimtadienio Dovanų idėjos iš natūralios odos  20-čio, 30-čio, 40-čio, 50-čio 50 mečio jubiliejaus sukakties proga.

 

Aukštos kokybės Verslo dovanos. Prabangi brangi vardinė dovana su inicialais. Personalizuotos dovanos vyrams. Individualios dovanos vyrui sukaktuvių proga. Praktiška ir naudinga dovana vyrams. Dovana vyrui ar tevui teciui, broliui, uosviui, vaikinui, suždėtiniui dovana, seneliui, šefui, bosui, vadovui, viršininkui, įmonės darbuotojams. Dovana Gimtadienio ar jubiliejaus proga, sukaktuviu proga. Dovana tėvo dienos progra, gera dovana vyrams, dovanu idejos sutuoktiniui, smagios dovanos,graviruotos rankų darbo dovanos.

Raktažodžiai: Odine retro užrašinė, odinis dienoraštis vyrams, dovana vyrui odinis kalendorius, vardines brangios dovanos, personalizuotos dovanos vytui, Praktiškos naudingos dovana, odinė darbo knyga, dovana vyrui, dovana tevui tevo dienos proga, doavna uosviui, sukaktuviu dovanos

Kartu su praktiška dovana iš natūralios odos, galite užsakyti medinę dėžute su natūraliomis medžio drožlėmis,  ar natūralios odos praktišką suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose mietuose.

Naudingos dovanos vyrams: kompiuterio dėklai - dovanos iš natūralios odos, darbo knygos iš natūralios odos, odinės užrašinės, modernios vyriškos piniginės, odiniai raktų dėklai, vizitinių odiai dėkliukai, odinės staltiesės. Išskirtinės dovanos įstringa - suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Kokybiški Odiniai gaminiai naudingas pasirinkimas dėl savo patvarumo, unikalumo, kvapo ir ilgaamžiškumo. Natūrali oda gerai sulaiko šilumą ir nepraleidžia šalčio. Gimtadienio dovanos Natūralios Odos darbo knyga - vyriškos odinės užrašinės - dovana odinis darbo kalendorius vyriška  - jauki interjieto detalė, kuri saugo darbastalį. Išskirtinė ir naudinga dovana vyrams, kurie aktyviai leidžia laiką, daug keliauja ar kitaip planuoja savo laiką, sportuoja ir veda užrašus. Dovanos kurie skuba, daug dirba, planuoja laiką ir nori išskirtinai atrodyti. Tai kokybiškų produktų linija - o natūrali oda užtikrins ilgaamžiškumą. Vyriškos dovanos vyrams, praktiška dovana broliui,  dovana  uošviui, dovanos  žentui, praktiškos dovanos vaikinui, prasmingos dovanos seneliui, unikalios dovanos  sužadetiniui.

  


Pardavėjas: Evelina Lokė

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  29 €
  0

Pridėti

 • Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudinga dovana vyrams

  19 €
  0

  Užsukamas Tušinukas Rašiklis iš nerūdijančio žalvario su užkišimu į sąsiuvinį

  22 €
  0

  Plunksnakotis - sunkus parkeris iš medžio ir žalvario

  25 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Natūralios odos dėklas + Stora užrašinė 300pls - Gimtadienio dovanos vyrams vyrui sūnui

  79 €
  0

  Akinių dėklas | Odinis Penalas | Pieštukinė

  39 €
  0

  Odinis Paso dėklas + Inicialai įspausti

  38 €
  0

  Vairuotojo Pažymėjimo - automobilio Dokumentų dėklas Iš natūralios odos + Inicialai

  77 €
  0

Susijusios prekės:

Populiariausios: