...

Odinė Vyriška piniginė su Iššokančiomis kortelėmis + Įspausti inicialai

Prekės kodas: G347

Inicialai

Prekė

...
Kiekis: 1
55,00 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Vyriškos odinės piniginės su inicialais. Vardinės dovanos vyrui, sūnui, vaikinui. Vyriškos piniginės iš natūralios odos    

Vyriška odinė piniginė su iššokančių kortelių mechanizmu - vienu mygtuko paspaudimu ir visos gražiai išvažiuoja paeiliui. Kortelės laikosi tvirtai net apvartus ir net turint tik vieną kortelę.
 
Talpa:

 • nuo 6-10 kortelių (banko 6, plonesnės 10)
 • kišenėlė centams
 • skyrius gryniems pinigams laikyti 

Išmatavimai:  Piniginė yra nedidelė 10x8x2 cm.
Inicialai: ant nugarėlės įspausime dvi raides (be lietuviškų simbolių). Inicialus nurodykite užsakymo metu, po adresu - laukelyje ,,Pastabos". 
Pastaba: ant priekio yra vyčio ženklas

Dėžutėsupakuosim gražiai į  dėžutę

Dovanos vyrams, kurios išsiskiria. Piniginė - dėkliukas - naudinga dovana kiekvienam vyrui.  Oda maloni liesti, kvepia natūralia oda. Dovanos tėvo dienos proga su pristatymu į namus visoje visoje LIetuvoje. Naudinga dovana Tėčiui į namus.    

Kalėdų dovanų idėjos iš natūralios odos: banko korterlių dėklai, krepšiai, odinės piniginės, kasdieniai daiktai darbui ir laisvalaikiui.  
Šiuolaikiška vyriška piniginė. Praktiškos dovanos vyrams ir odiniai gaminiai  

Banko kortelių odinis dėklas - moderni piniginė. Natūralios odos vyriška piniginė.  . Naudingos ir  praktiškos dovanos iš odos. Odinės Kalėdinės   Dovanos. Gimtadienio dovana vadovui, viršininkui, Odinės vyriškos piniginės su kortelių iššokimu.

Vyriška odinė piniginė su iššokančiomis banko kortelėmis. Iš natūralios odos. Praktiška gimtadienio dovana vyrams vyrui. Naudingos gimtadienio dovanos su inicialais jubiliejaus proga tėčiui tėvo dienos proga, vaikinui, broliui,sūnui odiniai aksesuarai. Vardinės dovanų idėjos

Praktiškos   dovanos iš natūralios odos. Išskirtinės dovanos įstringa - suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Odiniai gaminiai naudingas pasirinkimas dėl savo patvarumo, unikalumo, kvapo ir ilgaamžiškumo. Natūrali oda gerai sulaiko šilumą ir nepraleidžia šalčio. Natūralios Odos vyriška piniginė su išškokančiomis banko kortelėmis -  iš natūralios itališkos odos - išskirtinė ir klasikinė stiliaus detalė. Uikali ir praktiška dovana merginai, kuri keliauja, sportuoja, turi nešiojamą kompiuterį, skuba ir daug dirba. Vyriškos dovanos vyrams, dovana broliui,  dovana uošviui,  dovana žentui, dovana vaikinui, dovana sūnui, dovana sužadetiniui.


Kartu su praktiška dovana galite užsakyti šakotį, Raffaelo, natūralios odos praktišką suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Kalvarijoje, Druskininkuose, Ukmergėje, Pasvalyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Šilutėje, Tauragėje, Gargžduose, Palangoje, Kretingoje, Jonavoje, Kėdainiuose ir kituose mietuose.

Odinių aksesuarų ir dovanų vyrams pristatymas internetu į namus nuo 2 Eur visoje Lietuvoje ir į užsienį

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  25 €
  0

  Papildomai 5 Eur

  5 €
  0

  Papildomai 10 Eur

  10 €
  0

  Papildomai 20 Eur

  20 €
  0

  Papildomai 30 Eur

  30 €
  0

  Papildomai 40 Eur

  40 €
  0

  Papildomai 50 Eur

  50 €
  0

Pridėti

 • Dovana Personalizuotas Natūralios odos kompiuterio pelės kilimėlis

  12 €
  0

  Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudingos dovanos vyrams

  15 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Metaliniai Galvosūkiai suaugusiems - universalios dovanos vyrams, tėvams, seneliams

  36 €
  0

  Smulkios dovanos vyrams - Galvosūkiai praktiškos dovanos

  19 €
  0

  Odinis Penalas | Pieštukinė | Akinių dėklas - Dovanos moterims mamai merginai panelei

  30 €
  0

Populiariausios: