...

Tikrų rausvų Perlų Apyrankė

NUOLAIDA: -15 %
Prekės kodas: G440

Prekė

Pridėti auskarus

...
Kiekis: 1
35,00 € 29,75 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Natūralių perlų tampri apyranktė iš tikrų ružavų perlų. Graži dovana moterims: žmonai, merginai, panelei  ar dukrai

Rausvos spalvos perlų apyrankė - išsiskirs iš kitų. Būkite unikali ir išsiskirkite iš minios koncerte ar teatre. Perlai lengvai priderinami prie įvairios aprangos. Gražūs ir ypatingi, nes nėra Žemėje dviejų visiškai identiškų perlų - sukurta gamtos. Kultivuoti tikri upiniai perlai išauginti tikruose moliuskuose. 

● Perlo rūšis: natūralūs gėlavandeniai perlai (sertifikuoti Europoje) 
● Perlo dydis: tikri perlai, apie 9-10 mm skersmuo 
(vienas šonas plokštesnis)
● Perlo forma:  mėnulio - viena pusė plokštesnė
● Spalva:  rausva/orandžinė 
● Svoris: ~24g   

● Užsegimas: tampri kokybiška elestinga guma
● Apyrankės ilgis: apie 19cm tampri   


Europoje sertifikuoti: 100% tikri perlai - auginti net 3-5 metus
Sertifikatai / įspaudai:

 • Europoje registruotas sertifikato ženklas (įspaustas ant kiekvieno gaminio)
 • + Lietuvos Prabavimo Rūmų ženkas (įspaustas ant kiekvieno gaminio su sidabro arba aukso praba)

 
Tikri perlai yra originalus moliuskų kūrynys ir kiekvienas perlas yra skirtingas. Nesutiksite dviejų identiškų perlų visoje planetoje. Tikrai perlai dažnai turi nedidelių ar didesnių trūkumų: nėra tobulos apvalios formos, tobulai vienodo dydžio ir blizgumo ar spalvos ryškumo. Taip juos ir atpažinsite. Bet gamindami papuošalus stengiasi atrinkti panašius vienas į kitą. Paėmus tikrus perlus į ranką - jie bus vėsūs ir šaltoki. Patrynus perlus vienas į kitą irgi pajausite skirtumą - trapumo ir šiurkštumo.

Sidabro detalės padengtos plonu Rodžio sluoksniu, kuris kaip ir platina priklauso tai pačiai metalų grupei. Todėl papuošalai tampa atsparesni įbrėžimams. Rodis yra labai tvirtas metalas, priešingai nei sidabras, kuris yra gana minkštas, todėl sidabrą padengus rodžiu - gaminio tvirtumas padidėja ir galėsite ilgai juo džiaugtis.

 

Perlinių papuošalų dovanų idėjos iš tikrų natūralių kultinuotų moliuskų perlų. Perlinė apyrankė geriausiai draugei, žmonai vestuvių metinių proga, mamai mamos dienos proga, sesei gimtadienio proda, dukrai Kalėdų proga.
 
 
Orginalūs perlų papuošalai, perlų apyrankė praktiška gimtadienio dovana moterims.  Graži dovana geriausiai draugei, dovana merginai, dovana draugei, dovana sužadetinei, dovana moksleivei, abituriantei.Rausvų ružavų natūralių perlų apyrankė. Tikrai perlai išauginti iš moliuskų. Natūralių perlų apyrankė moterims. Praktiška ir graži gimtadienio dovana žmonai, perlai mamai, dukrai, merginai, panelei, meilužei, vetuvių metinių proga. Dovanos Mamos dienos proga. Papuošalų dovanų idėjos Kelėdoms

Kartu su gražiu perlų papuošalu dovana galite užsakyti saldainių, ar natūralių perlų apyrankę, ar vėrinį, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose mietuose.

Brangūs ir kokybiški moteriški perliniai papuošalai, rausvų perlų apyrankė, tikrų su tikrais perlais - dovanos iš natūralių kultivuotų perlų. Ypatingai gražios dovanos nustebina - suteikia daugiau elegancijos ir išskirtinumo. Kokybiški perlų papuošalai - naudinga dovana moterims. Gimtadienio dovana perlinė apyrankė iš natūralių kultivuotų ružavų perlų - tikrų perlų apyrankė . Graži tikra apyrnakė iš perlų  žmonai, dovana iš perlų sesei,  perlų dovana  geriausiai draugei, apyrankė merginai ar mamai, dovana sužadetinei, dovana moksleivei, abituriantei.

Perlinė apyrakė internetu pristatymas į namus visoje Lietuvoje: Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir kitur

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  25 €
  0

  Papildomai 5 Eur

  5 €
  0

  Papildomai 10 Eur

  10 €
  0

  Papildomai 20 Eur

  20 €
  0

  Papildomai 30 Eur

  30 €
  0

  Papildomai 40 Eur

  40 €
  0

  Papildomai 50 Eur

  50 €
  0

Pridėti

 • Dovana Personalizuotas Natūralios odos kompiuterio pelės kilimėlis

  12 €
  0

  Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudingos dovanos vyrams

  15 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Metaliniai Galvosūkiai suaugusiems - universalios dovanos vyrams, tėvams, seneliams

  36 €
  0

  Smulkios dovanos vyrams - Galvosūkiai praktiškos dovanos

  19 €
  0

  Odinis Penalas | Pieštukinė | Akinių dėklas - Dovanos moterims mamai merginai panelei

  30 €
  0

Populiariausios: