IŠPARDAVIMAS
Vasario 21 - 28d
Nuolaidos iki -25%
...

Ypatinga Auksinė Perlų apyrankė

NUOLAIDA: -11 %
Prekės kodas: G634

Prekė

Pridėti vėrinį

Pridėti auskarus

...
Kiekis: 1
449,00 € 399,61 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Nuostabių Perlų Auksinė Apyrankė moterims.  Nemirštanti klasika pritaikyta dizainerių šiuolaikiniam pasauliui. Apyrankė iš tikrų perlų.   

 

● Užsegimas auksinis, praba 585 o 
● Perlo rūšis: natūralūs gėlavandeniai perlai (sertifikuoti Europoje) 
● Perlo dydis: tikri perlai  9.5 - 
10mm skersmuo  
● Perlo forma: apvalūs  
● Spalva:  balta
● Svoris:  apie 20

● Papildomai: už papildomą mokestį - galima pridėti priderintą perlų auskarus arba tokio pačio dizaino vėrinį


Europoje sertifikuoti: 100% tikri perlai - auginti net 3-5 metus
Sertifikatai / įspaudai  

 • Europoje registruotas sertifikato ženklas (įspaustas ant kiekvieno gaminio)
 • ir Lietuvos Prabavimo Rūmų ženklas (įspaustas ant kiekvieno gaminio su metalo praba

 
Tikri perlai yra originalus moliuskų kūrinys ir kiekvienas perlas yra skirtingas. Nesutiksite dviejų identiškų perlų visoje planetoje. Tikrai perlai dažnai turi nedidelių ar didesnių trūkumų: nėra tobulos apvalios formos, tobulai vienodo dydžio ir blizgumo ar spalvos ryškumo. Taip juos ir atpažinsite. Bet gamindami papuošalus stengiasi atrinkti panašius vienas į kitą. Paėmus tikrus perlus į ranką - jie bus vėsūs ir šaltoki. Patrynus perlus vienas į kitą irgi pajausite skirtumą - trapumo ir šiurkštumo. 


 
Auksiniai perlų karoliai su geltono aukso užsegimu. Baltos spalvos perliukai elegancijos etalonas -  tikrų perlų karoliai internetu praktiška gimtadienio dovana moterims.  Graži, Kalėdinė dovana geriausiai draugei, dovana merginai, dovana draugei, dovana sužadėtinei, dovana moksleivei, abiturientei.


Auksinė apyrankė su perlais ir auksiniu užsegimu. Perliniai karoliai iš natūralių perlų. Perlų apyrankė gera kaina. Pagaminta iš tikrų kultivuotų perlų vėrinys. Unikalaus dizaino, moterims Gimtadienio dovana žmonai, perlai mamai, dukrai, merginai, panelei, meilužei, Mamos dienos proga. Papuošalo idėja Kalėdoms.

Kartu su gražiu perlų papuošalu dovana galite užsakyti saldainių, ar natūralių perlų apyrankę, ar vėrinį, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose miestuose.

 

Brangus ir kokybiškas moteriškas perlų papuošalas, natūralių tikrų baltos spalvos perlų apyrankė, tikrų perlų auksinė apyrankė su tikrais perlais  - dovana iš natūralių kultivuotų perlų. Ypatingai graži dovana nustebina - suteikia daugiau elegancijos ir išskirtinumo. Kokybiškas perlų papuošalas - naudinga dovana moterims. Kalėdinė dovana moterims iš perlų ir aukso. Brangi dovana iš aukso 30 metiniu proga žmonai, išskirtinio dizaino auksinė perlinė apyrankė. Graži, juodųjų perlų apyrankė žmonai, dovana iš perlų sesei,  perlų dovana  geriausiai draugei, auskarai merginai ar mamai, dovana sužadėtinei, dovana moksleivei, abiturientei.

Balta perlų apyrankė su auksiniu užsegimu. Karoliai internetu pristatymas į namus visoje Lietuvoje: Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir kitur.


Pardavėjas: Tautvydas Lokys

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  29 €
  0

Pridėti

 • Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudinga dovana vyrams

  19 €
  0

  Užsukamas Tušinukas Rašiklis iš nerūdijančio žalvario su užkišimu į sąsiuvinį

  22 €
  0

  Plunksnakotis - sunkus parkeris iš medžio ir žalvario

  25 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Natūralios odos dėklas + Stora užrašinė 300pls - Gimtadienio dovanos vyrams vyrui sūnui

  79 €
  0

  Akinių dėklas | Odinis Penalas | Pieštukinė

  39 €
  0

  Odinis Paso dėklas + Inicialai įspausti

  38 €
  0

  Vairuotojo Pažymėjimo - automobilio Dokumentų dėklas Iš natūralios odos + Inicialai

  77 €
  0

Susijusios prekės:

Populiariausios: