...

Šachmatai - Dovana tėčiui sūnui mediniai graviruoti šachmatai + inicilai

NUOLAIDA: -20 %
Prekės kodas: G 49

Pridėti inicialus

Dydis

...
Kiekis: 1
112,00 € 89,60 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Šachmatai - kokybiškos gimtadienio dovanos vyrams. Dovana tėčiui tėvo dienos proga. Kokybiškos ir Praktiškos dovanos vyrui sukaktuvių proga. 

Klasikinis medinis stalo žaidimas šachmatai, tai puikūs prisiminimai, ir proga iš naujo sukurti naujus. Šachmatų lentos viršus pagamintas iš beržo, užema mažai vietos - lengvai susilenkia pusiau ir užsisega. Pagaminta iš medžio.  

 

Matmenys ir šachmatų dydis gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo turimo asortimento.

 Tėvo dovanos, kurios išsiskiria praktiškumu. Naudingos ir kokybiškos Dovanos tėvo dienos proga į namus. Dovana Tėčiui į namus. Dovana internetu su pristaymu visoje Lietuvjoje: Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir kitur. Tai gera ir naudinga dovana tėčiui, dėl geros kokybės ir išskirtinumo. Dovana tėvam.   

 
Dovanų idejos kalėdoms. Vardinės gimtadienio jubiliejaus  dovanos vyrui. Prabangios brangios vardinės dovanos vyrui su inicialais, praktiškos naudingos dovana vyrams.  

Klasikinės dovanos tėčiui, seneliui, praktiška dovana uošviui. Smagi dovana staigmena 40-to 50-to 60-to 70-to jubiliejaus proga vyrui.

 

Praktiškos dovanos iš natūralios medienos kiekvienam vyrui ir jaunuoliui. Mediniai šachmatai  naudingi dėl savo patvarumo, unikalumo, kvapo ir ilgaamžiškumo. Jie taip pat sulaiko šilumą ir nepraleidžia šalčio. Natūralios medienos šachmatai - tradicinė dovana vyrams. Vyriškos dovanos vyrams, dovana broliui,  dovana uošviui,  dovana žentui, dovana vaikinui, dovana seneliui, dovana sužadetiniui.

Mediniai gaminiai, naturalios medienos dovanos vyrams, praktiskos dovanos, naudingos dovanos, prabangios dovanos, brangios dovanos vyrams vyrui, dovanos is odos, Natūralios odos gaminiai, rankų darbo, odinis diržas, odiniai diržai, odinis, odines pinigines, odinei krepsiai, odines tases, odines uzrasines, odines imautes kompiuteriams

 

Kartu su praktiška dovana galite užsakyti odiniį rankų darbo krepšelį iš natūralios odos ar pridèti Raffaelo, natūralios odos praktišką suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose mietuose.

Pristatymas visoje Lietuvoje 


Pardavėjas: Evelina Lokė

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  29 €
  0

Pridėti

 • Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudinga dovana vyrams

  19 €
  0

  Užsukamas Tušinukas Rašiklis iš nerūdijančio žalvario su užkišimu į sąsiuvinį

  22 €
  0

  Plunksnakotis - sunkus parkeris iš medžio ir žalvario

  25 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Natūralios odos dėklas + Stora užrašinė 300pls - Gimtadienio dovanos vyrams vyrui sūnui

  79 €
  0

  Akinių dėklas | Odinis Penalas | Pieštukinė

  39 €
  0

  Odinis Paso dėklas + Inicialai įspausti

  38 €
  0

  Vairuotojo Pažymėjimo - automobilio Dokumentų dėklas Iš natūralios odos + Inicialai

  77 €
  0

Susijusios prekės:

Populiariausios: