...

Telefono Ausinukų dėklas - praktiškos mažos dovanos

Prekės kodas: G 280

Prekė

Pridėti Dėžutę

Inicialai ant odonio dėkliuko

Pridėti ausinukus

...
Kiekis: 1
10,00 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Asmeniškai mūsų naudojams diena iš dienos.  Minimalistinis telefono ausinių laidų dėkliukas iš natūralios odos. Visur telpa, visur nešamės, visur keliaujam ir judam kartu. Ši dovana tikrai leis prisiminti JUS dažnai!
 Dovanos Su inicialais gimtadienio ar Kalėdų  proga vyrams, vaikinui, draugui, panelei ar merginai. Ji visiems patiks.   

Kiekvienam naudinga dovana papuošta gavėjo vardo ir pavardės raidėmis.
Telefono Ausinių laidų dėkliukas pagamintas rankomis - suteiks dar daugiau unikalumo ir išskirtinumo. Laidų dėkliukas Pagamintas iš natūralios odos su metalinėm staupdėm tarnaus labai ilgai.   

Inicialai:   po adresu laukelyje - ,,Pastabos" nurodykite   inicialus, kuriuos įspausti į odą; Norimą odos spalvą.   
Oda: vidutinio storumo natūrali oda 1.5 - 2.2mm
Spalvos:   raudona,  ruda tamsi, ruda šviesi, žalia, mėlyna,  (naudojama natūrali oda, todėl kiekvieno gaminio spalvos ryškumas skiriasi, priklausomai nuo gaunamos odos).
Spalvą nurodykite - užsakymo metu po adresu laukelyje - ,,Pastabos" nurodykite.
Įpakavimas: įrišta į retro laikraštinį puošimo popierių. Galimas ir retro medinės skrynelės su medžio drožlėmis įpakavimas (vyriai sendinti, spalva pakitus senoviška - matyti nuotraukose, galimos rūdys) 
Dydis: 8-10 cm x 8-10 cm 

Privalumai:  praktiškas, nedidelis ir visur telpa, kokyviškas ir kvepia natūralia oda, o svarbiausia pagamintos rankomis su meile. 

 

Orginalios vardinės gimtadienio dovanos vaikinui ar geriausei draugei, merginai, panelei.  Naudingos unikalios vyriškos dovanos programuotojams. Odinis dėklas vaikinui - merginai - panelei -  modernus telefono ausinukų laidų dėkliukas geriausiam draugui - išskirtinės dovanos iš odos - vardinei dėklai ausinukams  praktiška dovana tėčio dienos progra, oda pasižymi plačiomis dovanų idejų galimybėmis. Dovana Jubiliejaus sukakties gimtadienio dovanos.  


Iš natūralios odos ausinių laidų dėkliukas  -  dovanos aukštos kokybės. Praktiška naudinga dovana vyrams, moterims, dovana vyrui, broliui, sesei, uošviui, žentui, vaikinui, merginai ar panelei. Gimtadienio dovana sukaktuviu proga. Dovana tėčiui tėvo dienos progra, gera dovana, dovanu idejos, aukštos kokybės 

Naudingos kasdienės dovanos iš natūralios odos kiekvienam vyrui ir jaunuoliui, vaikinui ar geriausiam draugui. Odiniai gaminiai naudingas pasirinkimas dėl savo patvarumo, unikalumo, kvapo ir ilgaamžiškumo. Jie taip pat sulaiko šilumą ir nepraleidžia šalčio. Natūralios Odos telefono ausinių laidų dėklas - praktiška dovana vaikinui vyrui geriausiui draugui ar draugei - unikali dovana vyrams,  kurie turi dokumentų, nešiojamą kompiuterį, skuba ir daug dirba. Vyriškos ir moteriškos dovanos, dovana broliui ar sesei,  dovana į kelionę, dovana  žentui, dovana  vaikinui, dovana  panelei, dovana  sužadetiniui.

Ši prekė bus pagaminta išskirtinai jūsų užsakymui, todėl negalima jos grąžinti.

Kartu su praktiška dovana galite užsakyti balionų puokštę, kurią pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose mietuose.

 

Pagaminta: rankų darbo LIETUVOJE


Pardavėjas: Evelina Lokė

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  29 €
  0

Pridėti

 • Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudinga dovana vyrams

  19 €
  0

  Užsukamas Tušinukas Rašiklis iš nerūdijančio žalvario su užkišimu į sąsiuvinį

  22 €
  0

  Plunksnakotis - sunkus parkeris iš medžio ir žalvario

  25 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Natūralios odos dėklas + Stora užrašinė 300pls - Gimtadienio dovanos vyrams vyrui sūnui

  79 €
  0

  Akinių dėklas | Odinis Penalas | Pieštukinė

  39 €
  0

  Odinis Paso dėklas + Inicialai įspausti

  38 €
  0

  Vairuotojo Pažymėjimo - automobilio Dokumentų dėklas Iš natūralios odos + Inicialai

  77 €
  0

Populiariausios: