...

Retro odinė užrašinė + Įspausti inicialai

Prekės kodas: G 383

Dydis

Inicialai

Pridėti atsarginę užrašinę

Pridėti sunkų žalvarinį rašiklį

...
Kiekis: 1
58,00 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Odinis darbo knygos / kalendoriaus viršelis - rankų darbo iš odos. Praktiška gimtadienio sukaktuvių dovana vyrams - odinė užrašinė / dienoraštis. Vardinė dovana - su įspaustais inicialais į odą.  

 

Natūralios odos rankų darbo dovana iš itališkos odos. Kokybė. Išskirtinumas. Ilgaamžiškumas.
Dizainas įkvėptas unikalumo ir išskirtinumo, patvirtintas laiko ir praktikos. Odinis gaminys papildo vyrą, pabrėžia vyriškumą, patraukia kolegų ir kitų žmonių dėmesį, nes unikaliai atrodo.   

 


Inicialai: užsakymo metu nurodykite po adresu pastabose    

Spalva:  tamsiai ruda 
Dydis: A5

Oda: Stora (1,5-2,5mm),  natūrali oda, Tarnaus labai ilgai. Odos stilius: crazzy horse, unikaliai reaguoja į braižymus, ir vos patrynus ranka visi subraižymai išnyksta. 
Sudėtis: natūralios odos dėklas - užrašinėms arba darbo knygai arba darbo kalendoriui (sąsiuviniai, knyga ir rašiklis į kaina neįeina)
 Privalumai: unikalumas ir natūralumas: išpjauta rankomis, susiūta siuvimo mašina. Gumos, kurios prilaikys užrašų sąsiuvinius įrištos rankomis. Užrašus galima lengvai pakeisti, jie prilaikomi gumomis per vidurį ir šonus prilaiko kišenės - kaip knygos viršeliuose.
Kilmės šalis:  LIETUVA 

 


Keičiama užrašinė:

 • Užrašinės puslapių skaičius:   300 pls. 
 • Popierius:  linijomis
 • Užrašinės viršelis: kietas storas
 •  

Natūralios odos dovanos išsiskiria nuo sintetinių gaminių:

 • oda natūraliai kvepia
 • yra ilgaamžiai, prižiūrint odą gali tarnauti dešimtmečius, o kartais ir šimtmečius
 • oda dažnai yra tvirtesnė, nei šiuolaikinės medžiagos
 • oda - draugiška gamtai
 • tikėtina, kad nealergizuoja odos
 • nesukelia rūdijimo liečiantis su metalais  
 • nepraleidžia nei šilumos nei šalčio. Vasarą gaivi ir lengvai sugeria prakaitą, žiemą atspindi šilumą ir šildo ranką

Dovana vyrams, kuri yra išskirtina - rankų darbo natūralios odos. Praktiška dovana kiekvienam vyrui. Dėl rankų darbo ir išskirtinės išvaizdos, labai maloni liesti, kvepia natūralia oda. Dovana vyrams gimtadieniui arba įdomi dovana iš natūralios odos sukaktuvių proga. Dovanų pristatymas į namus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje. Naudinga dovana Tėčiui į namus. Dovana, kuri suteikia daugiau pasitikėjimo savimi.

Rankų darbas suteiks gaminiui išskirtinumą.  


Naudinga ir praktiška verslo dovana  Boso dienos proga. Dovana bendradarbiams ir kolegoms. Naudinga dovana vyrams jubiliejaus proga.   
  

Odinė užrašinė ar odiniai darbo kalendoriai - praktiška dovana, rankų darbo prabangi brangi dovana vyrui gimtadienio proga. Naudinga dovana Sukaktuvių proga.

 

Išskirtinė dovana jubiliejaus proga broliui, dovana  uošviui, dovana  žentui, dovana vaikinui, dovanėlė seneliui, staigmena sužadėtiniui. Dovana tėvui tėvo dienos proga. Gimtadienio Dovanų idėja iš natūralios odos  20-čio, 30-čio, 40-čio, 50-čio 50 mečio jubiliejaus sukakties proga.
 

Linksma smagi dovana vardinė staigmena vyrams ar vaikinui. Vardinė graviruota dovana gimtadienio, jubiliejaus, sukakties proga.  

 

Aukštos kokybės Verslo dovana. Prabangi brangi vardinė dovana su inicialais. Personalizuota dovana vyrams ir moterims. Individuali dovana vyrui sukaktuvių proga. Praktiška ir naudinga dovana vyrams. Dovana vyrui ar tėvui tėčiui, broliui, uošviui, vaikinui, sužadėtiniui dovana, seneliui, šefui, bosui, vadovui, viršininkui, įmonės darbuotojams. Dovana Gimtadienio ar jubiliejaus proga, sukaktuvių proga. Dovana tėvo dienos proga, gera dovana vyrams, dovanos idėja sutuoktiniui, smagi dovana, graviruota rankų darbo dovana.

 Odinė retro užrašinė, odinis dienoraštis vyrams, dovana vyrui odinis kalendorius, vardinė brangi dovana, personalizuota dovana vyrui, Praktiška naudinga dovana, odinė darbo knyga, dovana vyrui, dovana tėvui tėvo dienos proga, dovana uošviui, sukaktuvių dovana.

Kartu su praktiška dovana galite užsakyti natūralios odos naudingą aksesuarą ar suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Kalvarija, Druskininkai, Ukmergė, Pasvalys, Radviliškis, Kuršėnai, Joniškis, Šilutė, Tauragė, Gargždai, Palanga, Kretinga, Jonava, Kėdainiai ir kituose miestuose.

 

Naudinga dovana vyrams: kompiuterio dėklas - dovana iš natūralios odos, darbo knyga iš natūralios odos, odinė užrašinė, moderni vyriška piniginė, odinis raktų dėklas, vizitinių kortelių odinis dėkliukas, odinė staltiesė.  Išskirtinė dovana yra įsimintina - suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Kokybiškas Odinis gaminys -  naudingas pasirinkimas dėl savo patvarumo, unikalumo, kvapo ir ilgaamžiškumo. Natūrali oda gerai sulaiko šilumą ir nepraleidžia šalčio.  Gimtadienio dovana Natūralios Odos darbo knyga - vyriškos odinės užrašinės - dovana odinis darbo kalendorius moteriai ir vyrui.  Unikali ir praktiška dovana vyrui, kuris keliauja, sportuoja, turi nešiojamą kompiuterį, skuba ir daug dirba. Vyriška dovana vyrams, dovana broliui,  dovana uošviui,  dovana žentui, dovana vaikinui, dovana sūnui, dovana sužadėtiniui.

 

 

Vienetinis produktas išskirtinai jums. Ši prekė bus pagaminta išskirtinai jūsų užsakymui, todėl negalima jos grąžinti. 

 

Pagaminta: rankų darbo LIETUVOJE


Pardavėjas: Evelina Lokė

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  29 €
  0

Pridėti

 • Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudinga dovana vyrams

  19 €
  0

  Užsukamas Tušinukas Rašiklis iš nerūdijančio žalvario su užkišimu į sąsiuvinį

  22 €
  0

  Plunksnakotis - sunkus parkeris iš medžio ir žalvario

  25 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Natūralios odos dėklas + Stora užrašinė 300pls - Gimtadienio dovanos vyrams vyrui sūnui

  79 €
  0

  Akinių dėklas | Odinis Penalas | Pieštukinė

  39 €
  0

  Odinis Paso dėklas + Inicialai įspausti

  38 €
  0

  Vairuotojo Pažymėjimo - automobilio Dokumentų dėklas Iš natūralios odos + Inicialai

  77 €
  0

Susijusios prekės:

Populiariausios: