...

Užrašų Papkė iš natūralios odos + įspausti inicialai praktiškas dėklas blonknotams dovanos vyrams

Prekės kodas: G 282

Dydis

...
Kiekis: 1
89,00 €

Aprašymas

Darbo užrašų papkė - dėklas. Sendingos rudos spalvos, iš natūralios odos. Naudingos dovanos vyrams. Dovanos gimtadienio, jubiliejaus, tėvo dienos proga. Tinkamas bloknotų odinis įdėklas. Pristatymas internetu į namus visoje Lietuvoje.

Susisiekti dėl šios prekės gamybos info@GRIZLIS.lt

Gaminimas pagal užsakymą 1-4 dienos prikalusomai nuo užimtumo.

Naudingas darbo užrašų dėklas su skyriais lapams A4 ir užrašų lapeliams. Praktiškas dizainas ir natūrali spalva - suteikia ypatingai malonų pojūtį. Sužadina aplinkinių smalsumą ir dėmesį


Oda: vidutinė (1,2-2,2mm), aukštos kokybės, natūrali oda tarnaus labai ilgai.
Siūlai: itin stiprūs siūlai su kampuose dvigubais užtviritnimais.
Užsegimas: su spaude (arba magnetu, arba saga ir aplink ją apvyniojamas odinis dirželis - parašyti užsakymo metu po adresu laukelyje Pastabos) 
Spalva: 1.5mm storio 
tamsiai ruda, 2-2.2mm storio: raudona, tamsiai mėlyna, tamsiai žalia, ruda su raukšlėta-nelygi (naudojama natūrali oda, todėl kiekvieno odos gabalo spalvų intensyvumas kažkiek varijuoja ir nėra identiškas). Gaminiai yra autentiški, pagaminti iš kruopšiai atrinktų odos gabaliukų
Privalumai: pakankamai lengvas iš plonos odos. Stilingai paprastai atrodantis.  Odiniai gaminiai  ilgaamžiški ir patvarūs , malonūs  liesti, išskirtinai atrodo, su metais įgauna prisiminimus.

Lytis: Tinka tiek vyram tiek moterims    
Matmenys: A4 lapams 
(dėklo dydis apei: ~23 x 34 cm);  Galima siūti ir platesnį ar siauresnį. Odinio gaminio matmenys yra preliminarūs, tačiau pakankamai tikslūs. Kadangi gaminama rankomis, galima maža paklaida.
Užrašinės ir kiti priedai nuotraujoje Nepridedami

   

Geros Dovanos aukštos kokybės odiniai užrašų dėklai, įmautės papkės, odiniai dėklai

Jubiliejaus 20-to 30-to 40-to 50-to 60-to  mečio vardinės išgraviruotos dovanos iš odos. Natūralios dovanos sukaktuviu progomis vyrams. Odinis užrašų krepšys - papkė  
 

  Dokumentų dėklas iš natūralios odos tėvo dienos progra 

Aukštos kokybės rankų darbo dovanos. Prabangios brangios vardinė dovana su inicialais. Personalizuotos dovanos vyrams. Individualios dovanos vyrui sukaktuvių proga. Praktiška ir naudinga dovana vyrams. Dovana vyrui ar tevui teciui, broliui, uosviui, vaikinui, suždėtiniui dovana, seneliui, šefui, bosui, vadovui, viršininkui, įmonės darbuotojams. 

 

Dovanos iš odos yra mūsų prisiminimai - lyg nuotraukų albumas. Jos įgauna įbrėžimų, bet neplyšta. Jos kvepia, keičia spalvą ir bresta - įgauna konjako ir gintaro atspalvį. Tai gyvas produktas apie kurį mes pamiršome.

Dokumentų ir užrašų papkė dėklas  - Verslo dovanos aukštos kokybės prabangios brangios dovanos Praktiškos naudingos dovana vyrams, vyriška dovana vyrui, broliui, uosviui, zentui, vaikinui, seneliui, suzadetiniui. Gimtadienio dovana sukaktuviu proga.

Dovana tėčiui tėvo dienos progra, gera dovana, dovanu idejos, aukštos kokybės 
Orginalios praktiškos   dovanos moterims Jubiliejaus 30-to 35-to 40-to 45-to 50-to 55 60-čio 65  70-to 75 80 mečio proga.

Praktiškos dovanos iš odos vyrui verslininkui, darbo kolegai, finansininkui, buhalteriui. Natūralios odos vyriškos dovanos sukaktuviu proga. Odinis dokumentų dėklas iš natūralios odos - odinė užrašinė vyrams - užrašų papkė   - praktiška dovana tėvo dienos progra,  oda pasižymi plačiomis dovanų idejų galimybėmis. Jubiliejaus sukakties gimtadienio dovanos. 
 

 

Praktiškos dovanos ir įrankių, pieštukų, rašiklių  dėklai krepšiai iš natūralios odos kiekvienam vyrui ir jaunuoliui. Odiniai gaminiai naudingas pasirinkimas dėl savo patvarumo, unikalumo, kvapo ir ilgaamžiškumo. Jie taip pat sulaiko šilumą ir nepraleidžia šalčio. Natūralios Odos gaminiai - unikali dovana vyrams,  kurie turi dokumentų, nešiojamą kompiuterį, skuba ir daug dirba. Moteriškos dovanos moterims, dovana sesei,  dovana geriausiai draugei,  dovana panelei, dovana merginai, dovana mamai, dovana sužadetiniui.

Odiniai gaminiai, naturalios odos dovanos vyrams, praktiskos dovanos, naudingos dovanos, prabangios dovanos, brangios dovanos vyrams vyrui, dovanos is odos, Natūralios odos gaminiai, rankų darbo, odinis diržas, odiniai diržai, odinis, odines pinigines, odinei krepsiai, odines tases, odines uzrasines, odines imautes kompiuteriams

 


Kartu su praktiška dovana galite užsakyti dėžutė su natūraliomis medžio drožlėmis. Natūralios odos naudingą aksesuarą ar suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Kalvarija, Druskininkai, Ukmergė, Pasvalys, Radviliškis, Kuršėnai, Joniškis, Šilutė, Tauragė, Gargždai, Palanga, Kretinga, Jonava, Kėdainiai ir kituose mietuose.Ši prekė bus pagaminta išskirtinai jūsų užsakymui, todėl negalima jos grąžinti.

Pagaminta: rankų darbo LIETUVOJE


Pardavėjas: Evelina Lokė

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  29 €
  0

Pridėti

 • Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudinga dovana vyrams

  19 €
  0

  Užsukamas Tušinukas Rašiklis iš nerūdijančio žalvario su užkišimu į sąsiuvinį

  22 €
  0

  Plunksnakotis - sunkus parkeris iš medžio ir žalvario

  25 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Natūralios odos dėklas + Stora užrašinė 300pls - Gimtadienio dovanos vyrams vyrui sūnui

  79 €
  0

  Akinių dėklas | Odinis Penalas | Pieštukinė

  39 €
  0

  Odinis Paso dėklas + Inicialai įspausti

  38 €
  0

  Vairuotojo Pažymėjimo - automobilio Dokumentų dėklas Iš natūralios odos + Inicialai

  77 €
  0

Populiariausios: