...

Stora užrašinė kietu viršeliu -Linijomis, 300pls, A5

Prekės kodas: G382

Prekė

Dėklo Spalva

Pridėti Dėžutę

Inicialai ant odos

Pridėti rašiklį

...
Kiekis: 1
14,00 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Gimtadienio ir Kalėdinių dovanų idėjos moterims ir vyrams.  Naudingos ir praktiškos  Dovanos idėjoms, planams, biurui ir jaukiems varakams. Storu kietu viršeliu A5 užrašinė linijomis: mamai, tėčiui, vaikinui, merginai, dukrai, sesei, geriuasiai draugiai...

 

 Dizainas 

A5 dydžio, kietas viršelis, net 300 puslapių linijomis! Jūsų užrašams ir svajonėms. Tobulas naudoti kiekvienam vakarui ar rytui dėliojant mintis, planus, apmastymus. Užrašinė pagaminta iš popieriuas. Tvirtas lapų įrišimas. Popieriaus storis vidutinis.  

 • Viršelio Spalva: balta su TimeRes įmonės tekstu
 • Dydis:  A5  (puse A4 lapo) 
 • Puslapių: ~300pls
 • Puslapiai: linijomis
 • Popierius: ~ 90g

 

Gimtadienio dovana mamai, tėčiui  tėvo ar mamos dienos progra. Gera ir praktiška dovana skaitantiems (kad užsirašytų įdomiausias idėjas), dovanų idėjos vadybininkmas, biuro darbuotojams, aukštos kokybės smagios dovanos, darbuotojams.

   

Popierinė UŽRAŠINĖ kietu viršeliu - tobulas dienoraštis, darbų knyga. Praktiškos ir  naudingos dovanos vyrams, moterims, tevui, vaikinui, merginai, mamai, Kalėdoms ar gimtadienio proga draugui 

Kokybiški ir praktiški suvenyrai pristatymas internetu į namus visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, ir kitur. Siunčiame ir į užsienį  

Naudingos gimtadienio Dovanų idėjos moterims gimtadienio ar jubiliejaus proga. Kasdieniškos dovanos buičiai, žiemos vakarams, biurui ar darbui ofise. Pristatymas internetu į namus Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir kitur.  Dovanų idėjos vyrams ir moterims. Geros Dovanos. Aukštos kokybės storos užrašinės, kieto viršelio knygos linijomis, kokybiškos užrašinės, dovanos dienoraštis merginai. Brangios ir kokybiškos dovanos vyrams. Ilgaamžės dovanos. 


Praktiškos staigmenos  storo viršelio dienoraštis, užrašinė linijomis  - praktiška dovana tėvo ar mamos dienos progra,  pasižymi plačiomis  pritaikymodovanų idejų galimybėmis. 

  Naudingos dovanos vyrams jubieliejaus proga. Dovanos tėvui/tėčiui. Praktiškos vyriškos verslo dovanos 

Gimtadienio  dovana tėčiui tėvo dienos progra, smagi praktiška dovana, dovanų idejos, smagios, minimalistinės, smulkios dovanos įmonės darbuotojams Kalėdų, gimtadienio dovanos proga  20-to, 25, 30-to, 35 40-to, 45, 50-to 50, 55, 60, 65, 70 mečio jubiliejaus sukakties gimtadienio dovanos.

UŽRAŠINĖ dienoraštis linijomis ir dar galima pridėti odinį užvalkalą.  Gimtadienio, Kalėdų dovanų idėjos  vyrams ir moterims, tėčiui tėvo ar mamos dienos proga, uošviui, senelei, vaikinui, merginai dovanos valentinui, draugui.

Kartu su praktiška dovana, galite užsakyti natūralios odos praktišką dėklą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose mietuose.

Praktiškos prabangios dovanos iš natūralios odos. Išskirtinės dovanos įstringa - suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. . Natūrali oda gerai sulaiko šilumą ir nepraleidžia šalčio. Storu ir kietu viršeliu užrašinė dienoraštis   - jauki interjieto detalė, kuri saugo darbastalį. Uikali ir praktiška dovana vyrams, kurie keliauja, sportuoja, turi nešiojamą kompiuterį, skuba ir daug dirba. Vyriškos dovanos vyrams, dovana broliui,  dovana  uošviui, dovana  žentui, dovana  vaikinui, dovana  seneliui, dovana  sužadetiniui. 

 

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  20 €
  0

  Papildomos paslaugos 5 Eur

  5 €
  0

  Papildomos paslaugos 10 Eur

  10 €
  0

  Papildomos paslaugos 20 Eur

  20 €
  0

  Papildomos paslaugos 30 Eur

  30 €
  0

  Papildomos paslaugos 40 Eur

  40 €
  0

  Papildomos paslaugos 50 Eur

  50 €
  0

Pridėti

 • Dovana Personalizuotas Natūralios odos kompiuterio pelės kilimėlis

  15 €
  0

  Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudingos dovanos vyrams

  15 €
  0

  Užsukamas Tušinukas Rašiklis iš nerūdijančio žalvario su užkišimu į sąsiuvinį

  22 €
  0

  Plunksnakotis - sunkus parkeris iš medžio ir žalvario

  25 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Juoda Vyriška prabangi piniginė + Inicialai

  69 €
  0

  Prabangi Vyriška piniginė + Personalizuotos vardinės dovanos vyrui

  69 €
  0

  Natūralios odos dėklas + Stora užrašinė 300pls - Gimtadienio dovanos vyrams vyrui sūnui

  59.25 €
  0

  Akinių dėklas | Odinis Penalas | Pieštukinė

  34.2 €
  0

  Odinis Paso dėklas + Inicialai įspausti

  35 €
  0

  Metaliniai Galvosūkiai suaugusiems - universalios dovanos vyrams, tėvams, seneliams

  36 €
  0

  Banko Kortelių dėklas - mini piniginė + įspausti inicialai

  23 €
  0

  Vairuotojo Pažymėjimo - automobilio Dokumentų dėklas Iš natūralios odos + Inicialai

  45 €
  0

  Smulkios dovanos vyrams - Galvosūkiai praktiškos dovanos

  19 €
  0

  Odinis Penalas | Pieštukinė | Akinių dėklas - Dovanos moterims mamai merginai panelei

  30 €
  0

Populiariausios: