...

Karantino laiktarpiu - TAIP mes dirbame!

Šachmatai - unikalaus dizaino mediniai chromuoti

...
Kiekis: 1
480,00 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Šachmatai, kurių dugnas metalinis ir dengtas chromu. 2008 metais laimėjo tarptautinį dizaino laimijimą.  Dovanos vyrams ir Šachmatų mėgėjams -  pagaminti iš klevo ir auščiausios kokybės riešutmedžio. Puiki verslo dovana.  

Ne tik malonūs akiai šachmatai, bet ir smagūs žaisti. Išskirtinis jausmas žaisti su judančiomis figūromis, kurios atspindi senovės riterius, karžygius ir generolus. Auksčiausios kokybės medis pabrėžiantis kokybę ir išskirtinumą. Natūraliaus medžio ir metalinio dugno rankų darbo užbaigimo gaminys įvertintas visame pasaulyje ir dizaino parodose. Praktiškos verslo dovanos vyrams, dovana vyrui metinių proga, dovana  Boso dienos proga į ofisą internetu arba į namus visoje Lietuvoje.

Universalus Klasikinis stalo žaidimas: 

 • Aukšos kokybės medininėmis šachmatų figūrėlės ir medinė lenta iš riešutmedžio ir klevo.
 • Figurėlių dugnas išlenktas ir dengtas chromu
 • Žaidžiant šachmatų figūrėlės keletą sekundžių svyruoja ir suteikia išskirtinumo ir gyvybės jausmą  

 

Lentos Dydis: 38 x 38 cm
Šachmatų Svoris: 3 - 3.8 kg  
Spalva: figūrėlių spalva gali nežymiai skirtis nuo pateiktų nuotraukose, nes visos pagamintos iš natūralaus medžio

 Verslo dovanos, kuri išsiskiria. Dovana Tėčiui į namus. Dovana kiekvienam vyrui. Tai puiki dovana tėčiui į namus, dėl geros kokybės ir išskirtinumo. Dovana tėvam. šachmatų kaina gali būti įvairi priklausomai nuo medžio ir lentos dydžio, papuošimų. 

Prabangios Kalėdų Dovanų idejos. Vardinės gimtadienio jubiliejaus suskaktuvių dovanų idėjos vyrams.


Verslo dovanos aukštos kokybės mediniai su metalu šachmatai - prabangios brangios vardinės dovanos vyrui su inicialais, praktiškos naudingos dovana vyrams, vyriška dovana vyrui, tėčiui, sūnui, broliui, uošviui, žentui, vaikinui, seneliui, sužadetiniui, šefui, bosui, vadovui, virsininkui, bendradarbui, imones darbuotojams, pusbroliui, vaikinui gimtadieniui, dovanu mainai. 
Universali dovana tinkanti moterims, Praktiska naudinga įdomi dovana vadovui, suvenyras kaledoms.

Natūralios medžio dovanos vyrams - rankų darbo šachmatai šaškės.  Naudinga gimtadienio dovana vyrams   iš natūraliaus medžio ar dovanos sukaktuvių proga vyrui. Odinis dienoraštis būtų įstringangi Dovana tėčiui tėvo dienos progra.   

 

Jubiliejaus 20-to 30-to 40-to  mečio vardinės išgraviruotos dovanos dovanos iš odos. Natūralios odos dovanos sukaktuvių progomis vyrams. Gimtadienio dovnos vyrams Odinis užrašų dėklas - dienoraštis iš odos praktiška dovana tėvo dienos progra,  oda pasižymi plačiomis dovanų idejų galimybėmis. Jubiliejaus sukakties gimtadienio dovanos.   

Rankų darbo natūralios odos daugkartinio panaudojimo užrašines (popierius lengvai keičiamas). 

Unikalios praktiškos vardinės sukaktuvių dovanos vyrams Jubiliejaus 30-to 35-to 40-to 45-to 50-to 60-čio 70-to mečio proga. Praktiškos dovanos iš odos vyrui menininkui. Natūralios odos vyriškos dovanos sukaktuviu proga. Odinis dienoraštis iš natūralios odos - odinė užrašinė vyrams - užrašų dėklas - praktiška dovana tėvo dienos progra,  oda pasižymi plačiomis dovanų idejų galimybėmis. Jubiliejaus sukakties gimtadienio dovanos.  

Praktiškos užrašinės, dienorasčiai, šachmatai, odiniai laikrodžiai - dovanos iš natūraliaus medžio. Išskirtinės dovanos įstringa - suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Kokybiški mediniai gaminiai naudingas pasirinkimas dėl savo patvarumo, unikalumo, kvapo ir ilgaamžiškumo. Natūrali mediena maloni liesti ir šilta sielai. Gimtadienio dovanos Natūraliaus medžio šachmatai    - jauki interjieto detalė, kuri saugo darbastalį. Unikali ir praktiška dovana vyrams, kurie keliauja, sportuoja, turi nešiojamą kompiuterį, skuba ir daug dirba. Vyriškos dovanos vyrams, dovana broliui,  dovana  uošviui, dovana  žentui, dovana  vaikinui, dovana  seneliui, dovana  sužadetiniui.    : https://www.junika.lt/lt/sachmatai-saskes-russkoe-loto/sachmatai.html

Kartu su praktiška dovana galite užsakyti šakotį,  Raffaelo, natūralios odos praktišką suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose mietuose.

Pristatymas visoje Lietuvoje nuo 3 Eur priklausomai nuo siuntimo būdo. 

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Pristatymas ŠEŠTADIENĮ į namus

  11 €
  0

  Graviravimas lazeriu

  20 €
  0

  Vyriškos šiuolaikinės piniginės - naudingos dovanos vyrui tėčiui

  30 €
  0

Pridėti

 • Dovana Personalizuotas Natūralios odos kompiuterio pelės kilimėlis

  12 €
  0

  Sunkus Rašiklis iš 100% žalvario - naudingos dovanos vyrams

  22 €
  0

  Banko Kortelių dėklas - moderni mini piniginė + įspausti inicialai

  33 €
  0

  Motociklo metalinis modelis + išgraviruoti inicialai - dovanos vyrams

  46 €
  0

  Žiebtuvėlis + inicialai - Dovanos rūkantiems

  62 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Minimalistinė odinė vyriška piniginė - praktiškos dovanos vyrams sūnui vaikinui

  40 €
  0

  Metaliniai Galvosūkiai suaugusiems - universalios dovanos vyrams, tėvams, seneliams

  36 €
  0

  Retro odinė užrašinė | Darbo knyga | Darbo kalendorius + Įspausti inicialai - dovanos vyrmas

  46 €
  0

  Šveicariškas kišeninis vyriškas peilis - praktiškos gimtadienio dovanos vyrui

  45 €
  0

  Smulkios dovanos vyrams - Galvosūkiai praktiškos dovanos

  19 €
  0

  Odinis Penalas | Pieštukinė | Akinių dėklas - Dovanos moterims mamai merginai panelei

  36 €
  0

Populiariausios: