...

Stora užrašinė kietu viršeliu -Linijomis, 300pls, A5

Prekės kodas: G 382

Prekė

Dėklo Spalva

Pridėti Dėžutę

Inicialai ant odos

Pridėti rašiklį

...
Kiekis: 1
33,00 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Gimtadienio ir Kalėdų dovanos idėja moterims ir vyrams.  Naudinga ir praktiška  Dovana biurui ir jaukiems vakarams. Storu kietu viršeliu A5 užrašinė linijomis: mamai, tėčiui, vaikinui, merginai, dukrai, sesei, geriausiai draugei...

 

 Dizainas 

A5 dydžio, kietas viršelis, net 300 puslapių linijomis! Jūsų užrašams ir svajonėms. Tobulas naudoti kiekvienam vakarui ar rytui dėliojant mintis, planus, apmąstymus. Užrašinė pagaminta iš popieriaus. Tvirtas lapų įrišimas. Popieriaus storis vidutinis.  

 • Viršelio Spalva: balta su TimeRes įmonės tekstu
 • Dydis:  A5  (puse A4 lapo) 
 • Puslapių: ~300pls
 • Puslapiai: linijomis
 • Popierius: ~ 90g

 

Gimtadienio dovana mamai, tėčiui  tėvo ar mamos dienos proga. Gera ir praktiška dovana skaitantiems (kad užsirašytų įdomiausias idėjas), dovanos idėja vadybininkams, biuro darbuotojams, aukštos kokybės smagi dovanos, darbuotojams.

   

Popierinė UŽRAŠINĖ kietu viršeliu - tobulas dienoraštis, darbų knyga. Praktiška ir  naudinga dovana vyrams, moterims, tėvui, vaikinui, merginai, mamai, Kalėdoms ar gimtadienio proga draugui. 

Kokybiškas ir praktiškas suvenyras. Pristatymas internetu į namus visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, ir kitur. Siunčiame ir į užsienį . 

Naudinga gimtadienio Dovanų idėja moterims gimtadienio ar jubiliejaus proga. Kasdieniška dovana buičiai, žiemos vakarams, biurui ar darbui ofise. Pristatymas internetu į namus: Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir kitur.  Dovanų idėja vyrams ir moterims. Gera Dovana. Aukštos kokybės stora užrašinė, kieto viršelio puslapiai su  linijomis, kokybiška užrašinė, dovana, dienoraštis merginai. Brangi ir kokybiška dovana vyrams. Ilgaamžė dovana. 


Praktiška staigmena  storo viršelio dienoraštis, užrašinė linijomis  - praktiška dovana tėvo ar mamos dienos proga,  pasižymi plačiomis  pritaikymo dovanų idėjų galimybėmis. 

  Naudinga dovana vyrams jubiliejaus proga. Dovana tėvui/tėčiui. Praktiška vyriška verslo dovana. 

Gimtadienio  dovana tėčiui tėvo dienos proga, smagi praktiška dovana, dovanos idėja, smagi, minimalistinė, smulki dovana įmonės darbuotojams Kalėdų, gimtadienio proga. Dovana   20-to, 25, 30-to, 35 40-to, 45, 50-to 50, 55, 60, 65, 70 mečio proga. Jubiliejaus, sukakties, gimtadienio dovanos.

UŽRAŠINĖ, dienoraštis linijomis ir dar galima pridėti odinį užvalkalą.  Gimtadienio, Kalėdų dovanų idėja  vyrams ir moterims, tėčiui, tėvo ar mamos dienos proga, uošviui, senelei, vaikinui, merginai dovana Valentino dienos proga draugui, draugei.

Kartu su praktiška dovana galite užsakyti natūralios odos naudingą aksesuarą ar suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Kalvarija, Druskininkai, Ukmergė, Pasvalys, Radviliškis, Kuršėnai, Joniškis, Šilutė, Tauragė, Gargždai, Palanga, Kretinga, Jonava, Kėdainiai ir kituose miestuose.

Praktiška prabangi dovana iš natūralios odos: užrašinė, dienoraštis kietu viršeliu, užrašinė linijomis. Išskirtinė dovana įsimenama - suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Kokybiškas Odinis gaminys naudingas pasirinkimas dėl savo patvarumo, unikalumo, kvapo ir ilgaamžiškumo. Natūrali oda gerai sulaiko šilumą ir nepraleidžia šalčio. Storu ir kietu viršeliu užrašinė dienoraštis . Unikali ir praktiška dovana moteriai, kuri keliauja, sportuoja, turi nešiojamą kompiuterį, skuba ir daug dirba. Moteriška dovana moterims, dovana sesei,  dovana uošvienei,  dovana marčiai, dovana merginai, dovana dukrai, dovana sužadėtinei.

 

 


Pardavėjas: Evelina Lokė

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  29 €
  0

Pridėti

 • Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudinga dovana vyrams

  19 €
  0

  Užsukamas Tušinukas Rašiklis iš nerūdijančio žalvario su užkišimu į sąsiuvinį

  22 €
  0

  Plunksnakotis - sunkus parkeris iš medžio ir žalvario

  25 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Natūralios odos dėklas + Stora užrašinė 300pls - Gimtadienio dovanos vyrams vyrui sūnui

  79 €
  0

  Akinių dėklas | Odinis Penalas | Pieštukinė

  39 €
  0

  Odinis Paso dėklas + Inicialai įspausti

  38 €
  0

  Vairuotojo Pažymėjimo - automobilio Dokumentų dėklas Iš natūralios odos + Inicialai

  77 €
  0

Susijusios prekės:

Populiariausios: