...

Svečių knygos dėklas - iš natūralios odos + Įspausti inicialai

Prekės kodas: G 394

Spalva

Pridėti užrašinę

Pridėti Dėžutę

Pridėti rašiklį

Inicialai

...
Kiekis: 1
79,00 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Naudingas svečių knygos dėklas, aplankalas su jūsų įspaustais inicialais arba tekstu. Dovana iš odos įmonėms.
 

Odinis svečių knygos dėklas - aplankalas - lengvai nusiima ir galima įdėti kitą svečių knygą.  Prie viršelio prisisega metalinė grandinėlė su skirtuku. Brangus itališkos odos dėklas - pagamintas iš aukščiausios kokybės odos, kuri tarnaus dešimtmečius. Atkeliaus tiesiai į namus gavėjui su jūsų atvirute.
 

Papildomai už savikainą siūlome įsigyti net 300 puslapių  storio  užrašinę linijomis su storu kietu viršeliu.

Pagaminta iš aukščiausios kokybės natūralaus rauginimo itališkos odos ir pasižymi unikaliu stiliumi bei patvarumu. 

Privalumai: lengvai keičiama užrašinė ar darbo knyga. Augalinio rauginimo oda kvepia ir yra draugiška gamtai. Ją ypač Malonu liesti. Ji išskirtinai atrodo, su metais įgauna prisiminimus. O dizainas praturtintas praktiškumu: kišenėle telefonui, banko kortelėms, kilpute rašikliui.


 

 

 

Dizainas 

A5 dydžio, Retro vintažinis Romantiškas klasikinis dizainas planams užsirašyti, užrašams ir svajonėms. Tobulas naudoti kiekvienam vakarui ar rytui dėliojant mintis, planus, apmąstymus. Užrašinės dėklas pagamintas iš aukštos kokybės itališkos augalinio rauginimo (senoviško ir draugiško gamtai) būdu. Tvirtas užrišimas. Lengvai keičiamos užrašinės. 

 • Spalva: įvairios (naudojama natūrali oda, todėl spalvų intensyvumas kažkiek svyruoja kiekviename gaminyje, bet visi bus panašūs)  
 • Dydis:  A5  (puse A4 lapo) 
 • Metalinė grandinėlė su skirtuku
 • Kišenėlė telefonui ir banko kortelėms

 

Naudojamos medžiagos

 • Aukščiausios kokybės oda (augalinio rauginimo )  prižiūrima tarnauja  dešimtmečius kartais šimtmečius. Ne veltui itališka augalinio rauginimo oda yra pati garsiausia Pasaulyje 
 • Kraštai padengti derva, kad atrodytų dar gražiau
 • Natūraliai švelniai kvepia

 

  Spalva ir Oda

 • Oda dažyta rankomis naudojant natūralius dažus. Oda pagaminti naudojant augalinį rauginimo metodą, kuriame naudojamos tik natūralios medžiagos ir nėra kenksmingų cheminių medžiagų
 • Tai suteikia odai išskirtinį jausmą liečiant, ypatingą spalvą ir ypač didelį ilgaamžiškumą, kuris dažnai tęsiasi visą gyvenimą (prižiūrint kartais sutepant odos balzamu). 

  

Išlik Organizuotu

 •     Odinis užvalkalas atkeliaus saugus tiesiai į jūsų ar gavėjo namus su ranka parašyta atvirute
 •     Odinis dėklas yra tinkamas A5 užrašinėms, darbo knygoms, dienoraščiams
 •     Kišenėlė suteikia daugiau praktiškumo, telpa telefonas, nuolatinis, vizitinės kortelės.

 

Sudėtis:

 • Metalinė grandinėlė su skirtuku puslapiams
 • Tik Natūralios odos užrašinės dėklas 
 • Į kaina Neįeina rašiklis, pati užrašinė

Kokybė

· Aukščiausios kokybės (augalinio rauginimo) oda, kuri tarnaus dešimtmečius 

 

Odinis suvenyras pristatymas internetu į namus visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, ir kitur. Siunčiame ir į užsienį.  

Praktiška Dovanų idėja iš odos moterims Gimtadienio proga. Unikali dovana sukaktuvių proga. Pristatymas internetu į namus: Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir kitur. Vardinė, odinė dovanų idėja žmonai, su inicialais. Gera Dovana Merginai. Aukštos kokybės   dėklas svečių knygos užrašams, odinis svečių knygos uždangalas, odinis svečių knygos dėklas.  Brangi ir kokybiška dovana įmonei. Ilgaamžė odinė dovana.


 Vestuvių, švenčių, sanatorijų svečių knygos. Praktiška dovana iš odos. Natūralios odos moteriška kalėdinė dovana sukaktuvių proga. Odinis svečių knygos uždangalas, apvalkalas A5 svečių knygai, dėklas - iš natūralios itališkos odos - praktiška dovana mokyklos, studijų, kolegijos, universiteto baigimo dienos proga.   

Odinis svečių knygos dėklas aplankalas iš natūralios odos. Aukštos kokybės prabangi brangi dovana. Praktiška naudinga dovanų idėja verslui viešbučiams sanatorijai vestuvėms išleistuvėms studijoms šventėms jaunajai mokykloms klasės palinkėjimams.

Kartu su praktiška dovana galite užsakyti natūralios odos naudingą aksesuarą ar suvenyrą,  balionų puokštę, kurią pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Kalvarija, Druskininkai, Ukmergė, Pasvalys, Radviliškis, Kuršėnai, Joniškis, Šilutė, Tauragė, Gargždai, Palanga, Kretinga, Jonava, Kėdainiai ir kituose miestuose.

 

Praktiška dovana iš natūralios odos kiekvienai moteriai ir jaunuoliui. Odinis dienoraštis - odinė užrašinė. Odinis gaminys naudingas pasirinkimas dėl savo patvarumo, unikalumo, kvapo ir ilgaamžiškumo. Jis taip pat sulaiko šilumą ir nepraleidžia šalčio.  Natūralios Odos knygos uždangalas - odinis svečių knygos dėklas. Unikali ir praktiška dovana moteriai, merginai, kuri keliauja, sportuoja, turi nešiojamą kompiuterį, skuba ir daug dirba. Moteriška dovana moterims, dovana  sesei,  dovana uošvienei, dovana marčiai, dovana merginai, dovana dukrai, dovana sužadėtinei, dovana  geriausiai draugei, panelei, dovana  seneliui, dovana  sužadėtiniui.

 

 

 


Pardavėjas: Edita Lokienė

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  29 €
  0

Pridėti

 • Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudinga dovana vyrams

  19 €
  0

  Užsukamas Tušinukas Rašiklis iš nerūdijančio žalvario su užkišimu į sąsiuvinį

  22 €
  0

  Plunksnakotis - sunkus parkeris iš medžio ir žalvario

  25 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Natūralios odos dėklas + Stora užrašinė 300pls - Gimtadienio dovanos vyrams vyrui sūnui

  79 €
  0

  Akinių dėklas | Odinis Penalas | Pieštukinė

  39 €
  0

  Odinis Paso dėklas + Inicialai įspausti

  38 €
  0

  Vairuotojo Pažymėjimo - automobilio Dokumentų dėklas Iš natūralios odos + Inicialai

  77 €
  0

Susijusios prekės:

Populiariausios: