...

Vyriška odinė piniginė + Iššokančių kortelių mechanizmas

Prekės kodas: G 346

Spalva

Inicialai

...
Kiekis: 1
55,00 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Šiuolaikiška ir patikima vyriška piniginė su vieno mygtuko paspaudimu ir iššokančiomis banko ir nuolaidų kortelėmis. Vyriška piniginė iš natūralios odos. Naudinga gimtadienio dovanų idėja tėčiui, sūnui, vyrui.    

Kortelių skyrius iš metalo su iššokančiomis banko kortelėmis -  paspaudus mygtuką. Kortelės laikosi ypatingai tvirtai ir neiškrenta net įdėjus tik vieną ir apvertus piniginę.
 
Talpa:

 • nuo 6-10 kortelių (banko 6, plonesnės 10)
 • kišenėlė centams
 • skyrius gryniems pinigams laikyti 

Išmatavimai:  Piniginė yra nedidelė 10 x 8 x 2.5 cm
Inicialai:   įspausime dvi raides (be lietuviškų simbolių). Inicialus nurodykite užsakymo metu, po adresu - laukelyje ,,Pastabos". 
Pastaba: ant priekio yra vyčio ženklas

Dėžutėsupakuosim gražiai į  dėžutę

Išskirtinė dovana vyrams. Piniginė - dėkliukas - naudinga dovana kiekvienam vyrui.  Oda maloni liesti, kvepia natūralia oda. Dovana tėvo dienos proga su pristatymu į namus visoje  Lietuvoje. Naudinga dovana Tėčiui į namus.  

Dovana vyrams. Individuali dovana vyrui sukaktuvių proga. Praktiška ir naudinga dovana vyrams. Dovana vyrui ar tėvui tėčiui, broliui, uošviui, vaikinui, sužadėtiniui dovana, seneliui. 

 

Kalėdų dovanų idėja iš natūralios odos: banko kortelių dėklas, krepšys, odinė piniginė, kasdieniai daiktai darbui ir laisvalaikiui.  
Šiuolaikiška vyriška piniginė. Praktiška dovana vyrams ir odinis gaminys. 

Iš natūralios odos - vyriška dovana iš odos. Naudinga dovana  Kalėdų proga

Banko kortelių odinis dėklas - moderni piniginė. Natūralios odos vyriška piniginė. Naudinga ir  praktiška dovana iš odos. Odinė Kalėdinė   Dovana. Gimtadienio dovana vadovui, viršininkui, Odinė vyriška piniginė su kortelių iššokimu.

Vyriška odinė piniginė su iššokančiomis banko kortelėmis ✓ Iš natūralios odos ✓ Praktiška gimtadienio dovana vyrams vyrui. Naudinga gimtadienio dovana jubiliejaus proga tėčiui tėvo dienos proga, vaikinui, broliui,sūnui odinis aksesuaras.

 

Praktiška dovana iš natūralios odos, kiekvienam vyrui ir jaunuoliui. Odinis gaminys, naudingas pasirinkimas dėl savo patvarumo, unikalumo, kvapo ir ilgaamžiškumo. Odinis gaminys taip pat sulaiko šilumą ir nepraleidžia šalčio. Natūralios Odos vyriška piniginė su iššokančiomis banko kortelėmis -  iš natūralios itališkos odos - išskirtinė ir klasikinė stiliaus detalė. Natūralios Odos gaminys - unikali dovana vyrams,  kurie nešiojasi daug  dokumentų, nešiojamą kompiuterį, skuba ir daug dirba. Vyriškos dovanos vyrams, dovana  broliui,  dovana uošviui,  dovana žentui, dovana vaikinui, dovana sūnui, dovana sužadėtiniui.

 

Kartu su praktiška dovana galite užsakyti natūralios odos naudingą aksesuarą ar suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Kalvarija, Druskininkai, Ukmergė, Pasvalys, Radviliškis, Kuršėnai, Joniškis, Šilutė, Tauragė, Gargždai, Palanga, Kretinga, Jonava, Kėdainiai ir kituose miestuose.

Odinių aksesuarų ir dovanų vyrams pristatymas internetu į namus nuo 2 Eur visoje Lietuvoje ir į užsienį.


Pardavėjas: Evelina Lokė

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  29 €
  0

Pridėti

 • Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudinga dovana vyrams

  19 €
  0

  Užsukamas Tušinukas Rašiklis iš nerūdijančio žalvario su užkišimu į sąsiuvinį

  22 €
  0

  Plunksnakotis - sunkus parkeris iš medžio ir žalvario

  25 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Natūralios odos dėklas + Stora užrašinė 300pls - Gimtadienio dovanos vyrams vyrui sūnui

  79 €
  0

  Akinių dėklas | Odinis Penalas | Pieštukinė

  39 €
  0

  Odinis Paso dėklas + Inicialai įspausti

  38 €
  0

  Vairuotojo Pažymėjimo - automobilio Dokumentų dėklas Iš natūralios odos + Inicialai

  77 €
  0

Susijusios prekės:

Populiariausios: