...

LOTO - stalo žaidimai - naudingos dovanos tėvams tėčiui mamai

Prekės kodas: G 52

Prekė

...
Kiekis: 1
65,00 €

Aprašymas

Azartiškas stalo žaidimas šeimai, tėvams. Medinių bačkučių žaidimas BINGO skatinantis senus prisiminimus. Kalėdinis stalo Žaidimas LOTO. Naudingos dovanos  jubiliejaus proga 50 60 70 80 90. Pristatymas į namus su sveikinimu visoje Lietuvoje


Juokitės, laimėkite, pasiduokite fortūnai. Juokingas laimės stalo žaidimas skatinantis bendrumą ir prisiminimus.
Pabūkite su artimais, LOTO  labai trumpas neįpareigojantis stalo žaidimas su didžiuliu azartu.  

 • Medinės bačkutės - 90 vnt.
 • Maiselis - 1 vnt.
 • Kartoniniai žaidimo bilietai - 24 vnt.
 • Kartoninis įpakavimas - 1 vnt. 

 

Dovanos tėvo dienos proga LOTO į namus. Dovana Tėčiui į namus. Dovana kiekvienam tėvui ir mamai. Tai puiki dovana seneliams į namus, dėl aukstos kokybės medžiagų ir trumpo žaidimo laiko.

Loto praktiškos naudingos dovana vyrams,  Dovana tėčiui tėvo dienos progra, gera dovana, dovanu idejos, aukštos kokybės smagios dovanos, darbuotojams. Stalo žaidimas Loto - orginali dovana tinkanti šeimai, tėčiui, mamai. Suvenyras kalėdoms.

Loto Įpakuoti galime ir medinėje dėžutėje su viduje pripildytą natūraluas medžio drožlėmis (užsakymo metu pasirinkite puošnus įpakavimas ir  įpakuosime dėžutėje su drožlėmis.

 
Kaledų Dovanų idejos šeimai, stalo žaidimas Loto. Gimtadienio dovanu idejos vyrams  

 Loto Stalo žaidimai  tėvams. Senas bačkučių stalo žaidimas LOTO. Naudingos dovanos tėčiui mamai dienos proga. Dovana tėvui jubiliejaus proga 50 60 70 80 90.

Dovanų idėjos iš medžio  vyrui sukaktuvių proga. Praktiškos dovanos iš natūralios medienos Gimtadienio proga vyrams. Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir kitur. Vardinės dovanų idėjos vyrams su inicialais vyrui.


Geros Dovanos aukštos kokybės medinai stalo ar Kalėdų žaidimai, stalo žaidimas LOTO, šeimos juokingi azartiški žaidimai, dovana naujiems namams. Prabangi brangi odinė dovana vyrui. 

Kartu su praktiška dovana iš natūralios odos, galite užsakyti medinę dėžute su natūraliomis medžio drožlėmis,  ar natūralios odos praktišką suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose mietuose.

Unikalios dovanos iš natūralios medienos. Orginalios dovanos įstringa - suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Kokybiški  gaminiai naudingas pasirinkimas dėl savo patvarumo, unikalumo, kvapo ir ilgaamžiškumo. Natūrali mediena maloni liesti.  Loto kokybiškas stalo žaidimas su bačkutėmis -   dovanos  iš medžio namams,    - jauki interjieto detalė, kuri saugo darbastalį. Unikali ir praktiška dovana šeimai, Kalėdoms, senelems. Šeimos dovanos mamai, tėčiui, dovana broliui,  dovana  uošviui, dovana  žentui, dovana  vaikinui, dovana  seneliui, dovana  sužadetiniui.

 


Pardavėjas: Edita Lokienė

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  29 €
  0

Pridėti

 • Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudinga dovana vyrams

  19 €
  0

  Užsukamas Tušinukas Rašiklis iš nerūdijančio žalvario su užkišimu į sąsiuvinį

  22 €
  0

  Plunksnakotis - sunkus parkeris iš medžio ir žalvario

  25 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Natūralios odos dėklas + Stora užrašinė 300pls - Gimtadienio dovanos vyrams vyrui sūnui

  79 €
  0

  Akinių dėklas | Odinis Penalas | Pieštukinė

  39 €
  0

  Odinis Paso dėklas + Inicialai įspausti

  38 €
  0

  Vairuotojo Pažymėjimo - automobilio Dokumentų dėklas Iš natūralios odos + Inicialai

  77 €
  0

Susijusios prekės:

Populiariausios: