...

Kelių spalvų Natūralių perlų vėrinys

Prekės kodas: G 582

Prekė

Pridėti Dėžutę

Pridėti apyrankę

Pridėti auskarus

...
Kiekis: 1
155,00 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Net kelių spalvų natūralių perlų vėrinys iš juodų ir šviesesnių perliukų. Ypatinga dovana moterims Kalėdų ar gimtadienio proga. Perliniai karoliai iš tikrų perlų šių metų dizaino modelis.   

Įvairių juodų spalvų perliukų vėrinys - tai ypatingo šių metų dizaino vėrinys išsiskiriantis savo dizainu. Gražūs perlų karoliai atkreips daugelio dėmesį. Papuošalas mėgstančioms išsiskirti iš daugumos tyliai. Perlai labai panašūs vienas į kitą, bet nėra Žemėje dviejų visiškai identiškų perlų - sukurta gamtos, o šie kampuoti dar labiau žavi. Kultivuoti tikri upiniai perlai išauginti moliuskuose. 


● Užsegimas 925 sidabras. Dėl didesnio atsparumo subraižymams padengta labai plonu sluoksniu rodžio. Rodis priklauso tai pačiai metalų grupei kaip ir platina
● Perlo rūšis: natūralūs gėlavandeniai perlai (sertifikuoti Europoje) 
● Perlo dydis: tikri perlai nuo
7 iki 10mm skersmuo 
● Perlo forma: apvalūs (galimi nedideli įdubimai, išauginti moliuskuose)
● Spalva:  Juoda ir Pilka
● Svoris: ~36

● Ilgis: reguliuojasi 43 - 47cm   
● Papildomai: už papildomą mokestį - galima pridėti priderintą perlų auskarus 


Europoje sertifikuoti: 100% tikri perlai - auginti net 3-5 metus
Sertifikatai / įspaudai  

 • Europoje registruotas sertifikato ženklas (įspaustas ant kiekvieno gaminio)
 • ir Lietuvos Prabavimo Rūmų ženklas (įspaustas ant kiekvieno gaminio su metalo praba

 

 
Tikri perlai yra originalus moliuskų kūrinys ir kiekvienas perlas yra skirtingas. Nesutiksite dviejų identiškų perlų visoje planetoje. Tikrai perlai dažnai turi nedidelių ar didesnių trūkumų: nėra tobulos apvalios formos, tobulai vienodo dydžio ir blizgumo ar spalvos ryškumo. Taip juos ir atpažinsite. Bet gamindami papuošalus stengiasi atrinkti panašius vienas į kitą. Paėmus tikrus perlus į ranką - jie bus vėsūs ir šaltoki. Patrynus perlus vienas į kitą irgi pajausite skirtumą - trapumo ir šiurkštumo. 

 
Juodų perlų vėrinys iš didėjančių juodos spalvos tikrų perlų internetu gera kaina. Juodų perlų karoliai ypatinga jubiliejaus ir perlinių metinių dovana moterims.  Graži Kalėdinė dovana geriausiai draugei, dovana merginai, dovana draugei, dovana sužadėtinei, dovana moksleivei, abiturientei.

Unikalus Natūralių Perlų Vėrinys Karoliai su perlais gera kaina internetu. Juodos spalvos perlai Kalėdoms, gimtadienio brangi dovana moterims: žmonai, perlai mamai, dukrai, merginai, panelei, dovana mamos dienai, ypatinga dovana vestuvių metinių proga.

Kartu su gražiu perlų papuošalu dovana galite užsakyti saldainių, ar natūralių perlų apyrankę, ar vėrinį, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose miestuose.

 

Brangus ir kokybiškas moteriškas perlų papuošalas, natūralių tikrų juodos, pilkos, baltos spalvos perlų vėrinys, tikrų perlų karoliai su tikrais perlais  - dovana iš natūralių kultivuotų perlų. Ypatingai graži dovana nustebina - suteikia daugiau elegancijos ir išskirtinumo. Kokybiškas perlų papuošalas - naudinga dovana moterims. Kalėdinė dovana moterims iš perlų. Ypatingo dizaino perlinis įvairių spalvų vėrinys iš tikrų kultivuotų perlų - tikrų perlų karoliai. Graži, juodųjų perlų apyrankė žmonai, dovana iš perlų sesei,  perlų dovana  geriausiai draugei, auskarai merginai ar mamai, dovana sužadėtinei, dovana moksleivei, abiturientei.

Įvairių spalvų perlų vėrinys. Karoliai internetu pristatymas į namus visoje Lietuvoje: Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir kitur.


Pardavėjas: Tautvydas Lokys

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  29 €
  0

Pridėti

 • Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudinga dovana vyrams

  19 €
  0

  Užsukamas Tušinukas Rašiklis iš nerūdijančio žalvario su užkišimu į sąsiuvinį

  22 €
  0

  Plunksnakotis - sunkus parkeris iš medžio ir žalvario

  25 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Natūralios odos dėklas + Stora užrašinė 300pls - Gimtadienio dovanos vyrams vyrui sūnui

  79 €
  0

  Akinių dėklas | Odinis Penalas | Pieštukinė

  39 €
  0

  Odinis Paso dėklas + Inicialai įspausti

  38 €
  0

  Vairuotojo Pažymėjimo - automobilio Dokumentų dėklas Iš natūralios odos + Inicialai

  77 €
  0

Susijusios prekės:

Populiariausios: