...

Karantino laiktarpiu - TAIP mes dirbame!

LOTO - stalo žaidimai - naudingos dovanos tėvams tėčiui mamai

Pridėti

...
Kiekis: 1
58,00 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Stalo žaidimas šeimai, linkismas tėvams. Medinių bačkučių žaidimas Skatinantis  Senus prisiminimus. Kalėdinis stalo Žaidimas LOTO. Naudingos dovanos  jubiliejaus proga 50 60 70 80 90. Pristatymas į namus su sveikinimu visoje Lietuvoje

Juokitės, laimėkite, pasiduokite fortūnai. Juokingas laimės stalo žaidimas skatinantis bendrumą ir prisiminimus.
Pabūkite su artimais, LOTO  labai trumpas neįpareigojantis stalo žaidimas su didžiuliu azartu.  

 • Medinės bačkutės - 90 vnt.
 • Maiselis - 1 vnt.
 • Kartonines kortelės - 24 vnt.
 • Kartoninis įpakavimas - 1 vnt.
 • Žetonai -40 vnt.

Pakuotė gali šiek tiek skritis nuo esančios nuotraukoje. 

Dovanos tėvo dienos proga LOTO į namus. Dovana Tėčiui į namus. Dovana kiekvienam tėvui ir mamai. Tai puiki dovana seneliams į namus, dėl aukstos kokybės medžiagų ir trumpo žaidimo laiko.

Loto praktiškos naudingos dovana vyrams,  Dovana tėčiui tėvo dienos progra, gera dovana, dovanu idejos, aukštos kokybės smagios dovanos, darbuotojams. Stalo žaidimas Loto - orginali dovana tinkanti šeimai, tėčiui, mamai. Suvenyras kalėdoms.

Loto Įpakuoti galime ir medinėje dėžutėje su viduje pripildytą natūraluas medžio drožlėmis (užsakymo metu pasirinkite puošnus įpakavimas ir  įpakuosime dėžutėje su drožlėmis.

 
Kaledų Dovanų idejos šeimai, stalo žaidimas Loto. Gimtadienio dovanu idejos vyrams  

 Loto Stalo žaidimai  tėvams. Senas bačkučių stalo žaidimas LOTO. Naudingos dovanos tėčiui mamai dienos proga. Dovana tėvui jubiliejaus proga 50 60 70 80 90.

Dovanų idėjos iš medžio  vyrui sukaktuvių proga. Praktiškos dovanos iš natūralios medienos Gimtadienio proga vyrams. Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir kitur. Vardinės dovanų idėjos vyrams su inicialais vyrui.


Geros Dovanos aukštos kokybės medinai stalo ar Kalėdų žaidimai, stalo žaidimas LOTO, šeimos juokingi azartiški žaidimai, dovana naujiems namams. Prabangi brangi odinė dovana vyrui. 

Kartu su praktiška dovana iš natūralios odos, galite užsakyti medinę dėžute su natūraliomis medžio drožlėmis,  ar natūralios odos praktišką suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose mietuose.

Unikalios dovanos iš natūralios medienos. Orginalios dovanos įstringa - suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Kokybiški  gaminiai naudingas pasirinkimas dėl savo patvarumo, unikalumo, kvapo ir ilgaamžiškumo. Natūrali mediena maloni liesti.  Loto kokybiškas stalo žaidimas su bačkutėmis -   dovanos  iš medžio namams,    - jauki interjieto detalė, kuri saugo darbastalį. Unikali ir praktiška dovana šeimai, Kalėdoms, senelems. Šeimos dovanos mamai, tėčiui, dovana broliui,  dovana  uošviui, dovana  žentui, dovana  vaikinui, dovana  seneliui, dovana  sužadetiniui.

Vienetinis produktas išskirtinai jums. Ši prekė bus pagaminta išskirtinai jūsų užsakymui, todėl negalima jos grąžinti. 

 

Pagaminta: rankų darbo LIETUVOJE

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Pristatymas ŠEŠTADIENĮ į namus

  11 €
  0

  Graviravimas lazeriu

  20 €
  0

Pridėti

 • Žiebtuvėlis + inicialai - Dovanos rūkantiems

  62 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Retro odinė užrašinė | Darbo knyga | Darbo kalendorius + Įspausti inicialai - dovanos vyrmas

  46 €
  0

  Smulkios dovanos vyrams - Galvosūkiai praktiškos dovanos

  19 €
  0

  Natūralios odos užrašinė - praktiškos dovanos vyrams

  46 €
  0

Susijusios prekės:

Populiariausios: