...

Vyriškas itališkas odinis Portfelis

Prekės kodas: G 336

Spalva

Pridėti

...
Kiekis: 1
188,00 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Vyriška tašė - portfelis,  pagamintas iš aukščiausios kokybės  (augalinio rauginimo)  prabangios odos.  Gaminys, kuris tarnaus visą jūsų gyvenimą! Prabangi  gimtadienio dovana vyrams, tėčiui, sūnui, vaikinui.

 

 

 

 Dizainas 

Natūralios odos vyriškas portfelis - tašė, minimalistinio praktiško stiliaus. Aukščiausios kokybės natūralaus augalinio    rauginimo oda - labai maloni liesti. Turi išskirtinį prabangos ir patvarumo jausmą. Vyriška tašė tinkama nešiojamam kompiuteriui iki 15" colių ir dokumentams. Tašė turi prisegamas petnešas. Būk išskirtinis.

​· Kišenė išorėje jūsų užrašams
· Užsegama metaliniu užtrauktuku didelis skyrius
​· Prisegama petneša
· Patogios pastandintos rankenos

· Vidinės kišenėlės

 

Naudojamos medžiagos

 • Aukščiausios kokybės oda (augalinio rauginimo )  prižiūrima tarnauja  dešimtmečius kartais šimtmečius. Ne veltui itališka augalinio rauginimo oda yra pati garsiausia Pasaulyje 
 • Kraštai padengti derva, kad atrodytų dar gražiau
 • Natūraliai švelniai kvepia

 

  Spalva ir Oda

 • Oda dažyta rankomis naudojant natūralius dažus. Oda pagaminti naudojant augaluose rauginimo metodą, kuriame naudojamos tik natūralios medžiagos ir nėra kenksmingų cheminių medžiagų
 • Tai suteikia odai išskirtinį jausmą liečiant, ypatingą spalvą ir ypač didelį ilgaamžiškumą, kuris dažnai tęsiasi visą gyvenimą (prižiūrint kartais sutepant odos balzamu) 

  

Išlik Organizuotu

 • Užsegamas skyrius ir kelios kišenės viduje, kad sutvarkytumėte savo daiktus
 • Išorinis užtrauktukas į kišenę šone, joje patogu laikyti dalykus,  kuriuos norite laikyti arti dėl saugumo, bet vis tiek lengvai pasieksite keliaudami
 • Tinka A4 formato dokumentams ir aplankams

 

Matmenys:

 • Odinio dėklo dydis: 40 x 30 x 8.5 cm 
 • Talpinamas nešiojamas kompiuterio dydis iki 15" colių ( pvz: Macbook Pro ir Air 11", 12", 13" ir 15" colių)  
 • Popieriaus ir bloknotų dydis iki A4 lapų
 • Kišenėlė telefonui ir banko kortelėms

 

Diržai:

 • Prisegami  reguliuojamo ilgo diržai, patogios rankenos.

Lytis: Tinka tiek vyram tiek moterims  

 

Kokybė

· Aukščiausios kokybės (augalinio rauginimo) oda, kuri tarnaus dešimtmečius 

 

Kalėdų dovanų idėja iš natūralios odos: dėklas, krepšys, kasdienis daiktas darbui ir laisvalaikiui.  
Laisvalaikio ir darbo vyriška tašė, rudas, juodas, oranžinis odinis krepšys per petį. Praktiška dovana vyrams ir aukštos kokybės odinis gaminys. 

Iš natūralios odos -  kokybiška vyriška tašė kompiuteriui iki 15" colių. Naudinga prabangi dovana  įmonės partneriams Kalėdų proga. Aukštos kokybės studento, verslininko krepšys. Prabangi brangi vardinė dovana. 

Kompiuterio odinė tašė tinkanti ir Macbook Pro Air. Odinis krepšys dokumentams. Prabangus aukščiausios kokybės. Naudinga ir  praktiška dovana iš odos. Odinė Kalėdinė brangi Dovana. Aukštos kokybės gimtadienio dovana vadovui, viršininkui,  Odinė vyriška tašė.

Natūrali odos kompiuterio tašė vyrui . Prabangi Iš Natūralios odos tašė. Praktiška odinė Kalėdinė Dovana. Dovana vyrui metinių proga, gimtadienio, jubiliejaus 30 40 50 60 odinis užrašų dėklas Macbook pro Air Brangi prabangi dovana.

    

 Dovana yra Praktiška ir Naudinga vyrams -  kai pamąstoma  ar ji stovės lentynoje ar ji  bus kas dieną šalia, automobilyje, po ranka prie stalo darbe, netoliese laisvalaikiu, o gal net sportuojant ar keliaujant? 

 
Natūralios Odos daiktas - kuria prisiminimus, nes yra labai ilgaamžis. Kiekvienas įbrėžimas ar įlinkimas įgautas per metus - mums primena konkrečią akimirką ir įvykį, o svarbiausia - mus supusius žmones.
   

Praktiškos vyriška tašė - dovana iš natūralios odos, kiekvienam vyrui ir jaunuoliui. Odinis gaminys, naudingas pasirinkimas dėl savo patvarumo, unikalumo, kvapo ir ilgaamžiškumo. Odinis gaminys taip pat sulaiko šilumą ir nepraleidžia šalčio. Natūralios Odos gaminys - unikali dovana vyrams,  kurie nešiojasi daug  dokumentų, nešiojamą kompiuterį, skuba ir daug dirba. Vyriškos dovanos vyrams, dovana  broliui,  dovana uošviui,  dovana žentui, dovana vaikinui, dovana sūnui, dovana sužadėtiniui.

Odinis gaminys, natūralios odos dovana vyrams, praktiška dovana, naudinga dovana, prabangi dovana, brangi dovana vyrams, vyrui, dovana iš odos, Natūralios odos gaminys, rankų darbo, odinis diržas, odinis, odinė piniginė, odinis krepšys, odinė tašė, odinė užrašinė, odinė įmautė kompiuteriui.

Kartu su praktiška dovana galite užsakyti natūralios odos naudingą aksesuarą ar suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Kalvarija, Druskininkai, Ukmergė, Pasvalys, Radviliškis, Kuršėnai, Joniškis, Šilutė, Tauragė, Gargždai, Palanga, Kretinga, Jonava, Kėdainiai ir kituose miestuose.

 
Dovanų vyrams pristatymas internetu į namus nuo 2 Eur visoje Lietuvoje ir į užsienį.


Pardavėjas: Edita Lokienė

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  29 €
  0

Pridėti

 • Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudinga dovana vyrams

  19 €
  0

  Užsukamas Tušinukas Rašiklis iš nerūdijančio žalvario su užkišimu į sąsiuvinį

  22 €
  0

  Plunksnakotis - sunkus parkeris iš medžio ir žalvario

  25 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Natūralios odos dėklas + Stora užrašinė 300pls - Gimtadienio dovanos vyrams vyrui sūnui

  79 €
  0

  Akinių dėklas | Odinis Penalas | Pieštukinė

  39 €
  0

  Odinis Paso dėklas + Inicialai įspausti

  38 €
  0

  Vairuotojo Pažymėjimo - automobilio Dokumentų dėklas Iš natūralios odos + Inicialai

  77 €
  0

Susijusios prekės:

Populiariausios: